Skocz do zawartości

Kto mówi "nie"? (UWAGA - jeśli nie masz wyobraźni - NIE WCHODŹ!)


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

w ogóle clickbaitowy tytuł tematu (to o braku wyobraźni) z góry negatywnie nastawia do treści, nie dziw się później, że reakcje niektórych userów moga być przesadzone

A właśnie o wyobraźnię tu głównie chodzi.

Żeby była jasność, bo może nie do końca jasno to wszystko ująłem - sam uważam, że proponowany przeze mnie trade nigdy nie dojdzie do skutku. Mało tego, pewnie nawet nigdy żadna ze stron nie zaproponuje drugiej stronie wymiany w podobnym kształcie.

Myślałem natomiast, że sprowokuje to do jakiejś fajnej dyskusji.

1. Czy lepiej dla Pelicans postawić na jeden mocny rok LBJ + AD i walkę o coś, czy może budujemy coś w oparciu o Ziona.

2. Czy takie trejdy (uznany superstar za topowy prospect) to nie jest czasem jedna z niewielu szans zespołów ze small market na walkę o coś?

3. Czy jakakolwiek wymiana LBJa w ogóle wchodzi w grę? Czy LBJ jest nietykalny bo jest LBJem?

4. Co zrobiłby Davis? Czy nadal chciałby spieprzać z Pelicans?

5. Czy dałoby się obudować takich Pelicans dysponując w zasadzie jedynie możliwością podpisywania zawodników za wyjątki?

6. Czy odejście LBJa z Lakers zwiększyłoby szanse Lakersów na pozyskanie innych topowych wolnych agentów? A może nie miałoby wpływu?

 

itp. itd.

ale w zamian za to lepiej napisać, że temat głupi i wrócić do rozmowy o zaawansowanych statystykach i wyższości supportu Kobego nad supportem Jamesa (czy na odwrót, nie wiem już nawet jaka narracja obowiązuje teraz na forum).

 

Przepraszam, że zawracałem głowę.

 

Trzymajcie się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zgadzam z kolegą. W każdym temacie na forum pieprzenie o Russellu i Jokiću a tu atak bo ktoś założył temat z fikcyjnym tradem. Może jedynie można by stworzyć temat pod tytułem 'fikcyjne wymiany' i wszykie umieszczać tam ale tak to atak nie na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard do tego...

gosc który wysadził monolityczna organizacje z powodów dolarów. 

Ale to była wrzutka kogoś innego niż autora tematu. 

Co do propozycji to nie ma sensu ryzykować 7 lat średnich za 1 rok może potęgi jeżeli zdrowy sezon nadejdzie wszystkich trzech elementów składowych. 

Dodatkowo nie sadze aby ktokolwiek wytransferowal lbj wbrew jego woli a on syna ze szkoły nie przepisze ani tym bardziej nie opuści. 

Jeszcze clippers lakers może choć to tez mało realne by było a oni Davis nie maja przecież.  

Malo realne wymiany żyją krótko wiec autor powinien się cieszyć ze temat żyje a ze poszło w nie ta dziurkę? Cóż. Bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu z odpowiedzią przychodzi sam James który z największej wiochy w NBA zrobił topowy tam na dekadę.

Small market i budowanie przez draft to chyba najbardziej rozsądne wyjście.

Mamy bux ginnisa i właśnie cavs brona 

Jeśli możesz brać ziona to bierzesz i budujesz w nadziei że nie będzie bennettem. 

No chyba że nazywasz się news york Knicks i przed loteria chcesz tradować 1st pickiem po Davisa!

No ale to już wyższa matematyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.