Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, airmax napisał:

Green po restarcie ;) 

hzJerMT.png?1

I co? Zwykły slump, który mógł się skończyć dzisiaj. To w końcu Danny Green i nigdy nie wiesz kiedy zacznie mu wpadać (na tym w końcu polega urok świetnych strzelców - mogą mieć okropne okresy, ale tak czy siak każdy boi się ich zostawiać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eryko napisał:

I co?

I to, że jak masz "świetnego strzelca" który po kilku miesiącach bez grania robi w 3 pierwszych meczach 2/13 zza łuku to masz wszelkie podstawy żeby go odpuścić, a zmienić taktykę z "odpuszczamy gościa" na "pilnujemy go" jest łatwiej niż wymyślać jak zatrzymać Lakers pod koszem bez odpuszczania za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jednak nie mam zamiaru oglądać spotkania z Wizards choć zmuszałem się wszystkimi siłami. Odpaliłem sobie highlightsy Bazleya, żeby chociaż zobaczyć jak ten scoring u niego wyglądał i jestem naprawdę miło zaskoczony. Oprócz tych spot-up trójek (swoją drogą wydaje się mieć bardzo dobrą formę rzutu [tak, widziałem to już wcześniej]), 2 razy kończy z gorszej ręki. Umiejętnie atakuje close-outy co jest mega pozytywnym znakiem. Przy takich gabarytach i dynamice nie raz będzie to jedno z głównych źródeł punktów Dariusa (jeśli faktycznie poprawi rzut i będzie trzeba go respektować). Przyjemny step-back czyli to o czym pisałem już rok temu - bardzo bogaty skillset jak na wówczas 19-latka o takim wzroście. Pokazywał już nie raz fajne kombinacje z piłką w rękach. Zawsze ma jakieś kontry, tu spin move, tu step-back, tu szybkie przejście do low-posta. Generalnie od dawna wiedzieliśmy jak ogromny ma potencjał w ofensywie i chyba powoli zaczyna go realizować. Pierwsze miesiące były ciężkie, ale rookie wall u surowego prospecta okazał się nie do przejścia. Teraz widać w końcu pewność w grze i inicjatywę. Jeśli dołożymy do tego jego playmaking i upside w defensywie (7"0 wingspan, 6"10 wzrost i fantastyczne warunki fizyczne - szybki, skoczny, dobrze pracujący rękami i szybki na nogach) kreuje nam się obraz strasznie ciekawego zawodnika. k**** Presti, kocham Cię

Aha, żeby nie było za kolorowo, to tak, Darius obecnie jest minusowym zawodnikiem po obu stronach boiska. Ma ogromny problem z masą mięśniową (mniejszy skutek ma to gdy broni niższych wingów i wysokich, ale gdy tylko pojawia się ktoś widocznie silniejszy, Darius nie ma żadnych szans. A na razie sam staff Oklahomy chyba nie do końca wie w którą stronę jego kariera ma iść. Na moje idealna nowoczesna 4 z potencjałem ofensywnym 18/19 Griffina, ale to też fantastyczny mismatch na SF'ie) i bądź co bądź musi nad tym pracować jeśli chce się ciągle rozwijać, bo momentami wręcz odbija się od centrów atakując pomalowane, nie mówiąc już o defensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.