Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, karpik napisał:

Czyli win-win dla obu stron ;)

Dla Clippersów w sumie okaże się za rok, gdzie i PG13 i Kahwi pewnie odstąpią od PO.

Jak w dwa lata nie zrobią jakiś znaczących sukcesów to różnie może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma oddała Westbrooka i George, dostała jeszcze z 7 pickow i graczy którzy tak grają, ze są przed Houston w tabeli i mają 4 mecze straty do Clippers. 

 

Zycze im HCA w I rundzie i najlepiej żeby rozjechali w niej Houston. Mój czarny koń tych playoffs zdecydowanie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Oklahoma oddała Westbrooka i George, dostała jeszcze z 7 pickow i graczy którzy tak grają, ze są przed Houston w tabeli i mają 4 mecze straty do Clippers. 

 

Zycze im HCA w I rundzie i najlepiej żeby rozjechali w niej Houston. Mój czarny koń tych playoffs zdecydowanie.

No jak pisałem o ewentualnym HCA jeszcze w Styczniu to zostałem lekko obśmiany. Sam w to nie wierzyłem, ale szanse są spore. Rockets to powinni na biegu podpisywać jakiegokolwiek wysokiego. Faried mógł by się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No jak pisałem o ewentualnym HCA jeszcze w Styczniu to zostałem lekko obśmiany. Sam w to nie wierzyłem, ale szanse są spore. Rockets to powinni na biegu podpisywać jakiegokolwiek wysokiego. Faried mógł by się przydać.

Bo to było śmieszne. Nie było wiadomo co będzie po trade deadline - ile ze składu zostanie.Termin przydatności Chrisa Paula, który w poprzednich sezonach wynosił ~60 spotkań. A tu pach jeśli odpukać nic mu się nie stanie to dogra prawie cały sezon.

OKC w tym sezonie to jedna z największych pozytywnych niespodzianek.

Odnośnie wysokich w Houston to czy posiadanie takowego wpływa na wzrost skuteczności za 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirwir napisał:

Bo to było śmieszne. Nie było wiadomo co będzie po trade deadline - ile ze składu zostanie.Termin przydatności Chrisa Paula, który w poprzednich sezonach wynosił ~60 spotkań. A tu pach jeśli odpukać nic mu się nie stanie to dogra prawie cały sezon.

OKC w tym sezonie to jedna z największych pozytywnych niespodzianek.

Odnośnie wysokich w Houston to czy posiadanie takowego wpływa na wzrost skuteczności za 3?

A czy ja nie napisałem wtedy "jeśli nikogo nie oddadzą"? Mniejsza z tym. Trzeba się cieszyć z tego co jest. Samo wejście do PO po tym co było prorokowane przed startem RS jest zajebistym sukcesem. W sumie to chyba mamy teraz drugi najlepszy w last 10 po Lakersach. No i znów końcówka wygrana.

A co do Hardens Rockets - pewnie, że nie ale komfort psychiczny Hardena pewnie siadł po oddaniu Capeli. Przedtem miał komu loby wrzucać jak go zamknęli, a teraz średnio z tym jest. No i Brodacz wygląda na mega zmęczonego. Taką postawą to się raczej wypisuje w walce o MVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okc nie pierwszy raz robi zajebisty ruch, sprobowali z Oladipo, potem George, Westbrook na prawde nie mogl narzekac, i teraz znowu wyszlo na to ze wygrali wymiane

jeszcze jak beda chcieli to rozjebac to wezma assety z knicks ktorzy sa pojebani, moze nawet za cp3 dokladajac cos uda im sie barreta zgarnac

z knicks nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirwir napisał:

Odnośnie wysokich w Houston to czy posiadanie takowego wpływa na wzrost skuteczności za 3?

Tak, bo obrona kryje szerzej i nie musi takiej uwagi poświęcać na np. odcinaniu picków do Capeli.

Większość obron teraz kryje bardzo szeroko, więc wjazdy pod kosz i pick and roll z dobrym jak finisherem często są kopalnią łatwych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak, bo obrona kryje szerzej i nie musi takiej uwagi poświęcać na np. odcinaniu picków do Capeli.

Większość obron teraz kryje bardzo szeroko, więc wjazdy pod kosz i pick and roll z dobrym jak finisherem często są kopalnią łatwych punktów.

Obrona raczej nie poświęca dużej uwagi dla zawodnika w garniturze siedzącego na ławce.

Polecam przesłuchanie ostatniego Lowe Post z Morey-em.

Godzinę temu, Eld napisał:

A co do Hardens Rockets - pewnie, że nie ale komfort psychiczny Hardena pewnie siadł po oddaniu Capeli. Przedtem miał komu loby wrzucać jak go zamknęli, a teraz średnio z tym jest. No i Brodacz wygląda na mega zmęczonego. Taką postawą to się raczej wypisuje w walce o MVP. 

Harden został wypisany z wyścigu MVP o wiele wcześniej przez media. Na początku sezonu gdy miał średnio prawie 40 punktów. Media powiedziały Giannis to MVP i nie ma tematu (co w gruncie rzeczy zabiło atrakcyjność wyścigu, bo jeśli wiesz kto wygra to nie ma czym się ekscytować). Teraz próbują reanimować narracje dodając LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość stawiała, że OKC do PO się nie dostanie. Imho najlepsza historia sezonu.

CP3 to jak dla mnie TOP10 tego sezonu. Bez wielkich liczb, ale z niesamowitym impactem. 

Ciężko ich nie lubić, ciężko nie kibicować w PO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze cp3 zostanie jeszcze rok, a nie poleci, broń Boże do Knicks. Presti ma łeb na karku i widzi jaki wpływ ma na SGA. Jak odmienił Schroedera. Powinni ściągnąć jeszcze jednego młodego pg lub centra w drafcie i dalej uczyć mlodziez wygrywania. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Mam nadzieje ze cp3 zostanie jeszcze rok, a nie poleci, broń Boże do Knicks. Presti ma łeb na karku i widzi jaki wpływ ma na SGA. Powinni ściągnąć jeszcze jednego młodego pg w drafcie i dalej uczyć mlodziez wygrywania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

 

 

To co wyprawia Chris Paul w tym sezonie to naprawdę czapki z głów.

 

Ta dekada doceni Paul'a, tak jak Curry'ego i tak, jak tamta doceniła Nash'a. Ogólnie facet gra w drużynie, do której na oko średnio pasuje (brak elitarnego rollman'a, bo z Adamsem pod tym względem trochę gorzej i jest otoczony zawodnikami bez fundamentals czyt), a robi niesamowitą produkcję. Generalnie tu masa czynników wpłynęła na obecny wynik, jak np. niesamowity rozwój Dennisa, równy sezon Gallo, heroiczna postawa rolesów i zaradny Donovan na ławce, ale Paul daje cholernie dużo. Jeden z najlepszych impact-wise 35-latków w historii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałem do tych co wierzyli w ten projekt i jeszcze jedna mała rzecz by się przydała - Paul rzucający series winnera nad Westbrookiem i byłby spelniony. A zupełnie poważnie Paul jako floor manager jest świetny a potem cały na biało wchodzi w czwartej kwarcie dać wpierdol ruchowi oporu, coś pięknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Imho najlepsza historia sezonu

Poczekajmy spokojnie co zrobią Grizzlies ;)

Btw, odgrzebałem sobie temat z przedsezonowymi typami i natrafiłem na taki rodzynek:

W dniu 14.07.2019 o 13:41, lorak napisał:

jeśli Paul zostanie, to thunder będą w playoffs.

Wtedy nikt tego nie potraktował poważnie. Dzisiaj to jest fakt!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.