Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

no i te takie poza koszykarskie aspekty mogą Ciebie zainteresować bo jak sam pisałeś nie oglądasz kosza ani nba ani tym bardziej niczego innego @polishllama69 ;)

przecież mówiłem, że w tym sezonie już luźno ponad 100 meczów łyknąłem i to pomimo faktu, że niedziele spędzam w podróży

Godzinę temu, ignazz napisał:

Co robisz wiec? 

w skrócie to wykańczam sobie pracę na uczelnię i obecnie zaliczam gówno sesję, ale po drodze rozk*rwiłem matrycę w laptopie, więc w gorącym okresie, gdzie trzeba było intensywnie pracować byłem przez tydzień bez narzędzia pracy, więc teraz nadganiam te zaległości, bo mam jeszcze ciekawą współpracę nagrane poza tym wszystkim, ale wymaga trochę mojego wkładu, więc to wszystko wymaga sporej uwagi, dodatkowo postanowiłem zadbać wreszcie o wagę i nie wyglądać jak Carmelo a należę do wysokiego percentyla siły to też sporo energii pożera

takie story, nie wiem czy powinienem się tak rozpisywać, but who cares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

Ja tam niestety idę w Melo bo mi wszystko bardzo smakuje a ze gość mnie wozi przy wykańczaniu domu to i nerwy są. 

jak widziałem co za cuda się dzieją na budowach to zrezygnowałem jakichkolwiek prac w tej dziedzinie i szukam sobie ciekawszych zajęć w życiu a co do jedzonka to polubiłem kurczaka z ryżem i warzywami lub dla odmiany ryż z kurczakiem i tylko warzywa dodają kolorytu, bo chińskie albo włoskie czy nawet hiszpańskie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten sezon jest zajebisty. Naprawdę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz NBA oglądało mi się na takim luzie. Odpalasz sobie standings, patrzysz a tu 9 seed ( jeszcze 2 dni temu był 7 ). Czy ktoś uważa, że z RW0 ale bez PG13 OKC było by wyżej? Not really no.

No ale co Ty Eld się jarasz OKC w playoffs już w Grudniu?! Właśnie nie jaram się, ale to była by po prostu zajebista historia. Why? Nader, Diallo, Dort czy Burton. Mówią Wam coś te nazwiska bez otwierania dodatkowych zakładek? No kilku pewnie sobie przypomni że Diallo wygrał slam dunk contest a Burton miał w zeszłym sezonie jakieś allstar games ale ta czwórka to 63,8 mpg. I we czterech łącznie notują 22 punkty na mecz. No wow. No i nie jest zajebiście? :D. I mamy 11-14 gdzie ponad 1/4 minut idzie na takich tuzów. 

O playoffs po 25 meczach to se można pogadać. Zaraz się ktoś z dołu poderwie. To pewne. Wszedł bym nawet w zakład że Portland jednak zrobią playoffy. Spurs to ja nawet nie wiem co tam się dzieje, ale też nie sądzę aby tak się skończyło. No ale playoffy to wiesz, fajna rzecz, dodatkowe mecze, stawka, a nuż widelec może...a nuż widelec to ja mam 3 ostatnie lata i 1st round exit miałem. Dziękuję. Postoję. 

Pick mamy do bronienia ( 1-20 ). Raczej na luzie ale wolał bym chyba jednak, aby było bliżej #1 niż #20 grając tyle minut takimi typami. A tu 11-14. Do 15 Lutego nie będzie już Gallo i Adamsa. A i może jakiś szaleniec weźmie CP3.

Jest radośnie i mamy wszystko w czarnej jamie ciała. Na tyle radośnie, że ja to się już tylko śmieję jak widzę obsadę SF u nas. Jak ktoś chce zobaczyć jak gra drużyna bez choćby przeciętnego. takie top200 niskiego skrzydła to zapraszam na kilka meczów OKC.

No i tak reasumując: wejdziemy do PO - git. Będzie lottery - też git po zmienionych zasadach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

bo mieliście CP3 gdzieś dalej puszczać :P 

A to nie tylko on robi robotę. Nawet Schroeder ostatnimy czasy z ławki wygląda jak wielki neonowy bilboard z napisem "nabierz się na mnie". Takie reklamy widziano w każdym mieście NBA z problemami na PG. Daje mocnego kopa z ławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A to nie tylko on robi robotę. Nawet Schroeder ostatnimy czasy z ławki wygląda jak wielki neonowy bilboard z napisem "nabierz się na mnie". Takie reklamy widziano w każdym mieście NBA z problemami na PG. Daje mocnego kopa z ławy.

No ale ogólnie miał iść twardy reset :P CP3, Gallo, nawet o Adamsie się mówiło a grają o PO i przy słabości wielu drużyn z zachodu może się to opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

No ale ogólnie miał iść twardy reset :P CP3, Gallo, nawet o Adamsie się mówiło a grają o PO i przy słabości wielu drużyn z zachodu może się to opłacić.

Może jeszcze pójdzie. Who knows co planują. Heat sobie odpuścili CP3, więc jak on zostanie, a na stole nie będzie jakiegoś no brainera za Gallo czy Adamsa to pewnie tak dogramy do końca.

Szydera mocna wtedy wjedzie jak wejdziemy do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Może jeszcze pójdzie. Who knows co planują. Heat sobie odpuścili CP3, więc jak on zostanie, a na stole nie będzie jakiegoś no brainera za Gallo czy Adamsa to pewnie tak dogramy do końca.

Szydera mocna wtedy wjedzie jak wejdziemy do PO.

A tam szydera od razu. Ludzie po prostu stwierdzili, że jak wymienili swoją ikonę na picki + CP3, który nie jest okazem zdrowia, to na silnym Zachodzie nic z tego nie będzie. Tym czasem Zachód nie jest tak mocny, więc PO w Oklahoma City powinny być. O ile zdrowie dopisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co dzisiaj zrobili Raptors, że wyszli z -30, ale jeśli ktoś ma w sumie wolne raptem 6 minut to polecam też końcówkę LAC-OKC.

W szaleństwie czasami jest metoda Billy, co nie? A wuj, bronimy picku to wystawię se piątkę PG-PG-PG-SG/SF-C. CP3-Schroeder-SGA-Ferguson-Adams. I cyk 4 wins in a row. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Schroder graczem tygodnia zachodniej konferencji. W Grudniu 43% za 3 na 5,3 3PA, 22.5 ppg, TS 62,7%. Myślałem że to Adams będzie tym który skorzysta najbardziej na obecności CP3 a tu zonk. Się czarny niemiecki JJ Redick z niego zrobił.

Ale tak czy siak sprzedam tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 11:32, julekstep napisał:

No ale ogólnie miał iść twardy reset :P CP3, Gallo, nawet o Adamsie się mówiło a grają o PO i przy słabości wielu drużyn z zachodu może się to opłacić.

ja twierdziłem, że trzon CP3 SGA Gallo Adams musi być przynajmniej blisko PO i póki co mam banana na mordzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, polishllama69 napisał:

ja twierdziłem, że trzon CP3 SGA Gallo Adams musi być przynajmniej blisko PO i póki co mam banana na mordzie :D 

Tyle że po przerwie ASG może już nie być w zespole Adamsa Gallo i Shroedera. Jak coś sensownego za nich dostana nie będą się wahać. Ja bym Paula z jego za duzym kontraktem wykorzystał do kreowania i zawyżania wartości kolejnych niechcianych grajków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał:

Tyle że po przerwie ASG może już nie być w zespole Adamsa Gallo i Shroedera. Jak coś sensownego za nich dostana nie będą się wahać. Ja bym Paula z jego za duzym kontraktem wykorzystał do kreowania i zawyżania wartości kolejnych niechcianych grajków. 

tak, ale pytanie kto weźmie kogokolwiek z tych graczy, bo to jednak sporo hajsu do zmatchowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marceli73 napisał:

Na Adamsa nie starczy. Pick potrzebny jeszcze. Shreodera mogliby za Parsonsa mieć. Za Parsonsa może jakiś Toksyczny kontrakt mogliby dostać plus pick z 2giej rundy albo i 1szej. 

Schroder do Atlanty na pewno nie wróci. Trzeba by było kogoś innego na niego znaleźć.

Co do Adamsa on ma trade kickera więc ta dopłata to sam nie wiem jaka by mogła być. Nic z gatunku lottery 1st round a jeśli już to coś na wzór tak jak my po Granta: 1st round 1-20 protected, a jeśli nie wypali to idą 2x 2nd roundery. Hawks było by stać na coś takiego.

Generalnie jak się bawię trade machine to ani z Crabem ani z Turnerem trade po Adamsa by Hawks nie przeszedł. Jeśli miał by jednak być ktoś z tej dwójki to musieli by dorzucić albo Bembrego albo Jonesa aby się spięło. Więc albo Parsons do nas za Adamsa 1:1 i dopłata, albo Crab lub Turner z kimś z dwójki Jones/Bembry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.