Skocz do zawartości
Eld

Oklahoma City Thunder 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, memento1984 napisał:

zalezy kto idzie w druga strone - gracz fajny ale archaiczny

z tym archaiczny to bym polemizował, jednak w obronie poza trumną coś ogarnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adams 😮

Co mnie jakiś Simmons obchodzi.

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś ma troszkę wolnego czasu, to serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Kocham brak presji na tej ekipie. Po tylu latach wypełnionych oczekiwaniami, szansami na świetne sezony fajnie złapać oddech i usiąść z boku. Ta ekipa jest bardzo nieprzewidywalna (głównie przez injury alert przy CP3), stać ich na walkę o play-offy, a mogą również pokręcić się gdzieś z dołu. Wielka w tym zasługa mocnego zachodu. Mam nadzieję, że ten sezon przyniesie nam parę fajnych historii. Różnorodność drużyny - z jednej strony weterani klubowi jak i ligowi, brak superstara (bardzo cenię Paul'a, ale w dzisiejszych realiach i na dzisiejsze standardy ligi, trudno go nazywać superstarem, mimo, że jak zdrowy to daje all-nba impact), uzdolniona młodzież, ciekawi do oglądania gracze. To wszystko się kumuluje i może być nawet i tak, że OKC będą w pewnym sensie sensacją.

Martwi mnie trochę brak tożsamości drużyny. Brak takiej typowej gwiazdy, centerpiece'a, kogoś dla kogo kibice będą przychodzić co wieczór. Mam nadzieję, że w przyszłości (może nawet i bliskiej!) będzie to SGA czy Darius, a może obaj? Oczywiście nie zależy mi na jakimś byle jakim gwiazdorze a'la Rozier. To również może się obrócić w zaletę tej ekipy. Nie pogardziłbym Detroit 2004 case'em, oczywiście zachowując odpowiednie proporcje.

Swoją drogą, nawiązując do paru linijek wyżej, bardzo imponują mi SGA i Bazley. Daleki jestem od definitywnego oceniania na podstawie pre-seasonu, ale i po wypowiedziach zawodników, i po ich czasie spędzonym na boisku jestem wręcz zachwycony. Ten duet ma swój potencjał, ja daje im czas i mam nadzieję, że kiedyś Oklahoma będzie miała powody do dumy. Postaram się kiedyś coś skrobnąć na temat tej dwójki, może po starcie sezonu.  

Dużo niewiadomych, mało oczekiwań (aczkolwiek są zawodnicy którzy coś nam udowodnić powinni), nie ma parcia na sukces, nich grają świetną piłkę, a o resztę niech się martwią rywale! Dawać już ten sezon!!!

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGA 'typowa gwiazda' to raczej nie bedzie, ale moze byc docelowo bardzo fajnym guardem z impactem all-stara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, julekstep napisał:

SGA 'typowa gwiazda' to raczej nie bedzie, ale moze byc docelowo bardzo fajnym guardem z impactem all-stara.

Jasne, też mi się wydaję, że nie będzie magnesem na ludzi. W końcu wydaje się być średnio medialnym zawodnikiem, niezbyt funtowatch. Za to bardzo pasuje do small-marketu jakim jest Oklahoma. Nadzieję wiążemy z nim ogromne, ma potencjał na klasowego two-way playmaker'a. Już teraz potrafi dać niezły impact po obu stronach boiska (szczególnie ta obrona mmmm).

Trochę inaczej ma się sprawa z Bazley'em. Jest bardzo, bardzo surowy, musi popracować nad masą, rzut wydaje się być niestabilny, znaki zapytania pod względem decyzji rzutowych. Wierzę jednak w jego ogromny ofensywny potencjał. Przez te chwile co miałem przyjemność oglądać go w akcji, pokazywał bardzo fajne umiejętności (jak na 6'9 forwarda który rok nie grał 5v5 wyglądał świetnie). Super, że Oklahoma ma teraz czas na spokojne rozwijanie młodych zawodników, a do tego mamy trochę weteranów - czekam pełen nadziei! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poświęciłem chwilkę na obejrzenie asyst Dariusa i myślę, że fajnie by było gdybym to tutaj zostawił. Nie studiowałem innych aspektów jego gry w spotkaniu z Memphis, więc nic specjalnego nie powiem.

https://drive.google.com/open?id=1EeUgLyHbwFqKyDcohiNFjPVnX1WM8Bba

https://drive.google.com/open?id=1air6oZTK0rnPRN8MSc_cZ4kMYpSkRlNG

https://drive.google.com/open?id=1oXr3g_QnafNEtHtT-n0Qh1WyWG5RcmI_

https://drive.google.com/open?id=1JxGxOrsQRNjEUjntLgryy5n32JD7u9Ei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie on śmierdzi.

Dziwnie się porusza i do tego nosi numer po Melo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Eld napisał:

A mnie on śmierdzi.

Dziwnie się porusza i do tego nosi numer po Melo!

To ma za zadanie #Make7GreatAgain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi