Skocz do zawartości
BMF

Pelicans 19/20

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Chytruz napisał:

Dla ciebie elite roles, dla Pelicans legenda i wielki autorytet w szatni. Z całym szcunkiem, g**** wiesz o Pelicans.

5/30 

ciekawe czy uda sie dobic do 30 przez caly sezon.

• Like 1
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam się podoba, że nie pompują w Pels balonika: 

When asked about the dunk, Gentry said Williamson has had moments like that but so have other players.

"Nicolo Melli, I don't think he missed a shot today," Gentry said. "And there's other guys; I think Josh Gray has played well. Obviously Zion has the ability to make the ooh, aah plays, and he'll make a few of them every practice."

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.10.2019 o 06:58, Borys napisał:

Takie, rzeczy zalatwiamy na privie, nie potrzebne kolejne dramy na forum ;)

Spoko, tu nie bedzie. Wirtualnie znamy sie z 15 lat 😅 i piwko w realu tez nam sie udalo wypic. Gwarantuje, ze nie bedzie dramy, tylko honorowe przelanie stuffki, w jedna lub druga strone. Z reszta jak krasc to miliony, jak ruchac to ksiezniczki.

• Like 2
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, polskignom napisał:

Spoko, tu nie bedzie. Wirtualnie znamy sie z 15 lat 😅 i piwko w realu tez nam sie udalo wypic. Gwarantuje, ze nie bedzie dramy, tylko honorowe przelanie stuffki, w jedna lub druga strone. Z reszta jak krasc to miliony, jak ruchac to ksiezniczki.

ktory z Was to ksiezniczka ? :D

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, julekstep napisał:

ktory z Was to ksiezniczka ? :D

Ten który przelew robi.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Eld napisał:

Ten który przelew robi.

To chyba "ta" powinno być ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na spory postęp w technice:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei utwierdzam się cały czas że ten potencjał Ziona w defensywie jest mocno przeceniany

no super że skacze wysoko i ma szybkie ręce ale pomimo tego że niektórzy twierdzo inaczej ja serio widzę tutaj poważne braki w tym jak on mało ogarnia po tej stronie.

Nie zdziwię się jeśli okaże się że będzie klepał fajne cyferki (rebs/stl/blk) i nawet 1v1 będzie też super bronił ale w team D będzie słabiutki.

Co do samych Pels - patrząc na to co oni próbowali grać to wydaje się że sporo tutaj będzie zależało od tego jaki postęp rzutowy są w stanie zaliczyć Ball i Ingram. Chociaż tego drugiego najchętniej bym widział zaczynającego z ławki.

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potencjał Ziona w obronie nie jest przeceniany, co najwyżej jego obecny poziom, ale nawet LeBron czy AD w pierwszych sezonach 'mało ogarniali'.

Zwłaszcza pierwsze sezony Duranta czy Davisa (podobny poziom w college'u) powinny sugerować, żeby podchodzić na spokoju do pierwszego sezonu Ziona, ale już przygotowuję sie mentalnie na te wszystkie bieda-takes w pierwszej części sezonu, więc faktycznie możecie zrobić mi preseason. ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie wierzę w ten zespół w tym sezonie. Zion mocny jest pod koszem, rzutu z dystansu mu brakuje. Lonzo dalej będzie rzucał cegły, a Ingram cały czas nie przeskoczy pewnego poziomu, ale tutaj wszystko zależne od choroby, bo wyleczyć się nie da. Jrue i JJ muszą grać na wysokim procencie by NOP urwało więcej niż 30W. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, dapunk20 napisał:

Ja z kolei utwierdzam się cały czas że ten potencjał Ziona w defensywie jest mocno przeceniany

mi przypomina młodego Barkleya :) wróżę słabą obronę i zajebisty atak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sa juz oficjalnie pomiary, waga, wzrost?

to na dluzsza meta, patrzac na oko, jak dynamicznie Zion sie porusza, postura - gracz do pierwszej kontuzji o ktora przy tej posturze i stylu nie bedzie trudno. jedyne co ma z Lebrona ktory wchodzil do ligii to brak rzutu i wzrost. super potencjal i wartosc do pierwszego urazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od Lebrona to on akurat wyraźnie krótszy jest

ogółem w ataku dosyć fajnie pokazał się jeśli chodzi o playmaking bo np. to podanie do Ingrama po timeoucie na corner 3 było dość imponujące ale w obronie było źle (ruszenie do super-strzelca jabari parkera oddając easy 2 spod kosza, serio?)

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dapunk20 podbijam, on w pojedynczych akcjach może być non stop w highlightsach ale team D i BB IQ mocno szwankują. Nie to, żebym jego potencjał przyrównywał do Hassana ale dziś trochę jak on wygląda defensywnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zion to ma przede wszystkim nadwagę solidną obecnie, w drugiej połowie to już były tylko łapki na kolanach w każdej przerwie i sapanie. Musi to zrzucić, bo się nadaje do +-25 mpg max obecnie przy tempie gry Pels. Zresztą oczekiwania pod względem rookie season jego są mocno przesadzone, wiadomo że jak będzie +-4 najlepszym graczem Pels to będzie miał całkiem udany sezon.

Bonzo+Ingram 5/12 za 3, LeBron z niezadowolonym pochrumkiwaniem przegląda staty sprzed roku.

Ciekawe jak to Gentry poukłada, oby staggerował trio BI-Zion-Fav maksymalnie (dużo Melliego, trochę smallballu śmiesznego obecnie z BI-Zion na 4-5?)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Josh Fart faulował strzelców za 3 w swoim debiucie w Pels czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mam wskazać jakąś drużynę, której oglądnę więcej meczów niż OKC to na pewno to będą Pels.

Już nawet nie będę pisał 'yay Zion!' bo to oczywiste, ale NAW czy kur*a Ball ( sic! ) wspierani Jrue, JJ i Favorsem to jest coś co bardzo chcę oglądać. c***, niech jeszcze ten Ingram odpali i możecie mnie nazywać sezonowcem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Eld napisał:

Jeśli mam wskazać jakąś drużynę, której oglądnę więcej meczów niż OKC to na pewno to będą Pels.

Już nawet nie będę pisał 'yay Zion!' bo to oczywiste, ale NAW czy kur*a Ball ( sic! ) wspierani Jrue, JJ i Favorsem to jest coś co bardzo chcę oglądać. c***, niech jeszcze ten Ingram odpali i możecie mnie nazywać sezonowcem. 

Chętnie przyjmiemy na pokład każdego sezonowca, bo miejsca jest bardzo dużo. Zresztą NAW to chyba jakiś kuzyn GSA (wole pisać skrótowo niż męczyć się z ich nazwiskami😁 ), więc jakieś powiązanie z OKC istnieje.

Jeśli chodzi o Pelicans to niedługo napiszę większy post odnośnie moich oczekiwań, a teraz tylko wspomnę, o bardzo wyrównanej kadrze, gdzie tak naprawdę walka o miejsca 6-10 powinna być bardzo zacięta ( no może poza Redickiem, którego miejsce jest raczej pewne), bo tam praktycznie każdy z graczy może wypalić. Ja szczególnie liczę na rookiech czyli  NAW'a, Hayes'a, a także Melli'ego, który bardzo ładnie się zaprezentował z Hawks.

Pierwsza piątka jest raczej pewna i będzie wyglądać tak jak z Hawks. A co do oczekiwań to walka o PO, efektowna szybka koszykówka i dużo highlightów (szczególnie Ziona)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, The Game 85 napisał:

A co do oczekiwań to walka o PO

tenor.gif?itemid=10840826

kogo niby planujecie wyprzedzić w tym wyścigu? jak na moje to bezsensowną presję oczekiwań sobie nakładasz, ten roster ma na takie harce jeszcze czas

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi