Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

to nie moje slowa

Nie było Cię przy jednej sprawie, ale wolę Cię uprzedzić, że tematów z naszego kurwidołka nie wynosimy na forum ogólne bo jeden mod obiecał za to bany.

A jak byś nie wiedział o co chodzi to poniżej odpowiedź.

beGM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie było Cię przy jednej sprawie, ale wolę Cię uprzedzić, że tematów z naszego kurwidołka nie wynosimy na forum ogólne bo jeden mod obiecał za to bany.

A jak byś nie wiedział o co chodzi to poniżej odpowiedź.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

beGM

 

 

 

jestem zbyt leniwą bułą aby kopać, ale w temacie Jazz rok temu też dowiedziałem się ciekawych rzeczy w tej sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mirwir napisał:

A gdzie jest ten brak szacunku? W określeniu veteran?

To, że nie chciałem ich wymieniać nie jest wyrazem braku szacunku tylko mego własnego lenistwa.

bardzo szanuję takie podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, BMF napisał:

Ciekawe, czy lepsza technika faktycznie przełoży się na lepszy rzut,

ta technika ciągle wygląda słabo. poza tym co roku są takie wideo, zawodnicy się poprawili, forma życia itd., a przychodzi sezon i okazuje się, że w większości przypadków nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Owszem, aczkolwiek w przypadku Balla sama zmiana techniki rzutu to bardzo duża zmiana, rok zbyt późno, ale miał pecha, że trafił do Lakers.

A tam Lakers. Od NCAA wiadomo było, że nie będzie w NBA ciągnął rzutu spod jaj, jeszcze w płaszczyźnie odchylonej o 30% od pionu. Gdyby go zgwałcili nową techniką, mógłby być tam gdzie Anthony Bennett, Markelle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba, że nie pompują w Pels balonika: 

When asked about the dunk, Gentry said Williamson has had moments like that but so have other players.

"Nicolo Melli, I don't think he missed a shot today," Gentry said. "And there's other guys; I think Josh Gray has played well. Obviously Zion has the ability to make the ooh, aah plays, and he'll make a few of them every practice."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 06:58, Borys napisał:

Takie, rzeczy zalatwiamy na privie, nie potrzebne kolejne dramy na forum ;)

Spoko, tu nie bedzie. Wirtualnie znamy sie z 15 lat 😅 i piwko w realu tez nam sie udalo wypic. Gwarantuje, ze nie bedzie dramy, tylko honorowe przelanie stuffki, w jedna lub druga strone. Z reszta jak krasc to miliony, jak ruchac to ksiezniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

Spoko, tu nie bedzie. Wirtualnie znamy sie z 15 lat 😅 i piwko w realu tez nam sie udalo wypic. Gwarantuje, ze nie bedzie dramy, tylko honorowe przelanie stuffki, w jedna lub druga strone. Z reszta jak krasc to miliony, jak ruchac to ksiezniczki.

ktory z Was to ksiezniczka ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.