Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do końca Rookie Contract nie nabawi się Achillesa/ACL to będzie cud.

No ale obiektywnie to jego etyką pracy jest duża niewiadoma.

Narazie niszczył ludzi jakby licealista poszedł na wfie grać z podstawówka bo w gruncie tak dominował.

Przy jego budowie naprawdę więcej wskazuje że tylko będzie tyc bardziej aniżeli jeszcze większym kotem się zrobi fizycznie.

Straci masę to przestanie być takim czolgiem wjezdzajac na kosz. Czyli straci z 30% wartości na starcie.

Jak nie straci to jego nogi wysiada szybciej niż większość myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, kore napisał:

Ingram przeszczęśliwy po trejdzie ;)

 

67327305_2929840553711116_24094298765671

Ee tam. Po prostu po prochach jest. Tzn jakieś leki chyba bierze. A tak na poważnie. Powinni go trochę wypromować na początku sezonu i opchnąć go gdzieś dobrze. Z Ballem powinni zrobić to samo. 

Ingram i Ball  za Beala proponuję. Z tym że Beal chyba nie będzie chciał extension z nimi zrobić. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marceli73 napisał:

Ee tam. Po prostu po prochach jest. Tzn jakieś leki chyba bierze. A tak na poważnie. Powinni go trochę wypromować na początku sezonu i opchnąć go gdzieś dobrze. Z Ballem powinni zrobić to samo. 

Ingram i Ball  za Beala proponuję. Z tym że Beal chyba nie będzie chciał extension z nimi zrobić. 

 

Ja tam nigdy nie rozumiałem jarania się tym gościem. Talent to jedno, ale on musi iść w parze z tym, żeby mieć poukłądane pod kopułą. Dla mnie Ingram zawsze był turbo creepy i zdecydowanie coś z jego czerepem jest nie tak. Mała rzecz, ale to jego machanie łapami na początku poprzedniego sezonu, gdy mu LeBron w którejś z akcji nie podał piłki, jest bardzo wymowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, Eld napisał:

Niejaki Jeff Bzdelik w sztabie NOLA.

Dla mnie wow.

co jest 'wow' w zatrudnieniu goscia,ktory na przestrzeni swej trenerskiej kariery w nba tylko raz byl na plusie,a jego poczynania w ncaa sa rownie 'mizerne',bo nie bardzo rozumiem?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Jakoś mi się nie chce tego tłumaczyć.

Może kibicom Rockets się będzie chciało.

to sa takie 'legendy' odnosnie ludzi z cienia. pamietam podobne 'bajki' odnoscie kuestera np. a potem dostajesz szanse jako 'pierwszy',i liga cie weryfikuje. ale spoko,powiedzmy,ze rozumiem takie podejscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kcp78 napisał:

to sa takie 'legendy' odnosnie ludzi z cienia. pamietam podobne 'bajki' odnoscie kuestera np. a potem dostajesz szanse jako 'pierwszy',i liga cie weryfikuje. ale spoko,powiedzmy,ze rozumiem takie podejscie...

czasem można być wybitnym rolesem i słabym liderem jednocześnie, raczej jest to tego rodzaju przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, polishllama69 napisał:

czasem można być wybitnym rolesem i słabym liderem jednocześnie, raczej jest to tego rodzaju przykład

zupelnie nietrafiona analogia. grajka weryfikuje 'parkiet' - kazdy widz moze ocenic jego gre. pracy asystentow/2-gich trenerow etc. natomiast nie sposob zweryfikowac/zmierzyc. zostawiam 'kwestie'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Eld napisał:

Niejaki Jeff Bzdelik w sztabie NOLA.

Dla mnie wow.

Rzeczywiście wow, ale czy aby na pewno?

Oszacowanie wpływu asystentów to trudna sprawa, był asystentem w Houston 3 sezony i w drugim sezonie Houston było top 10 w obronie. W ostatnim sezonie byli top3 po all-star, na ile jest to wpływ Jeffa, a na ile zmienionego rosteru? Pomiędzy pierwszym a drugim czy drugim za trzecim sezonem były ruchy.

Pelicans mają dziwny roster, Holiday +  niechciani geniusze z LAL + gruby zbawca Zion na czele bandy rookie czy innych pierwszorocznych no-name-ów + veterani, których nie wymienię z nazwiska bo szkoda mi czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirwir napisał:

Rzeczywiście wow, ale czy aby na pewno?

Oszacowanie wpływu asystentów to trudna sprawa, był asystentem w Houston 3 sezony i w drugim sezonie Houston było top 10 w obronie. W ostatnim sezonie byli top3 po all-star, na ile jest to wpływ Jeffa, a na ile zmienionego rosteru? Pomiędzy pierwszym a drugim czy drugim za trzecim sezonem były ruchy.

Pelicans mają dziwny roster, Holiday +  niechciani geniusze z LAL + gruby zbawca Zion na czele bandy rookie czy innych pierwszorocznych no-name-ów + veterani, których nie wymienię z nazwiska bo szkoda mi czasu.

 

 

jeszcze Favors, czyli center lepszy niż DPOY Gobert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.