Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gentry jest strasznym dziadem, prowadzisz +16 i generalnie kontrolujesz cały mecz, koncowka 3/poczatek 4 kwarty, Gobert siedzi a bez niego Jazz leżą, zamiast dobić Jazz jakimś runem, to ten wystawia jakieś dziwne lineupy, po czym mamy remis. No i to granie Zionem po 3 minuty, chociaż to pewnie akurat nie jego decyzja.

Ingram jest już kozakiem i ma wszystko, szkoda tylko tego in/out. Za to Lonzo tragedia, tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

TeamD w Pelicans nie istnieje, to jakie tam kwiatki dzisiaj były podczas meczu po prostu rozsadza głowę.

 

Trzy razy ogladal i dalej slepy? Zion przeciez bronil drugiej zaslony, a nie rogu.

Majac Ziona na boisku Pelicans ogolnie niewiele moga w obronie oprocz liczenia, ze przeciwnik nie trafi 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie mój tweet, tam wiadomo, że chodzi o błąd duetu funfel jackson-Zion + dalszą rotację Pels (której brak). Koszmarni w teamD, zero współpracy... Nie wiem, defensywa jak w jakichś latach 90 :D, rywale nic nie muszą właściwie robić by za darmo mieć świetną money akcję.

E tam, mysle ze ziom z twitta troche przesadza bo mu sie pojebalo kogo Zion tam broni. 4 graczy sie zachowalo zupelnie normalnie (Zion do pewnego momentu tez), Redick dobrze pomagal pomagajacemu - potem juz nie dal rady zrobic closeoutu bo bylo za pozno, z racji ze Zion ostatecznie jak zwykle zajebal, bo jest c***owy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

wrzuciłem pierwszy lepszy filmik z tagu "gentry" (dużo wpisów :D dziś) na tt, gdzie prosty slip screen daje wideopen3, ogół defensywy Pels dziś był (nie tylko dziś) koszmarny, nie zwalałbym tylko na Grubego, oni gubią się w najprostszych akcjach w D i bez niego na boisku:)

 

Ja bym jednak duzo zwalal na grubego. Jest teraz w lidze ktokolwiek porownywalny w kombinacji nie ma pojecia co sie dzieje + nie jest w stanie utrzymac przed soba stojacego krzesla? Chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ja się zgadzam, że w bubble Zion stał się niestety okropny w defensywie, ale jest duża dawka minut i bez niego i ekhm, no chu*nia z grzybnią w tych Pelicans w obronie mocno, akcja po akcji. Ogromne rozczarowanie.

Jak dla mnie, to wczesniej wygladal w obronie dokladnie tak samo.

Wiadomo, ze rookie + kontuzja, wiec nie mam wygorowanych oczekiwan, but still, bottom tier awareness + bottom tier footspeed + bottom tier length nie wrozy dobrze. Drugiego wysokiego, ktory bedzie go uzupelnial w obronie i nie ograniczal w ataku ciezko im bedzie znalezc, a to wyglada na must.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 23:39, Chytruz napisał:

Jak dla mnie, to wczesniej wygladal w obronie dokladnie tak samo.

Mam podobne odczucia, wcześniej Pels (przed powrotem Ziona) byli całkiem zgrani w defensywie (mimo że Gentry to żaden as defensywy) i ekipa na pewnej fali optymizmu mocno uzupełniała/kryła Ziona w D. Teraz nastroje inne, Zion znów się spasł i w ogóle nie broni więc i motywacja kolegów do chowania go w obronie spadła. 

Do tego od początku było wiadomo, że Favek nie pasuje do Ziona (i na odwrót), więc tylko opcje ze stretch 5 o dobrej D mają tu sens. Co więcej moim zdaniem to musi być doświadczony gracz jak Ibaka, Gasol czy Horford, żeby ogarnąć młodzież w Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, dannygd napisał:

Mam podobne odczucia, wcześniej Pels (przed powrotem Ziona) byli całkiem zgrani w defensywie (mimo że Gentry to żaden as defensywy) i ekipa na pewnej fali optymizmu mocno uzupełniała/kryła Ziona w D. Teraz nastroje inne, Zion znów się spasł i w ogóle nie broni więc i motywacja kolegów do chowania go w obronie spadła. 

Do tego od początku było wiadomo, że Favek nie pasuje do Ziona (i na odwrót), więc tylko opcje ze stretch 5 o dobrej D mają tu sens. Co więcej moim zdaniem to musi być doświadczony gracz jak Ibaka, Gasol czy Horford, żeby ogarnąć młodzież w Pels.

Patrząc na dokonania Horforda w Bostonie to byłaby chyba najciekawsza opcja, tym bardziej że Philadelphia pewnie chętnie by go wymieniła. Ja osobiście chciałbym, żeby w drugą stronę poszedł Jrue Holiday, który dobrze by pasował do Sixers. Oczywiście Holiday ma lepszy kontrakt i jest młodszy, ale myślę, że dwa pucki pierwszorundowe załatwiłyby robotę, a przy okazji Jrue wróciłby tam skąd przyszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.