Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie była decyzja Gentry'ego, tylko sztabu medycznego. Embiid też to przerabiał. Aczkolwiek mogliby mu dać np. 6-6-6, albo 9-9, a nie 4-4-4-4, bo gość od marca zagrał 5 meczów, ciężko złapać rytm przez 3,5 minuty, jakby zagrał dwa posiadania inaczej w 4q to skończyłby z 2-4 i 5pts. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, klasyka - pojawia się hype po powrocie Ziona, ''może Pelicans powalczą o playoffy'', ESPN wrzuca mecz Pelicans na antenę, mecz z bezpośrednimi rywalami do playoffów i mocnym teamem u siebie, ładny test. Zion przez te 20 minut daje dosyć wybitny impakt, bo 4-5 mobilny wingman dający świetne kończenie pod obręczą to jest to, czego brakowało Pelicans, już abstrahując od tego kim jest i będzie Zion.

Co robi Ingram? 9/33 i dwa dosyć beznadziejne występy, Holiday jest porównywalnie fatalny i Pelicans przegrywają dwa close games z playoffowymi teamami. 

Uroki grania o coś. 

Szkoda, bo z Zionem dzisiaj Pels mieli chyba +16, a ze Spurs w pojedynkę wyprowadził ich na prowadzenie w 4q, na luzie do wygrania były te mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Co robi Ingram? 9/33 i dwa dosyć beznadziejne występy, Holiday jest porównywalnie fatalny i Pelicans przegrywają dwa close games z playoffowymi teamami. 

no a co dopiero jak ktoś czyta te pierdy o Ingramie, ogląda NOLA od święta i widzi takie coś, jednak nie wszystko się zgadza 

ogólnie z Zionem póki co mają DRTG 105, ciekawe na przez jaki czas to utrzymają, bo potencjał jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Ingram będzie świetny, a to tylko dwa mecze - ale owszem, pojawiła się presja i porażki z Clippers, Spurs i Nuggets z grubsza na własne życzenie.

super, tylko u mnie NOLA to tier 30 do oglądania a liczyłem, że zobaczę coś poważnego, albo mam pecha i co go zobaczę to sra pod siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Hehe, klasyka - pojawia się hype po powrocie Ziona, ''może Pelicans powalczą o playoffy'', ESPN wrzuca mecz Pelicans na antenę, mecz z bezpośrednimi rywalami do playoffów i mocnym teamem u siebie, ładny test. Zion przez te 20 minut daje dosyć wybitny impakt, bo 4-5 mobilny wingman dający świetne kończenie pod obręczą to jest to, czego brakowało Pelicans, już abstrahując od tego kim jest i będzie Zion.

Co robi Ingram? 9/33 i dwa dosyć beznadziejne występy, Holiday jest porównywalnie fatalny i Pelicans przegrywają dwa close games z playoffowymi teamami. 

Uroki grania o coś. 

Szkoda, bo z Zionem dzisiaj Pels mieli chyba +16, a ze Spurs w pojedynkę wyprowadził ich na prowadzenie w 4q, na luzie do wygrania były te mecze.

Holiday i Ingram są dobrzy, ale nie nadają się na liderów w takich meczach gdzie trzeba pokazać coś w końcówkach. Gentry też nie pomaga grając całą rotacją, zresztą on się do niczego nie nadaje, co wielokrotnie pokazał chociaż akurat dzisiaj to bardziej przegrali przez fatalne osobiste (zresztą nie pierwszy raz). Swoją drogą Griffin chyba zapowiadał, że Zion jest całkiem zdrowy i nie będzie żadnych ograniczeń, ale widocznie nadal jakiś problem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

no a co dopiero jak ktoś czyta te pierdy o Ingramie, ogląda NOLA od święta i widzi takie coś, jednak nie wszystko się zgadza 

ogólnie z Zionem póki co mają DRTG 105, ciekawe na przez jaki czas to utrzymają, bo potencjał jest

Nie chciałem za bardzo się wychylać, jako że próbka zdecydowanie zbyt mała, ale czy Ingram powoli nie zaczyna dobijać się do szufladki pt. "good stats, bad team"? Taki raczkujący casus DLO, ale może to tylko moje mylne wrażenie, więc nie zjedzcie mnie od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ktoś palnął z tym good stats bad team jakiś czas temu i teraz wszyscy powtarzają , jeez. Wystarczy pooglądać mecze, gościu ma takiego skilla i ogląda się go z taką przyjemnością, że nie wiem jak można w ogóle coś takiego napisać.

Ano, ale z tym allstarem Ingramem to jednak hold your horses.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kore napisał:

Nie chciałem za bardzo się wychylać, jako że próbka zdecydowanie zbyt mała, ale czy Ingram powoli nie zaczyna dobijać się do szufladki pt. "good stats, bad team"? Taki raczkujący casus DLO, ale może to tylko moje mylne wrażenie, więc nie zjedzcie mnie od razu ;)

NOLA to nie mój target a co widziałem go kilkukrotnie to nawet tych good stats nie chciał mi potwierdzić, może jestem przeciwieństwem Dillona Brooksa i 20+ pkt ;) ale z rzeczy, które powinno być łatwiej zobaczyć to jego obrona jest dalej passe, chociaż progres jakiś tam jest, wolne ładnie skoczyły, czego nie lubię u niego to mocno rosnący usage vs mocne obrony i drop w PPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

Ktoś palnął z tym good stats bad team jakiś czas temu i teraz wszyscy powtarzają , jeez. Wystarczy pooglądać mecze, gościu ma takiego skilla i ogląda się go z taką przyjemnością, że nie wiem jak można w ogóle coś takiego napisać.

Ale raczej nikt jego skilla nie neguje, to że nie jest tak dobry jak jego staty (w tym sezonie) to też jest raczej niepodważalny fakt

szkoda trochę tych przegranych, bo w sumie fajnie by było zobaczyć grubcia w PO 

 

8 minut temu, BMF napisał:

Ano, ale z tym allstarem Ingramem to jednak hold your horses.

All-Starem zachodu takim z prawdziwego zdarzenia jeszcze nie jest, ale tam na F jakiegoś scisku nie ma + przy tym że taki George opuszcza spoooro meczów to jakimś skandalem by nie było jakby zrobił

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Mi chodzi o impakt allstara, nie o samo bycie allstarem, żeby nie było, CP3 miał dwa lata temu impakt superstara, a nie załapał się do ASG.

A rok temu butler sie chociazby nie zalapal.

Na zachodzie pewniacy do rezerwowych to lillard, jokic, gobert i westbrook. Zostaja 3 miejsca: paul george, towns, mitchell najprawdopodobniej a sa jeszcze booker, aldridge/derozan, paul, czy nawet morant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler akurat w zeszłym sezonie faktycznie nie zasługiwał, bo w Timberwolves był słaby a po trejdzie przed ASG też nic szczególnego nie grał

Paul raczej też pewniak tam, no więc raczej faktycznie raczej jeden z trójki Towns/Booker/Ingram wejdzie. Chociaż jak to zawsze bywa ktoś się połamie i ostatecznie nawet wszyscy wejdą

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dapunk20 napisał:

Ale raczej nikt jego skilla nie neguje, to że nie jest tak dobry jak jego staty (w tym sezonie) to też jest raczej niepodważalny fakt

 

Co twoim zdaniem oznacza  ''nie jest tak dobry jak jego staty w tym sezonie pokazują''?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kore napisał:

czy Ingram powoli nie zaczyna dobijać się do szufladki pt. "good stats, bad team"? Taki raczkujący casus DLO

Przecież rok temu Nets byli spoko zespołem a teraz DLO gra z kolesiami z G-League (i Draymondem, który ma wyjebane) - gdzie w takich warunkach spróbować coś ugrać mógłby ewentualnie jakiś Giannis, albo prime LeBron (czyli grajek ze ścisłego topu z rozegraniem).

DLO zdecydowanie bije Ingrama jeśli chodzi o granie tzw 'winning basketball' (czyli bez psucia flow reszty drużyny :P), gdzie Ingram z tego co go oglądam to tbh gra jak kasztan a ratuje go, że 'siedzi' mu rzut (chociaż te flukowe procenty, którymi jarał się january powoli wracają do normy).

39 minut temu, Reikai napisał:

gościu ma takiego skilla

dziwnie piszesz fart przy rzutach i długie kończyny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kore napisał:

Nie chciałem za bardzo się wychylać, jako że próbka zdecydowanie zbyt mała, ale czy Ingram powoli nie zaczyna dobijać się do szufladki pt. "good stats, bad team"? Taki raczkujący casus DLO, ale może to tylko moje mylne wrażenie, więc nie zjedzcie mnie od razu ;)

Mi to wyglada jak zach lavine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.