Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mirwir napisał:

Warriors też używają tego motywu.

Co do tej fantastycznej paczki od Lakers. To Hart jest ok jako 8-9 zawodnik. BI to ciągle good stats bad team player, 4 w drafcie zamienili na jakiś rookie i pick, którego nie dostaną bo Hawks są słabi,  a co do Balla to zaczynam się zastanawiać ile on jeszcze pociągnie w NBA.

Jego QO w 21/22 to 14,3 mln O_O

Pelicans od początku nie za bardzo cenili młodych graczy Lakers, ale widocznie nic innego na stole nie było i mimo wszystko wydaje się to dużo lepszą niż np to co dostali Spurs za Leonarda. Problemem Pelicans od początku sezonu są kontuzje i brak stabilności składu. Ledwo minęło 10 meczów sezonu a już każdy starter miał opuszczony mecz. Do tego rezerwowi co wchodzili do piątki też zaraz łapali różne urazy. Przecież na pierwszych 14 meczów było 11 różnych ustawień pierwszej piątki i dopiero to ostatnie zaczęło grać w miarę regularnie. Tam są jacyś fatali ludzie od przygotowań bo te częste urazy się ciągle powtarzają.

Zresztą od dawna uważam, ze problemem jest Gentry i jego całkowity brak jakiejkolwiek logiki, chociaż co niektórzy "eksperci" twierdzili,  że to bardzo dobry trener. Przecież on od zawsze gubi się w rotacjach i gracz jednego dnia siedzi na ławce a zaraz jest starterem jak Moore, albo po 2 bardzo dobrych meczach gracz nagle odsuwany zostaje od rotacji lub nie gra wcale jak NAW, a fatalny ostatnio Jackson gra cały czas.

Natomiast co do wymiany z Hawks to tu się zupełnie nie zgadzam, bo za ten 4 pick pozywskali 8 i 17 czyli Hayesa i NAW-a, którzy może nie zachwycają na razie ale mają potencjał spory. Do tego pozbyto się Solomona Hilla. Akurat ten trade uważam, za bardzo dobry,  ale będzie go można ocenić za jakiś czas dopiero jak już się okaże co będzie z NAW-a, Hayesa i Huntera.

Do tego jest szansa na pick bo to nie pick Atlanty tylko Cavs, które raczej będzie grało do końca skoro nie ma picku, a jak nie to dojdą 2 drugorundowe.

 

Przed kontuzją Ziona liczyłem na walkę o PO i myślę, że bilans mógłby być nieco lepszy gdyby grał, ale niestety jego uraz, a także drobne kontuzje reszty spowodowały bilans 6-12. więc ogólnie taki bilans przy takim kalendarzu nie jest najgorszy i w sumie strata do miejsc dających PO nie jest duża i jeśli Zion wróci jest szansa podjąć walkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mich@lik napisał:

Walke o PO? Zanim on rozrusza ten gruby tyłek zrobia mi shutdown, bo będą walczyć o pick. Miała byc fajna drużyna,jest grupa młodych nieudaczników. Pelicansi wyglądają jak moja zmiana w pracy... A to nic dobrego ;)

Jakich nieudaczników ? Bilans 6-12 na takim terminarzu to niby tragedia? Ile meczów widziałeś że tak twierdzisz? Ja widziałem prawie wszystkie mecze i tylko z Toronto,  Clippers, Golden i Miami wyglądali fatalnie.Reszta to przyzwoite  lub całkiem dobre mecze.  Zresztą głównym powodem porażek na początku była słaba gra weteranów Holiday'a, Redicka czy Favorsa. Dwaj pierwsi już się ogarnęli i wyniki się poprawiły Favors też przed urazem grał coraz lepiej. Natomiast do młodzieży to bym się nie czepiał. Nieudacznikiem to jest co najwyżej Gentry, który nie potrafi ustabilizować rotacji i sztab medyczny, który dopuścił do tak wielu  urazów już na starcie.

Zresztą do miejsca dającego grę w PO jest niewielka strata bo fatalnie grają Spurs czy Blazers. Jak Zion wróci zdrowy to powinni podjąć walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fluber napisał:

O kurde, on jest grubszy niż Jokić!

niema grubszych od Jokicia :P a serio to wygląda jak bramkarz z jakiejś speluny, i jak się nie ogarnie to tam skończy, niema co pierdzielić że niema problemu, bo wiadomo że te jego kolana nie wytrzymają

5 godzin temu, The Game 85 napisał:

Jakich nieudaczników ? Bilans 6-12 na takim terminarzu to niby tragedia? Ile meczów widziałeś że tak twierdzisz? Ja widziałem prawie wszystkie mecze i tylko z Toronto,  Clippers, Golden i Miami wyglądali fatalnie.Reszta to przyzwoite  lub całkiem dobre mecze.  Zresztą głównym powodem porażek na początku była słaba gra weteranów Holiday'a, Redicka czy Favorsa. Dwaj pierwsi już się ogarnęli i wyniki się poprawiły Favors też przed urazem grał coraz lepiej. Natomiast do młodzieży to bym się nie czepiał. Nieudacznikiem to jest co najwyżej Gentry, który nie potrafi ustabilizować rotacji i sztab medyczny, który dopuścił do tak wielu  urazów już na starcie.

Zresztą do miejsca dającego grę w PO jest niewielka strata bo fatalnie grają Spurs czy Blazers. Jak Zion wróci zdrowy to powinni podjąć walkę.

by mieli rozkład Lakers już teraz mówiono by że to contender i objawienie sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

 

by mieli rozkład Lakers już teraz mówiono by że to contender i objawienie sezonu :)

Nie contender, ale myślę że koło 50% by mieli. Zresztą to nie tylko terminarz, ale i duże problemy zdrowotne, gdzie bywały mecze w których z niegrających zawodników można by było by stworzyć niezłą piątkę. Wprawdzie terminarz się nieco poprawi, ale ze niestety zdrowiem już nie musi być tak dobrze, bo jednak w Pelicans problemy zdrowotne ciągną się od wielu lat.

Zresztą początek sezonu na razie dostarczył kilku niespodzianek, bo raczej mało kto spodziewał się takiej katastrofy w Golden, słabiutkich Spurs czy Portland, czy niezłej gry Suns bez Aytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Kontuzje, kontuzjami, ale Gentry zawala okropnie jako coach.

huh.

 

No wiadomo, że Gentry to beznadziejny trener i to on jest głównie odpowiedzialny za porażki bo swoimi bezsensownymi ustawieniami zabija wiele meczów. Po kilku niezłych meczach nagle usuwa z rotacji NAW-a gra beznadziejnym od kilku meczy Jacksonem. Ale cóż dla niektórych to i tak dobry trener bo zrobił raz PO. Krytykowałem Williamsa, ale jak już zaczął ogarniać zespół to powinien zostać, a został zwolniony po awansie do PO.Z Gentrym jest pasmo niepowodzeń i tylko dzięki świetnemu Rondo i bardzo dobremu transferowi Niko udało się zrobić 2 rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 11:49, ptak napisał:

Ignazz nie, żebym był upierdliwy (zasadniczo jestem) ale zadałem proste pytanie, a Ty wklejasz jakiś przydługi tekst na dodatek w języku którego nie znam.

Wystarczyłoby napisać "zion wraca w połowie grudnia"  

Dobrze, że Ball nie gra jak taki Hield bo patrząc na Ingrama, Russella to nic tylko załamać ręce nad tym jak LAL pracuje z młodzieżą.

Zaryzykuje. 

rookie No. 1 overall pick Zion Williamson reportedly "definitely" won't return within the six-to-eight-week timeline initially provided by the team.

According to Kristen Ledlow of NBA on TNT, Williamson "turned a corner" this week in his recovery from knee surgery, but with the Pels "erring on the side of caution," his return is far from imminent.

However, Williamson has returned to "doing some on-court work, including light walkthroughs with the team and spot shooting," according to ESPN's Andrew Lopez.

Zion has yet to make his NBA regular-season debut, and the Pelicans have struggled without him to the tune of a 6-15 record.

 

w tłumaczeniu : dupa blada będę później w robocie  bo mnie boli jeszcze kolano i w sumie nic nie wiem. Ale na iPKO sprawdzałem ostatnio stan konta i przelew doszedł. Ostrożnie wrócę później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeraziłem się jak dzisiaj widziałem na bigman spots zestaw Hart - Kenrich to już lekka przesada w konstrukcji rosteru, Sarić i Kaminsky i tak za małą jesień tam zrobili. Dodatkowo Gentry jest gorszy niż myślałem, takie trochę zamienił stryjek siekierkę na kije z odbiciem po czasie. W sumie o Suns powinno coś wjechać, bo warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dapunk20 napisał:

Pels mają 4-10 w close games, więc równie dobrze zamiast 6-16 mogło być 10-12

ogółem staty w clutch mają piekne - więcej rzutów niż punktów (28.7 FG%)

Tylko, że rok temu też byli najgorsi lub drudzy od końca, więc nie ma tu przypadku.

Gentry jest fatalny i brak primary ball handlera też zawsze w czwartych kwartach wychodzi najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo Ball. 6'6 guard o niezłych warunkach fizycznych nie potrafi wjechać w pomalowane i dostać się na linie FT więcej niż raz na mecz. Bust jak c***. On nawet nie broni tak dobrze w tym sezonie, a to była jedyna rzecz za jaką można było go chwalić po wejściu do ligi. Przy jego szklanym zdrowiu i braku postępów to prędzej za 3 lata go nie będzie w lidze niż dobije poziomem gry do hype'u wykreowanego przez tatuśka. Nowy Jason Kidd LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.