Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał:

Po odejściu z LAL, Julius Randle (!) zaczął rzucać trójki na znośnym procencie (w poprzednim sezonie), Ball zmienił technikę rzutu (wygląda to obiecująco), a Ingram bardzo poprawił rzut, i to w odstępie ledwie kilku miesięcy i jednego offseason. Lakers dobrze draftują i słabo rozwijają swoich prospektów.

Z tym Ingramem to mała dawka, ale wizualnie dużo lepiej trójka wygląda.

Ale Ci prospekci robili postępy również pomiędzy poszczególnymi sezonami kiedy byli jeszcze w Lakers więc powtarzam co w tym takiego dziwnego? Nie żebym bronił tego jak Lakers rozwijają młodych bo byłem głównym zwolennikiem postawienia na młodych, ale po prostu bawi mnie to doszukiwanie się czegoś dziwnego w tym, że młodzi gracze z czasem z czasem eliminują swoje słabości i rozwijają się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest jakaś szansa, że to przypadek i naturalna konsekwencja rozwoju młodych graczy. Ale np. Ingram przez trzy lata w Los Angeles nie poprawił widocznie FT% i trójki, a w przypadku Balla nawet Magic w trakcie pierwszego sezonu mówił, że musi zmienić technikę rzutu - a nic takiego po pierwszym roku nie miało miejsca. Za to nie twierdzę, że oni w ogóle się nie rozwijali, nawet w Polskim Cukrze Toruń pewnie by się jakoś rozwijali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

To może pokazywać ze organizacja Lakers marnuje młodych którzy po odejściu grają lepiej lub dużo lepiej 

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

Tylko ze lista graczy jest dłuższa niż Ingram. 
wiec to nie jest czepianie się na sile tylko dosyć solidny powód do dyskusji. Są ekipy które potrafią grać gwiazdami i są ekipy które potrafią grać młodymi i ich rozwijać. Tego drugiego lakers nie potrafią po prostu wiec doceniam starania ich obrony ale ciężko raczej zapomnieć o tych młodych co zaczęli grać jak odeszli. Ja tu nie widzę przestrzeni do dyskusji czy zjawisko marnowania lub niewykorzystania młodych występuje w lakers tylko o skali ... początek sezonu wiec może to być pojedynczy wyskok. Poczekajmy.  

lol

Tyle się nagadał przez te wszystkie lata, jacy przeceniani są młodzi gracze Lakers, a teraz nagła zmiana frontu i zwalanie wszystkiego na organizację. :)

Trzeba jakoś odwrócić uwagę od faktu, że się pierdoliło głupoty, ale nic z tego. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zawodnicy naturalnie poprawiaja się z wiekiem to jeszcze gorzej świadczy o organizacji lakers bo to znaczy ze te drobne postępy młodych to była tylko zasługa dziadka czasu ... nikt nie demonizuje klubu dla samego grillowania tylko w szkoleniu młodych zasług brak.  

1 minutę temu, Jendras napisał:

 

lol

Tyle się nagadał przez te wszystkie lata, jacy przeceniani są młodzi gracze Lakers, a teraz nagła zmiana frontu i zwalanie wszystkiego na organizację. :)

Trzeba jakoś odwrócić uwagę od faktu, że się pierdoliło głupoty, ale nic z tego. :)

 

 

Ball czy Ingram dalej jeszcze nic nie osiągneli wiec nie wiem o czym piszesz? Odwrócenie uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze przecenialiscie Smoosze Parkiery to nie moja broszka 

Teraz, Jendras napisał:

Aha czyli wystarczająca dawka, żeby pojechać po szkoleniu Lakers, ale niewystarczająca, żeby oceniać zawodników.

Pogrążaj się dalej. :D

Uważasz ze lakers dobrze szkoła młodych? Szczególnie rzutowo?

Zakochanie w klubie rozumiem ale robienie zalety z wad klubu epickie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

A to ze przecenialiscie Smoosze Parkiery to nie moja broszka 

Uważasz ze lakers dobrze szkoła młodych? Szczególnie rzutowo?

Zakochanie w klubie rozumiem ale robienie zalety z wad klubu epickie 

Odwracaj kota ogonem ile chcesz, ale to nie zmieni tego, co pisałeś przez lata.

No cóż, w sumie nie oczekiwałem, że będziesz miał dość odwagi, by wziąć na klatę pomyłkę, ale mogłeś się już chociaż w ogóle nie wypowiadać. Fakt, że wparowałeś tutaj jako pierwszy by skrytykować Lakers, to już grubszy lol - piękna racjonalizacja. :)

I gdzie ja robię zalety z wad klubu, skoro jedynie co to komentuję Twoje wypowiedzi i wytykam hipokryzję? Epickie? lol, kup se słownik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Lakers świetnie rozwijają młodych bo po odejściu wszyscy grają dużo lepiej... Dobre, tego jeszcze nie słyszałem xD

Ja niedawno slyszalem cos podobnego:)

Powiem szczerze - to mnie bardzo ucieszyło, bo to tylko potwierdziło, że wykonujemy bardzo dobrą pracę na reprezentacji. Bo jeżeli zawodnicy wracają z reprezentacji i są skuteczni, strzelają bramki, to znaczy, że dobrze pracowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy niezłe mecze i trzy porażki w końcówkach czyli mniej więcej to czego się spodziewałem. Gentry nigdy nie był mistrzem końcówek i ten sezon to potwierdza. Tylko kompletnie mnie zadziwiło, że to Jrue Holiday jest tym, który najbardziej zawodzi i do tego już na tym etapie sezonu złapał uraz, także słabo w sezon wszedł NAW ma którego też mocno liczyłem. Na Favorsa specjalnie nie liczyłem i dziwi mnie brak minut dla Hayesa.

Za to na przeciwległym biegunie są byli gracze Lakers, którzy na początku sezonu wyglądają bardzo dobrze , a w szczególności patrząc na ich skuteczność za 3 ( szczególnie Ingram😀).

Słabiutko wygląda na razie obrona co nie jest żadnym zaskoczeniem, chociaż czytałem że ten Bzdelik to niby dobry trener od defensywy, ale póki co nie wygląda to dobrze.

Przed kontuzją Ziona liczyłem na walkę o PO i te wyrównane mecze pokazują, że potencjał jest, bo nawet bez niego i z fatalnym Holiday'em ( a nawet bez niego) drużyna walczy do końca tylko brakuje im zdecydowanego lidera na końcówki. Może tym kimś okaże się Ingram, bo to on wraz z Hartem jest największym zaskoczeniem in plus i walcząc o swojego maxa wyrośnie na lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to robi się standard - dziś GSW przejechało się po pelikanach jak rozpędzony tir. Ciężko powiedzieć czy Ingram zrobił postęp czy nie, bo tak naprawdę on jest pierwszą opcją w ataku i stąd ma take cyfry,. z resztą w Nowym Orleanie nie ma kto te punkty zdobywać.

Max 30 Win to będzie szczyt pelikanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram aż tak zmalau po ostatnim oficjalnym pomiarze że ma teraz zaledwie 201 cm wzrostu?

https://www.nba.com/players/brandon/ingram/1627742

W poprzednim sezonie miał wpisane 206

https://web.archive.org/web/20190912135339/https://www.nba.com/players/brandon/ingram/1627742

Zawsze wydawał mi się niski, ale myślałem że to złudzenie optyczne przez ogólną patyczakowatość. Mimo wszystko dziwne to bo jeszcze 2 lata temu były reporty, że ponoć urus do poziomu 6-11:

https://clutchpoints.com/lakers-news-brandon-ingram-has-grown-to-at-least-6-foot-11-completely-changed-his-shooting-stroke/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, sprzedac wszystkich i budować na ingramie a ten będzie robił monster staty i  pels będą w tym samym czasie 20-62  ;]

https://streamable.com/m7f1i

 

Co ten Lonzo ma z tymi kostkami? mam wrażenie że średnio co 2tyg  grania sobie skręca 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dapunk20 napisał:

https://streamable.com/m7f1i

 

Co ten Lonzo ma z tymi kostkami? mam wrażenie że średnio co 2tyg  grania sobie skręca 

Wygląda mi to na niestabilność stawu skokowego. Zobacz jak w czasie biegu staw ucieka mu w bok, a stopa kieruje się do środka. Po krótce, może to być spowodowane poważną kontuzją stawu, bądź wieloma powtarzającymi się mniejszymi urazami z przeszłości i ta opcja wydaje się być rozsądna, bo wiemy jakie problemy z kostkami miał Lonzo. Możliwe, że osłabienie mięśni i więzadeł było tak duże, że nie doszło do pełnej regeneracji stawu. W ogóle, kto miał uraz stawu skokowego, to wie jak długo potrafi to męczyć, jak długo czuje się pewien dyskomfort, mniejszy zakres ruchu itd. Lekarstwem jest cały czas praca nad wzmacnianiem całego stawu i to powinien robić Lonzo, a czy robi tego nie wiem. 

p.s. To jego bieganie to czasem wygląda komicznie, ale w sumie nie ma się z czego śmiać, bo jeżeli nie będzie poprawy, to tu po prostu śmierdzi kolejnymi kontuzjami w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.