Skocz do zawartości
BMF

Pelicans 19/20

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tenor.gif?itemid=10840826

kogo niby planujecie wyprzedzić w tym wyścigu? jak na moje to bezsensowną presję oczekiwań sobie nakładasz, ten roster ma na takie harce jeszcze czas

No ma czas, ale  co mam nie mieć żadnych oczekiwań i zadowolić się walką o 11-12 miejsce? Zresztą napisałem walka czyli powiedzmy taki status Kings z zeszłego sezonu. A co do samych przewidywań do przed poprzednim sezonem zdecydowana większość kibiców miała zarówno Kings jak i Clippers na samym dole tabelek, więc niespodzianki są możliwe. Nawet Twoje Denver raczej mało kto miał na 1-2 miejscu. Równie dobrze możemy wypaść szybko z wyścigu o PO jak i w nim być do końca. Jeśli Zion się okaże taką bestią jaką może być od razu tak jak LeBron, czy np będzie miał powolny wzrost i nieco słabszy pierwszy sezon jak np Davis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, The Game 85 napisał:

No ma czas, ale  co mam nie mieć żadnych oczekiwań i zadowolić się walką o 11-12 miejsce? Zresztą napisałem walka czyli powiedzmy taki status Kings z zeszłego sezonu. A co do samych przewidywań do przed poprzednim sezonem zdecydowana większość kibiców miała zarówno Kings jak i Clippers na samym dole tabelek, więc niespodzianki są możliwe. Nawet Twoje Denver raczej mało kto miał na 1-2 miejscu. Równie dobrze możemy wypaść szybko z wyścigu o PO jak i w nim być do końca. Jeśli Zion się okaże taką bestią jaką może być od razu tak jak LeBron, czy np będzie miał powolny wzrost i nieco słabszy pierwszy sezon jak np Davis.

Macie sporo talentu, ale w większości to są bardzo młodzi gracze, niektórzy po przejściach zdrowotnych (Ball, Ingram), na dziś dzień jest za dużo znaków zapytania, brakuje strzelców zza łuku, spacing jest przez to bardzo wątpliwy. Nie widzę też szans aby Zion zbliżył się do impactu rookie Lebrona, a nawet jeśli, to konkurencja na zachodzie jest nieporównywalna z tą ze wschodu. Jrue jest świetny, ale poza nim nie widzę nikogo kto już w tym sezonie mógłby się zbliżyć do jego poziomu (+\- top25 ligi) a to w nawiązaniu rzekomej walki będzie niezbędne. Z drugiej strony życzę Pels jak najlepiej, fajnie, że trafiliście tą jedynkę, należała się za to jak Was Davis potraktował. Pelicans widzę na pozimie Mavs, czyli solidny sezon, ale będzie im bardzo trudno zbliżyć się do granicy .500 winów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pelicans byli w bottom 3 organizacji, które zasługiwały na jedynkę, ale poza tym generalnie prawda - na Wschodzie, Pelicans to mógłby być sleeper w walce o PO, na Zachodzie zacznie się od 13-21 przy fajnej dla oka koszykówce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Macie sporo talentu, ale w większości to są bardzo młodzi gracze, niektórzy po przejściach zdrowotnych (Ball, Ingram), na dziś dzień jest za dużo znaków zapytania, brakuje strzelców zza łuku, spacing jest przez to bardzo wątpliwy. Nie widzę też szans aby Zion zbliżył się do impactu rookie Lebrona, a nawet jeśli, to konkurencja na zachodzie jest nieporównywalna z tą ze wschodu. Jrue jest świetny, ale poza nim nie widzę nikogo kto już w tym sezonie mógłby się zbliżyć do jego poziomu (+\- top25 ligi) a to w nawiązaniu rzekomej walki będzie niezbędne. Z drugiej strony życzę Pels jak najlepiej, fajnie, że trafiliście tą jedynkę, należała się za to jak Was Davis potraktował. Pelicans widzę na pozimie Mavs, czyli solidny sezon, ale będzie im bardzo trudno zbliżyć się do granicy .500 winów.

No właśnie o to chodzi, że tu jest bardzo wiele niewiadomych, które mogą wypalić co zapewne da PO lub nie wypalić i pozostanie tylko dograć sezon do końca. Są gracze po kłopotach zdrowotnych i u nich jest znak zapytania, ale ja zawsze zakładam pełnie zdrowia, bo co by nie pisać inni też są w takich sytuacjach. Co do spacingu to zobaczymy, ale Ball i Ingram z Hawks coś tam trafiali więc może nie będzie tak źle. Co do Ziona to nie będę się bardzo rozpisywał bo w ogóle nie interesuję się NCAA ,więc opieram się tylko na komentarzach. A co do reszty to Sacramento czy Clippersi pokazali, że nawet bez wielkich gwiazd da się walczyć o PO i ja na to liczę. Wiadomo że będzie trudno, bo poza Memphis to reszta chyba jest zainteresowana walką o PO więc poziom może być bardzo wyrównany i mogą decydować końcówki a tu niestety Pelicans mogą mieć problemy,  bo końcówki to nie jest nasza wizytówka i sporo meczów na styku może być przegrana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lbj zrobił 35/47 w rookie mając niesamowity wpływ na cały zespół gdzie nazwisk nie miał wokół bo poza Ilgauka to tam były Ricky Davisy i McInnisy plus jeden solidny Boozer. ZION będzie miał raczej mniejszy wpływ ale kolegów ma mocniejszych niż tamto Cavs - bardzo ciekawy zespół który w grze o wynik jednak łatwo będzie zamknąć wyłączając odpowiednie klocki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez urazy, ale jako kibic Lakers podziwiam wiarę w Ball`a, czy Ingrama. Chciałem i nadal chcę, żeby to byli dobrzy kolesie, ale na dziś nie widzę przesłanek. Może normalny trener poustawia ich odpowiednio, ale nie wiem jak to się przełoży na skuteczność rzutową. Obaj potrafią w jednym meczu seryjnie trafiać za 3, a w następnych kilku nie trafiać, czy wręcz nie podejmować nawet prób. Tak jak z Hawks trafiali, tak z Bulls już nie i mniej więcej tak samo było w LAL. Czekam na sezon, żeby zobaczyć, czy jest postęp, czy znów truchtanie w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłem w teamie PelsdoPO ale jak widzę że Zion broni jak przypakowany Trae Young (nie przesadzam tutaj, jego defensywa wczoraj to była istna tragedia, znów.) a Ingram nie ma pojęcia o jakimkolwiek graniu zespołowym tylko sam ora wszystko to powoli się z tego wycofuje.

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi