Skocz do zawartości

Pelicans 19/20


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło zerwanej łąkotki to jeden anonimowy wpis z jakiegoś forum, na ten moment jedyne wartościowe komunikaty to ten Pelicans via Ledlow że w sumie nic poważnego, a Zion jest na razie wyłączony tylko z ostatniego meczu preseason (chyba z wczoraj), i Woja, że nic poważnego, ale opuści parę tygodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż miałem napisać post, w którym chciałem pokazać szanse na PO, ale niestety kontuzja Ziona nieco te plany zweryfikowała. Bo to właśnie Zion miał być głównym argumentem za tym a teraz kontuzja i właściwie zupełnie różne raporty na temat powrotu i nawet samej kontuzji zmuszają mnie do małej rewizji oczekiwań tym bardziej, że początek sezonu to ciężki terminarz i już teraz może być ciężko. Niby w presezonie bilans 5-0 i trzy wygrane końcówki, ale w realu spodziewam się raczej porażek w zaciętych meczach, bo nawet gdy był Davis to końcówki były słabą stroną.

Co do pierwszej piątki to prawdopodobnie będzie wyglądać następująco Favors-Ingram-Redick-Holiday-Ball co pokazuje dużą słabość pod koszem przy braku Ziona. Zapewne większe minuty dostaną Melli ( całkiem nieźle wyglądał w presezonie), Moore( on wg mnie pierwszy do odstrzału) Williams  i mam nadzieję, że spore minuty dostanie NAW (bo jeśli nie teraz to kiedy). Zresztą rotację w Pelicans ciężko przewidzieć, bo tak naprawdę poziom graczy rezerwowych jest w miarę podobny i może być tak, że nie grający w jednym meczu powiedzmy Hart czy Williams w kolejnym będzie pierwszym z ławki.

Niewiele szans na razie dostawał za to Hayes, ale myślę że teraz mimo wszystko dostanie trochę bo jednak Favors zupełnie nie przekonywał na razie, a i może Gentry spróbuje gry z 2 wysokich.

Na początek Toronto więc bij mistrza i jazda😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koleś z forum Pels miał rację kilkanaście dni przed Wojem, nieźle.

Ciekawe, czy Zion się opieprzał w te wakacje, czy po prostu bez dokładnego reżimu dietetycznego ma tendencję do łapania masy (co nie byłoby dziwne, biorąc pod uwagę, że koleś jako 17-latek ważył 120 kg) i dlatego dołożył kolejne kilkanaście funtów, tak czy siak miałem nadzieję, że Zion wyleci sobie na 3 tygodnie i rozejdzie się po kościach, a tak Pels dostali mooocne ostrzeżenie, bo mogło skończyć się to jeszcze dużo gorzej. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Czyli koleś z forum Pels miał rację kilkanaście dni przed Wojem, nieźle.

Ciekawe, czy Zion się opieprzał w te wakacje, czy po prostu bez dokładnego reżimu dietetycznego ma tendencję do łapania masy (co nie byłoby dziwne, biorąc pod uwagę, że koleś jako 17-latek ważył 120 kg) i dlatego dołożył kolejne kilkanaście funtów, tak czy siak miałem nadzieję, że Zion wyleci sobie na 3 tygodnie i rozejdzie się po kościach, a tak Pels dostali mooocne ostrzeżenie, bo mogło skończyć się to jeszcze dużo gorzej. Dziwna sprawa.

Niestety tak to jest w życiu, że niektórzy mogą wpierdzielać i są chudzi jak patyk a drudzy zjedzą tyle samo i dostaną dupy jak Barkley. Pamiętam, że widząc jego dupę zastanawiałem się czy aby na pewno koszykarze w NBA są w pełni profesjonalni :) Chociaż  drugiej strony - często jednym sprytnym ruchem "bioder" gubił obrońcę 😂

Ile Zion ważył jak miał 15 lat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie mial kolan z gumy, przy tej masie. Taki Kyrie, bardziej dynamiczny (nadal uwazany za pana szklanke), dal przynajmniej zajebiste 4 sezony zanim mu sie meniskusy pozrywaly.

[*]

drodzy koledzy z NYK, wstancie z kolan!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Ciekawe, czy Zion się opieprzał w te wakacje, czy po prostu bez dokładnego reżimu dietetycznego ma tendencję do łapania masy (co nie byłoby dziwne, biorąc pod uwagę, że koleś jako 17-latek ważył 120 kg) i dlatego dołożył kolejne kilkanaście funtów, tak czy siak miałem nadzieję, że Zion wyleci sobie na 3 tygodnie i rozejdzie się po kościach, a tak Pels dostali mooocne ostrzeżenie, bo mogło skończyć się to jeszcze dużo gorzej. Dziwna sprawa.

Jak na pierwszego fana Ziona to zadajesz dziwne pytania. Generalnie to gołym okiem było widać, że pomiędzy Duke a SL Zionowi się polepszyło i było więcej Ziona w Zionie. W SL nie pograł długo bo była kontuzja lewego kolana niby nic poważnego, ale pierwsze ostrzeżenie. Wbrew Twojej logice kontuzja kolana wcale nie ułatwia polepszenie formy fizycznej, wręcz przeciwnie. Pomiędzy SL a pre ilość Ziona w Zionie się nie zmniejszyła jakoś wyraźnie. Prawe kolano i operacja. O ile dobrze pamiętam w Duke też była kontuzja prawego kolana.

Młodość + medialny hype + Gentry, który jest starym baranem. Nie wygląda to zbyt ciekawie. Oby Pels zatrudnili lepszych med staff niż mieli, bo może się okazać, że trzeba się rozglądać za kolejnym geniuszem w kolejnych draftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

Dziwne - repair zwykle oznacza znacznie dłuższą przerwę. Sześć do ośmiu tygodniu sugeruje raczej usunięcie.

Też mi śmierdzi wyrżnięciem łąkotki. Jaki organizm wytrzyma Takie przeciążenia przy TAKIEJ  masie.😔

Także tego... zakłady na ilość meczy Ziona w NBA są zupełnie uzasadnione. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.