Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCF: (1) Golden State Warriors vs (3) Portland Trail Blazers


Mirwir

Do Finału NBA awansują?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do Finału NBA awansują?

    • Warriors 4:0
    • Warriors 4:1
    • Warriors 4:2
    • Warriors 4:3
    • Blazers 4:0
      0
    • Blazers 4:1
      0
    • Blazers 4:2
    • Blazers 4:3


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, rw30 napisał:

być może to kwestia przeciwnika, a być może nie, ale niesamowite jak GSW, a zwłaszcza Curry,  wygląda optycznie lepiej w ataku od wypadnięcia Duranta. Nagle piłka krąży, zawodnicy biegają uśmiechnięci, dziewczyny są szczuplejsze a pogoda lepsza. 

oczywiscie to brak duranta, ale.... wzgledy estetyczne raczej maja mniejsze znaczenie , a ta ich wesola ofensywa potrafi byc ograniczana przez dobre defensywy  i wtedy wlasnie przydaje sie iso game duranta

 

lillard i  c.j -trener wogole im nie pomogl w ataku , praktycznie nie szukali mismatchy (curry, jarebko ,bogut ,looney ) caly czas meczyli sie z zestawem (kley , green ...)

jesli trener im nie podpowiedzial , chlopaki sami mogli  dojsc do wniosku ze ogrywanie  pierwszego zestawu ^                          jest latwiejsze niz drugiego  ^                                          

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

być może to kwestia przeciwnika, a być może nie, ale niesamowite jak GSW, a zwłaszcza Curry,  wygląda optycznie lepiej w ataku od wypadnięcia Duranta. Nagle piłka krąży, zawodnicy biegają uśmiechnięci, dziewczyny są szczuplejsze a pogoda lepsza. 

Coś w tym jest, bo przyznam szczerze, że w meczach z Rockets (szczególnie game1, game3 i game4) źle się oglądało GSW. Jakieś izolacje, nerwowe rzuty, brak flow itd.  A tymczasem nie ma Duranta, który jest ich najlepszym graczem i drużyna wygląda lepiej. Game6 z Rockets to kwintesencja zespołowej koszykówki. To jest w sumie ciekawe, bo tacy Bulls bez Jordana czy Heat bez Jamesa byli by w dupie, a tutaj proszę. Co do samego meczu, to będzie seria Curry'ego. Po bardzo średniej serii z Rockets wypada trochę poszaleć. Czy z Durantem czy bez, to będzie maksymalnie 5 meczów. 

 

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

uwielbiam taką januszerię, nie chcesz nie czytaj a nie jakieś głupoty pieprzysz, wrzuciłem to w ramach ciekawostki tylko, poza tym wszystko ma znaczenie

Chodziło mi tylko o to, że cyferki z RS  niekiedy nijak się mają do tych z PO (patrz - Nikola Vucević, Clint Capela itd) i tyle.

Twoje oburzenie się i januszowanie jest zbędne. Jak już ubierasz sandały  to chociaż zdejmij skarpetki. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

a gdy mówiłem, że nie prezentują poziomu playoff, to mnie zjechałeś ;]

ale co to znaczy "poziom playoffs"? przez 5 ostatnich lat mieliśmy zazwyczaj 3 drużyny prezentujące poziom wyższy niż wszystkie inne, teraz nagle coś się zmieniło? oczekujemy, że Nuggets mający ósma najmłodszą drużynę w historii PO czy Blazers grający bez podstawowego centra mają walczyć jak równi z równym z być może najlepszą drużyną w historii? bo chyba poziom playoffs nie pokazali Sixers z Raptors ledwo wychodząc z 60tki po 3 kwartach G7?

nie wiem czego oczekiwałeś, ale jak na moje to wyglądało właśnie tak jak musiało wyglądać, dziwię się, ludzie oczekiwali Bóg wie jakiego poziomu, taką mamy teraz ligę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co to znaczy "poziom playoffs"? przez 5 ostatnich lat mieliśmy zazwyczaj 3 drużyny prezentujące poziom wyższy niż wszystkie inne, teraz nagle coś się zmieniło? oczekujemy, że Nuggets mający ósma najmłodszą drużynę w historii PO czy Blazers grający bez podstawowego centra

dobrze, są na poziomie playoffs, ale ta część drabinki jest dużo słabsza i najlepiej to obrazuje brak Nurkica, bez którego przecież blazers są gorszym zespołem niż w RS, a doszli aż do CF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

dobrze, są na poziomie playoffs, ale ta część drabinki jest dużo słabsza i najlepiej to obrazuje brak Nurkica, bez którego przecież blazers są gorszym zespołem niż w RS, a doszli aż do CF.

przecież to jest pokłosie tego, że drużyny w teorii lepsze nie zdołały wywalczyć dogodnego rozstawienia, od początku było wiadomo, że ktoś dużo słabszy dostanie się do WCF, czy to Thunder, Blazers czy Spurs z Nuggets, wszystkie ekipy mniej więcej na zbliżonym poziomie i nagle jesteś tym faktem zaskoczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie hejtowac Duranta bo to już jest nudne

Warriors bez niego są naprawdę łatwiejszi do pokonania co widać kiedy curry i klay odpoczywają

Piłka ładnie chodzi?

No i fajnie, najbardziej się z tego przed duża część meczu cieszył Kanter kiedy zbierał praktycznie wszystko

Różnica klas tych dwóch ekip jest kolosalna i Warriors mogą sobie grać wesoła koszykówkę i przycisnąć odrobinę w 4qtr żeby zrobić 20+ co nie znaczy ze to efekt braku Duranta bo gdyby nie on Warriors wcale nie musieliby grać na tym etapie po

 

Cały mecz był pod dyktando Warriors nawet kiedy było 6pts odnosiłem wrażenie że oni sobie grają treningowo

Lekko przycisnął green z klayem, curry rzucił sto trójek bez presji i jedyne co trzymało Blazers wynik to koszmarne zastawienie deski (choć w boxie nie wygląda to aż tak koszmarnie) i fakt że Warriors nie traktowali przesadnie poważnie rywala

Durant będzie potrzebny w finale gdzie przypomnę ma dwa mvp przeciwko lebronowi a curry nie ma żadnego! Szczęście dla gsw że Kevin może odpocząć i wrócić powiedzmy w g.4 żeby się rozruszać przed finałem

Mam nadzieję że Blazers jakoś się poważnie wzmocnią bo szkoda potencjału drzemiącego w tym zespole

Wyrośli na moich ulubieńców na zachodzie!

Ale czy dojdzie do g.5? Po dzisiejszym meczu mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

dobrze, są na poziomie playoffs, ale ta część drabinki jest dużo słabsza i najlepiej to obrazuje brak Nurkica, bez którego przecież blazers są gorszym zespołem niż w RS, a doszli aż do CF.

A kto bronił Rockets wygrać w ostatnim meczu sezonu z Thunder co pozwoliłoby zepchnąć Blazers z trzeciego miejsca? Tych samych Thunder których po kilku dniach Blazers pogonili w 5 meczach. 

A skoro Blazers w składzie Simons-Trent-Layman-Labissiere-Leonard (kojarzysz któregoś?) potrafili w ostatnim meczu RS wygrać z Kings to jaki poziom prezentują Kings skoro Blazers bez Nurkcia to nie poziom PO? BLK? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były finały konfy czy mecz RS gdzie obie ekipy mają zaklepany już seed?

Warriors robią +22 grając 11-osobową rotacją, lmao

 

Paul George ty dziadu

 

Teraz, jack napisał:

.A skoro Blazers w składzie Simons-Trent-Layman-Labissiere-Leonard (kojarzysz któregoś?) potrafili w ostatnim meczu RS wygrać z Kings to jaki poziom prezentują Kings skoro Blazers bez Nurkcia to nie poziom PO? BLK? 

Kings kończyli ten mecz grając 3 garniturem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Coś w tym jest, bo przyznam szczerze, że w meczach z Rockets (szczególnie game1, game3 i game4) źle się oglądało GSW. Jakieś izolacje, nerwowe rzuty, brak flow itd.  A tymczasem nie ma Duranta, który jest ich najlepszym graczem i drużyna wygląda lepiej. Game6 z Rockets to kwintesencja zespołowej koszykówki. To jest w sumie ciekawe, bo tacy Bulls bez Jordana czy Heat bez Jamesa byli by w dupie, a tutaj proszę. Co do samego meczu, to będzie seria Curry'ego. Po bardzo średniej serii z Rockets wypada trochę poszaleć. Czy z Durantem czy bez, to będzie maksymalnie 5 meczów. 

Że co proszę? Porównujesz suport Jordana z 2 najlepszymi rzucajacymi 1 i 2 w historii :)??? plus Green jednym z lepszych podających i broniących skrzydłowych w historii. GS i bez tej emocjonalnej cipki (nie mylić z poziomem sportowym) zdobywał mistrzostwo i miał najlepszy RS w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marceli73 napisał:

Że co proszę? Porównujesz suport Jordana z 2 najlepszymi rzucajacymi 1 i 2 w historii :)??? plus Green jednym z lepszych podających i broniących skrzydłowych w historii. GS i bez tej emocjonalnej cipki (nie mylić z poziomem sportowym) zdobywał mistrzostwo i miał najlepszy RS w historii

Raczej chodziło mi o to, że Durant, który talent ma na poziomie Jordana i LeBrona nie jest nawet w połowie tak cenny dla swojej drużyny jak Ci dwaj. Jeśli drużyna gra lepiej bez Ciebie, a jesteś TOP10-15 All-Time? to coś jest nie tak.  Wychodzi na to, że to Durant potrzebował GSW, a nie GSW Duranta (w sumie no brainer hehe). Liczę, że odejdzie po sezonie i wtedy się okaże jakim jest liderem. Może do Knicks? Ps. Thompson nie jest wśród dwóch najlepszych rzucających w historii, przynajmniej dla mnie, bo wyżej cenię Allena i Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, eF. napisał:

Jeśli drużyna gra lepiej bez Ciebie, a jesteś TOP10-15 All-Time? to coś jest nie tak.  Wychodzi na to, że to Durant potrzebował GSW, a nie GSW Duranta (w sumie no brainer hehe).

Bardzo duże uproszczenie. Stylistycznie KD pasuje do GSW średnio, ale jest prawdopodobnie najlepszym ofensywnie zawodnikiem NBA w tym momencie. Jest kluczowy w trudnych meczach, niezastąpiony, gdy nie siedzi rzut SC i Klayowi.

Warriors to ekipa czterech graczy z TOP20 ligi, dwóch z pięciu najlepszych strzelców All-Time. Bez KD grają ładniej ale też trzeba pamiętać, że bez niego dali się ograć Cavs. Z nim są niepokonani w serii playoffowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.