Skocz do zawartości
Mirwir

Playoffs 2019 WCF: (1) Golden State Warriors vs (3) Portland Trail Blazers

Do Finału NBA awansują?  

48 użytkowników zagłosowało

1. 1. Do Finału NBA awansują?

• Warriors 4:0
    • Warriors 4:1
    • Warriors 4:2
    • Warriors 4:3
    • Blazers 4:0
      0
    • Blazers 4:1
      0
    • Blazers 4:2
    • Blazers 4:3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ale z tymi głupimi foul trouble to trochę słabo wyglądało jednak. But yeah, Curry z reguły daje solidny effort w obronie.

Edytowane przez BMF
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie wiem jak to porownales poniewaz curry czesto nie broni swojego matchupu  tak jak inni pg , czarna robote robi kley a curry jest ukrywany , dlaczego thompson praktycznie zawsze broni ballhandlera ???  (matchup curryego) 

Bo Klay jest duzo lepszy w obronie, wiec na topowego gracza lepiej dac lepszego obronce niz gorszego? To chyba common knowledge.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, january napisał:

"Grajcie" a poza tym się zgadza. Okropnie Chytruz tu propsuje Kurę na podstawie serii, która powinna się odbyć nie w WCF, a w 1 rundzie z ekipą, która z trudem wygrała shitpolowke zachodu. Coś jak lorak w 2017 o GOAT Bronie jak wyrwie 1 mecz vs GS, chwilę po tym jak SAS do INJ Kawhiego ich wiezli jak chcieli.

Chryste to nawet nie był jeden cały mecz...

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Chytruz napisał:

Rzekl nie kto inny jak january, czlowiek, ktory obrzydzil wszystki D'Angelo na dystansie jakichs 700 postow o tym samym w styczniu i lutym 🤔🤔

I jeszcze ten downvote od January'ego. Piękne story ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Chytruz napisał:

Bo Klay jest duzo lepszy w obronie, wiec na topowego gracza lepiej dac lepszego obronce niz gorszego? To chyba common knowledge.

jesli curry czesto nie broni swoich matchupow to jak doszedles ze "Z 30 starting PG jest 7-8 lepszych w obronie niz Curry"  ?

tylko curry ma taki handicap ze caly czas ze jego matchupy bierze ktos inny , dlczego inne gwiazdy na pg nie maja takiego handicapu?   bo lepiej bronia ? 

Imo , curry zachowuje sie poprawnie w obronie   ale  przez swoja fizycznosc nie jest w stanie dac dobrej obrony na top ballhandlerach. 

w przeciwna strone nie ma takiej relacji i currego praktycznie zawsze broni inny  pg.

34 minuty temu, lorak napisał:

on jest podobno bardzo silny, więc nie oceniaj książki po okładce:

https://www.cbssports.com/nba/news/stephen-curry-can-deadlift-400-pounds/

sama sila bez masy ciezko cos zdzialac, pozatym it cisnie cos ok 150 kg na klate a  mugsy bogues tez ponad stowke takze wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

swego czasu to 180 kg wyciskalem na prostej na klate, przy wadze 84 kg, będąc ektomorfikiem. Więc te 180 kg w martwym nie robi np. na Mnie wrażenia.

Niezły wynik, biorąc pod uwagę, że rekord Polski w wadze do 83 kg to 185 dla mężczyzn do 23 roku(jak napisałeś, że kiedyś, to zakładam, że nie miałeś wtedy 40 lat). 

• Like 2
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, KeepItDirty napisał:

180kg w martwym to nie jest pojęcie klasyfikujace się jako "bardzo silny". To jest zawodowy sportowiec. Nie zapominajmy. 

mówią, że tylko jedna osoba w drużynie jest silniejsza, więc jak na koszykarza to musi być sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

tylko curry ma taki handicap ze caly czas ze jego matchupy bierze ktos inny , dlczego inne gwiazdy na pg nie maja takiego handicapu?   bo lepiej bronia ? 

Bo Klay nie gra w każdym innym zespole ligi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, lorak napisał:

mówią, że tylko jedna osoba w drużynie jest silniejsza, więc jak na koszykarza to musi być sporo.

Jeśli patrzymy jako postać koszykarza to racja. Tylko dalej mam przed oczami kogoś kto ma 191cm czyli sporo powyżej przeciętnego wzrostu, a w tym sporcie też trzeba wzmacniać nogi i plecy co odpowiadają właśnie za martwy ciąg. Nie chcę wypisywać tu pewnych kwestii, by nie rozpetac shit burzy (np ile ja brałem) ale przeciętnie wysportowany 18latek nie powinien mieć żadnego problemu ze 120+ kg. 

No ale ciekawa dyskusja bo taki Harden też nie wygląda na atlete a w necie można znaleść opinie, wywiady, różne kwestie poruszające jak bardzo silnym jest człowiekiem (co wykorzystuje na boisku).

Nie trzeba wyglądać jak terminator by posiadać wrodzoną siłę. A bardzo często właśnie ten atrybut jest pomijany w gąszczu innych kwestii koszykarskich. I tu Ci przyznam rację jako wskazanie czemu dużo osób uważa go za słabego fizycznie nie doceniając ile włożył pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi 7-8 lepszymi to jak zwkle Chytruz poleciał

Bledsoe,Paul,Simmons,Rubio,White,Ball,Jrue,Beverley,Lowry

tu juz 9 gdzie za bardzo nic nie jest debatable nawet chyba 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, RappaR napisał:

Klasyk.

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

jesli curry czesto nie broni swoich matchupow to jak doszedles ze "Z 30 starting PG jest 7-8 lepszych w obronie niz Curry"  ?

No normalnie, ogladalem mecze i patrzylem jak kto broni. 

Nie wiem co rozumiesz przez inne gwiazdy, ale np. LeBron w te 2 finaly to moze ze 2 razy gdzies sie minal z Durantem, kiedy ten na zmiane ruchal JRa, Jeffersona i Korvera, Kawhi (!!) trzyma sie z daleka jak moze od Giannisa, a Lillard i Harden obaj musieli przejsc ciezkie wyzwanie pilnowania Iguodali. Kyrie to w ogole nie wiem kogo bronil (pewnie nikogo), a Durant pilnowal zeby PJ Tucker nie zlapal za mocno ognia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Chytruz napisał:

Kyrie to w ogole nie wiem kogo bronil (pewnie nikogo)...

Obrona Irvinga z tych PO przejdzie do legendy. Nawet w Shaqtin musieliby zrobić dwugodzinny film zamiast skrótów.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Chytruz napisał:

Klasyk.

Nie wiem co rozumiesz przez inne gwiazdy, ale np. LeBron w te 2 finaly to moze ze 2 razy gdzies sie minal z Durantem, kiedy ten na zmiane ruchal JRa, Jeffersona i Korvera, Kawhi (!!) trzyma sie z daleka jak moze od Giannisa, a Lillard i Harden obaj musieli przejsc ciezkie wyzwanie pilnowania Iguodali. Kyrie to w ogole nie wiem kogo bronil (pewnie nikogo), a Durant pilnowal zeby PJ Tucker nie zlapal za mocno ognia.

w ostatnich finałach LeBron miał najwięcej def poss na Durancie - 129, drugi Jeff Green 69

Harden w serii 88 poss na Durancie i 54 na Curry (ktorzy przeciwko niemu mieli swoją drogą 12/43 lololo)

słabo Ci idzie 

Edytowane przez dapunk20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, dapunk20 napisał:

Z tymi 7-8 lepszymi to jak zwkle Chytruz poleciał

Bledsoe,Paul,Simmons,Rubio,White,Ball,Jrue,Beverley,Lowry

tu juz 9 gdzie za bardzo nic nie jest debatable nawet chyba 

7-8 dalem zalezy czy Jrue traktujemy jako PG czy SG.

White, w sensie Derrick White? 

1 miejsce roznicy to takie wielkie "polecenie"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, RappaR napisał:

Taka nowa zasada wprowadzona przeze mnie na forum. Jak ktoś staje się waginą bez argumentów  i rzuca pewien tekst to dostaje z marszu downvote 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jest np Conley czy inne Foxy, wiec chyba wiecej niż 1 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Chytruz napisał:

jesli curry czesto nie breoni swoich matchupow to  jak byles w stanie go porownac do innych pg broniacych swoje matchupy.??? 

Cytat

inne gwiazdy na pg bylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, january napisał:

"Grajcie" a poza tym się zgadza. Okropnie Chytruz tu propsuje Kurę na podstawie serii, która powinna się odbyć nie w WCF, a w 1 rundzie z ekipą, która z trudem wygrała shitpolowke zachodu. Coś jak lorak w 2017 o GOAT Bronie jak wyrwie 1 mecz vs GS, chwilę po tym jak SAS do INJ Kawhiego ich wiezli jak chcieli.

a celtics zblowoutowali bucks w G1. tyle to warte.

39 minut temu, mistrzBeatka napisał:

sama sila bez masy ciezko cos zdzialac, pozatym it cisnie cos ok 150 kg na klate a  mugsy bogues tez ponad stowke takze wiesz

tak, ale obrona nie sprowadza się do samej siły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi