Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

I bardzo dobrze. Wreszcie będzie można zjeść w spokoju sałatkę przy stole bez zezowania w międzyczasie na telefon :]

 

Trudno powiedzieć kto komu odmówił? Możliwe ,że Knicks odmówili ,gdyż odmawiają każdemu (Durantowi,Irwingowi, Kawhi Leonardowi), ale mógł też Santa odmówić Knicksom bo nie chciał żeby pretorianie z gwardii przybocznej Dolana wykręcili mu ręce i skutego w kajdanki wyprowadzili z MSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.08.2019 o 11:27, Przemek_Orliński napisał:

No ale dlaczego te wielkie nazwiska nie przychodzą do Knicks? 

 

w necie wyskoczyła mi statystyka że w ostatnich 19 latach supersonics wygrali więcej meczów w PO niż Knicks, jak to możliwe? wychowywałem się w czasach gdzie knicks byli zawsze w topie a każdy uwielbiał duet mason-oakley i Johna Starksa . współczuje kibicom knicks ale gdzieś tam w tle mam filmik Marburyego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Koelner napisał:

w necie wyskoczyła mi statystyka że w ostatnich 19 latach supersonics wygrali więcej meczów w PO niż Knicks, jak to możliwe? 

W 2000 wygrali 2 mecze ( 2:3 od Utah )

W 2002 wygrali 2 mecze ( 2:3 w dupę z Spurs )

W 2005 wygrali 6 meczów. Wygrana z Kings w I rundzie i przegrana w SWCF z Spurs 2:4.

------

Knicks 2 mecze w 2001, później były playoffs w 2004 ale gładko do zera ogoleni przez Nets, później czekali do 2011, 2012 i 2013 ( tak, tak, trzy awanse pod rząd ), gdzie w '11 0:4 od Bostonu i out w I rundzie, 2012 1:4 od Heat, a w 2013 przeszli I rundę ale później nadziali się na Pacers i bęc 2:4.

-----

Razem Knicks: 9

Razem Sonics: 10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

Serio ktos uwielbial Johna Starksa? Lol.

Było i to całkiem sporo.Historia wejścia do NBA robiła swoje.Dla wielu chłopaczków,którzy nie dostali się do swoich lokalnych drużyn w pewnym sensie był legendą.

Może nie pałałem miłością do Knicks w tamtych latach,ale Starks zawsze był dla mnie charakternym grajkiem,którego lubiłem oglądać.

Nigdy bym nie przypuszczał,że przyjdzie moment w którym będę faktycznie dobrze życzył Knicksom.Ucieszyłbym się gdybym dożył ich wygranej w finałach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rubio i Satoransky leżeli w tym off-season jak dwudziestogroszówki pod kioskiem i te tłumoki się po nich nie przychyliły, bo woleli wydać 10 zł na ich podróbę i człowieka Perry'ego z Orlando - Paytona.

Do samego Elfrida nic nie mam, bo obciął te durne włosy + każdy kto zabierze minuty DSJ ma moje poparcie, ale widząc co wspomniana dwójka robi na MŚ, to trochę umieram w środku.

Sprawa Ntilikiny aka "World Cup Franka" jest jeszcze świeża, ale na TT już jest narracja, że olaboga! W listopadzie nie trafi dwóch trójek i zaczną go zwalniać, o ile dostanie czas gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.