Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, january napisał:

Te oddanie Porzingisa wygląda coraz piękniej ❤️ 

 

Ogólnie trochę tego nie chcę, ale Knicks powinni od startu FA wysyłać co 5 minut Russellowi ofertę 4y maxa aż może klepnie.

Zgodnie z tym co obiecywali Mills i Perry. Jeżeli Knicks nie uda się podpisać  FA "klasy A" to nie będą trwonić cap space na podpisywanie FA  "klasy B". Pójdą od razu po tych z klas C i D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

>miej w składzie tylko jeden diament (może Barrett jeszcze ale nie wiadomo), reszta to szrot

>ściągnij pseudo-gwiazdę na jego pozycję

Że Robinson? 

Ok, jest fajny, będą z niego ludzie i zapowiada się świetny role player, ale diamentów w tej lidze to jest max kilkanaście, nie przesadzajmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, andy13 napisał:

Diament... Już widzę jak chętnie fani Knicks by mu dawali maxa, jakby był w składzie. Nawet teraz nie brakuje komentarzy, że Dallas inwestuje w kota w worku.

Robinson a nie KP ;)

Ciekawe, czy jest w NBA jakaś drużyna która by go nie chciała. Czy każdy musi być LeBronem i rzucać po 30 pkt? Wystarczy żeby był wybitny w obronie (a zapowiada się, że będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mieli diament w składzie, jednorożca, talent jaki trafia się raz na pokolenie i tak dalej.To go wymienili na cap space za który ściągną co najwyżej Rozierów tej ligi .Tak jak ten Ruski co miał cysternę spirytusu ,którą sprzedał a pieniądze przepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, cvbe napisał:

Ciekawe, czy jest w NBA jakaś drużyna która by go nie chciała. Czy każdy musi być LeBronem i rzucać po 30 pkt? Wystarczy żeby był wybitny w obronie (a zapowiada się, że będzie).

Na bank każda drużyna chciałaby mieć go u siebie, szczególnie na takiej umowie, ale to nie oznacza, że jest diamentem lub kimś wyjątkowym. Jak przyjdzie czas wypłaty, to nie każdy będzie skłonny wypłacić dużą kasę w takiego gościa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, matek napisał:

Na bank każda drużyna chciałaby mieć go u siebie, szczególnie na takiej umowie, ale to nie oznacza, że jest diamentem lub kimś wyjątkowym. Jak przyjdzie czas wypłaty, to nie każdy będzie skłonny wypłacić dużą kasę w takiego gościa. 

Ale szansa jest? Potencjał jest? Czy lepiej jednak władować kasę i minuty w DMC i powalczyć o nie bycie najgorszą drużyną w lidze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, matek napisał:

Na bank każda drużyna chciałaby mieć go u siebie, szczególnie na takiej umowie, ale to nie oznacza, że jest diamentem lub kimś wyjątkowym. Jak przyjdzie czas wypłaty, to nie każdy będzie skłonny wypłacić dużą kasę w takiego gościa. 

Dziwnie brzmi to od fana organizacji, która wywaliła potężną kasę na Mozgova :]

Knicks mają go jeszcze na 3 lata za marne grosze. Gość nie grał w zorganizowaną koszykówkę przez rok, a pomimo to, grając w niepełnym wymiarze minut i nie rozgrywając całego sezonu z powodu kontuzji, został 4 w lidze w ilości bloków i 2 względem średniej ilości czap na mecz. Jest młody i wyskakany. Blokuje trójki jak pojebany biegnąc z pomalowanego. Na przestrzeni sezonu widać było jak z pieska skaczącego do każdej pompki przeciwnika, zmienia się w kogoś, kto uczy się to ograniczać i czytać grę. Dzięki temu też obniżył ilość fauli na mecz, co było zmorą na początku sezonu. Sam jestem ciekaw co z niego wyrośnie, bo (nie licząc Barretta) to najlepszy zawodnik jakiego Knicks mają w składzie. 

Potencjał jest wielki, ale nie robiłbym z niego już teraz future All-Stara, ale docenić chłopaka warto. 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Dziwnie brzmi to od fana organizacji, która wywaliła potężną kasę na Mozgova :]

(..)

Potencjał jest wielki, ale nie robiłbym z niego już teraz future All-Stara, ale docenić chłopaka warto. 

I ja go doceniam, a niektórzy mogliby potwierdzić, ile kombinowałem żeby przejąć go w keeperach :)

A to, że Lakers przepłacili Mozgova, to nie wiem jakie ma znaczenie do mojej oceny przyszłego kontraktu Robinsona? Cisnąłem Lakers za tamte dwa kontrakty od początku, w dodatku nie ja podejmowałem takie decyzje. Poza tym nie wiem, dlaczego miałbym ograniczać się w komentowaniu oceny kontraktów (obecnych lub przyszłych) jakiegoś zespołu, bo Lakers dali dupy w tym temacie kilka lat temu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, matek napisał:

Słowo Seattle powinno być na tym forum zablokowane, jak np. c***, bo nie da się czytać tego ciągłego męczenia buły z przenoszeniem tam klubów NBA. 

Zluzuj to był żart a nie męczenie buły. ;)

Nie wiem, ale tam w Knicks to chyba się nigdy nie ogarną. Sama myśl, która uroiła się w głowach dwójki Mills&Perry aby wyrzucić maxa na Boogiego gdyby nie wyszło z KD już jest chora a świadomość tego, że oni są w stanie tę myśl przekuć w czyn to już jakaś masakra. Idę w ciemno, że jeżeli nic się nie zmieni na plus to Barrett spieprzy z NYC przy pierwszej możliwej okazji.

Swoją drogą czy D-League'owe Knicks też są tak c***owo zarządzane?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Barrett najpierw coś pokaże, żeby nie okazało się, że zaliczy sezony jak Knox lub Nikita. 

Cousins na rok ma oczywiście sens, jeśli nic sensownego nie przyjdzie. Każdej organizacji potrzebne jest nazwisko, które zainteresuje kibiców i może ich przyciągać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, matek napisał:

A to, że Lakers przepłacili Mozgova, to nie wiem jakie ma znaczenie do mojej oceny przyszłego kontraktu Robinsona? Cisnąłem Lakers za tamte dwa kontrakty od początku, w dodatku nie ja podejmowałem takie decyzje. Poza tym nie wiem, dlaczego miałbym ograniczać się w komentowaniu oceny kontraktów (obecnych lub przyszłych) jakiegoś zespołu, bo Lakers dali dupy w tym temacie kilka lat temu... 

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli Lakers podpisali Mozgova, a (żeby się nie wybielać) Knicks Noaha za duże pieniądze, i takie chodzące zombie dostali kasę, to ile może dostać 24-letnia maszyna do bloków? 

A pozostając w temacie jego kontraktu: już chyba dwukrotnie zmieniał agenta, więc nie zdziwię się jak Knicks usłyszą jakieś powalone ultimatum: kładziecie na stół tyle i tyle i chłopak zostaje u was. Ale to melodia przyszłości. 

7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Swoją drogą czy D-League'owe Knicks też są tak c***owo zarządzane?

Westchester Knicks są w G-League od rozgrywek 2014-2015 i w tym czasie byli 3 razy w PO, z czego dwa razy odpadali w półfinałach konferencji. Ich trener - Mike Miller - (ale nie ten Mike Miller) otrzymał nagrodę COTY za sezon 2017-2018 w którym WK zajęli ex aequo 1 pierwsze w lidze w RS. I w tym roku został przyjęty do sztabu szkoleniowego Fizdale'a, więc ktoś tam może zacznie coś w końcu trenować :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ian Begley of SNY.TV reports that the Knicks have some interest in free agent George Hill.

Begley adds that the Knicks are also interested in Wayne Ellington, Reggie Bullock and James Ennis. They're involved with much bigger names on the market, but these are the types of veterans they will be looking to supplement their roster with after the dust settles.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 15:26, mayor napisał:

Knicks mieli diament w składzie, jednorożca, talent jaki trafia się raz na pokolenie i tak dalej.To go wymienili na cap space za który ściągną co najwyżej Rozierów tej ligi .Tak jak ten Ruski co miał cysternę spirytusu ,którą sprzedał a pieniądze przepił.

A to nie było też tak, że Porzingis sam chciał odejść z Knicks. bo miał dosyć gry dla nich? Czytałem kilka artykułów, w których była mowa iż zagroził powrotem do Europy w przypadku gdyby Knicks go nie wymienili. Kontraktu zresztą nie przedłużyłby czy tak czy siak, więc mogli nic za niego nie dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musiałby ryzykować rok gry za QO, żeby później odejść za free. 

Może i naciskał na transfer, a sami Knicks nie byli pewni długodystansowo jego zdrowia, bo to spora czerwona flaga przy nim i moim zdaniem będzie miał cały czas jakieś problemy, więc szybko go oddali. Tylko ten zwrot słaby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.