Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie management NYK to jest coś więcej niż stan umysłu, oni są poziom ponad wszystko co może w NBA się wydarzyć, choć wiele ekip próbowało ich pobić. Szacun!

"Steve Mills is entering his third offseason as president and sixth as either GM or president. His record in those roles is 163-540, the worst stretch in franchise history. Before that, he pushed to hire Isiah Thomas. Today he asked for more patience."

https://t.co/Ox58i9rUej

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie doczytałem :) no to jeszcze lepiej. Dobre czasy Ransolpha mogą wrócić... w sumie to z tym jeszcze jednym wysokim pickiem to się nie pomyliłem i tak. 

Jak Lakers złapią trzecią gwiazdę, to moim zdaniem Cuz za psi pieniądz ponownie zechce zagrać z AD ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Dżizas. 

Plotka jest taka: jeżeli nie uda się podpisać jakiegoś topowego FA,  to wówczas mają zaoferować Cousinsowi tłusty, jednoroczny kontrakt aby jakoś dobić do 60 mln "płacy minimalnej". 

i to nie jest takie złe jak i tak to ma być rok na przeczekanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Eld napisał:

A cóż takiego jest za rok żeby czekać? Lowry, Whiteside, M.Gasol czy może liczą że Drummond lub DeRozan nie podejmą player option?

lepiej czekać z Kuzynem na rocznej umowie niż dać 2 razy po 30 milionów na 4 lata ludziom pokroju Tobias Harris czy Vucevic. I wiem ze przyszłe offseason jest kiepskie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mayor napisał:

Dumb&Dumber mogą kolejny rok spokojnie utrzymać stołki w ciepłym kurwidołku. Przecież to jest ich główny cel -nic nie robić i nie dać się wywieźć na taczkach z MSG 

Oho jest i PsychoMirek z Jackowa - nasz forumowy Dumb&Dumber w jednej osobie, wraca do tematu o Knicks po tygodniu nieobecności, łelcome! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile się interesujecie PLK, ale jeszcze nie dawno była w lidze Siarka Tarnobrzeg zwana też Latającym Cyrkiem Zbyszka Pyszniaka. Zespół był pośmiewiskiem ligi na wszystkich szczeblach. Knicks od lat są ich odpowiednikiem w NBA.

Może to jest czas aby przenieść Knicks do Seattle? żart

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jego rola, ja tam całkiem często trafiam na sensowne materiały, choć zdarza się że pierdoli straszne głupoty.

Ale generalnie wolę Nicka Wrighta i Crisa Cartera. 

Najgorszy jest dla mnie ten gay-like Shannon Sharpe  w oprawkach z panterkę, który gada jak nyguska z bloków w The Wire. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>miej w składzie tylko jeden diament (może Barrett jeszcze ale nie wiadomo), reszta to szrot

>ściągnij pseudo-gwiazdę na jego pozycję nie dlatego że jest Ci potrzebna tylko dlatego, że musisz zapchać salary

>przybij diament do ławki

>profit

NYK proszę państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.