Skocz do zawartości
Przemek_Orliński

New York Knicks 2019-20

Rekomendowane odpowiedzi

poniekąd chłop ma rację, 97% luda nie umrze od tego, panika za to jest świetnym sposobem aby konsekwencje tej choroby były znacznie większe. Dobrze żeby ludzie starali się myśleć jednak na co dzień, bo świńska/ptasia grypa wszystkie jej mutacje powodują rok rocznie śmierć setek tysięcy osób, a większość przechodzi nad tym do porządku dziennego, do roboty sobie chodzą, dzieci do szkół wysyłają i luz, ostracyzm spotyka ich zdawkowy.Teraz pojawił się coś nowego, media temat promują do oporu i ludzie w drugą stronę udowadniają swoją głupotę. Za miesiąc temat się skończy, jak mówi większość wirusologów, a jak na jesieni powróci to już nikogo nie będzie grzało i znowu będzie można mieć w d. drugiego człowieka i jego zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, elwariato napisał:

poniekąd chłop ma rację, 97% luda nie umrze od tego, panika za to jest świetnym sposobem aby konsekwencje tej choroby były znacznie większe. Dobrze żeby ludzie starali się myśleć jednak na co dzień, bo świńska/ptasia grypa wszystkie jej mutacje powodują rok rocznie śmierć setek tysięcy osób, a większość przechodzi nad tym do porządku dziennego, do roboty sobie chodzą, dzieci do szkół wysyłają i luz, ostracyzm spotyka ich zdawkowy.Teraz pojawił się coś nowego, media temat promują do oporu i ludzie w drugą stronę udowadniają swoją głupotę. Za miesiąc temat się skończy, jak mówi większość wirusologów, a jak na jesieni powróci to już nikogo nie będzie grzało i znowu będzie można mieć w d. drugiego człowieka i jego zdrowie

Za miesiąc temat się skończy? I to mówią wirusolodzy? Ciekawie którzy. By tych, których ja słyszałem mówią o minimum 10-16 tygodniach. I zgadzam się, że niektórzy może za bardzo panikują, ale brak paniki powoduje sytuację taką jak w tej chwili we Włoszech. Na początku nikt nie panikował, nikt się nie stosował do zaleceń władz i śmiertelność mają na poziomie 8 procent. To samo dzieje się w Hiszpanii. Lekka panika właśnie jest wskazana by śmiertelność zaniżyć bo szpitale w większości państw nie są odpowiednio przygotowane i wydolne by przyjąć wszystkich chorych i zapewnić im odpowiednią opieką. Nic się nie stanie jak zarazi się kolejnych 10000 osób. Umrze 300-600 z nich. Ciekawe co Ferrtitta wtedy powie ich rodzinom? Typowy cwaniak co się o swój biznes martwi tylko i wyłącznie. Już pomijam fakt ile kolejnych osób może zarazić 10000. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalezy jak patrzec ok 1500 wyleczonych, ok 1300 zgonow, reszta jeszczw choruje, takze prawidlowo powinno sie patrzec na stosunek wyleczonych do chorych a tu wychodzi ok 45% umieralnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Borys napisał:

zalezy jak patrzec ok 1500 wyleczonych, ok 1300 zgonow, reszta jeszczw choruje, takze prawidlowo powinno sie patrzec na stosunek wyleczonych do chorych a tu wychodzi ok 45% umieralnosci.

W żadnym wypadku tak się na to nie powinno patrzeć, bo to jest zależne od tego w której fazie epidemii się jest. Tacy Francuzi teraz ten stosunek mają na poziome 87%, no chyba mi nie powiesz ze taka jest śmiertelność. Chiny mają teraz 5% i to cały czas spada bo zgonów teraz dziennie mają kilkanaście, a wyleczonych ponad tysiąc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jesteśmy uratowani, koronawirus w Knicks stanie się totalnym bustem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tu jakie życie ? :)

tyle zmian na górze jak nigdy !!!!!! a tu taka Cisza ???

Posumowując pracę Leona Rose w tych "ciężkich czasach pandemi" musze przyznac, że jestem miło zaskoczony.

Zmiany/zatrudnienia pokazują, że może w końcu nie będziemy lekceważyć budowy zespołu dzięki młodym graczom z draftu, ale też nie wykonywane są nerwowe ruchy w zmianie w zarządzie gdy na horyzoncie nie ma nic lepszego....

Szkoda, ze do draftu jeszcze tak daleko bo ciekaw jestem losowania i wyborów, mam nadzieję że Leoś wsparty doświadczonymi scoutami wyciągnie coś fajnego.....

Wybór trenera - pomału na spokojnie, rozważnie - mam nadzieję że wybór będzie jedyny właściwy - Kenny Atkinson i budujemy nową kulturę grania.....

Wolna agentura - Sam jestem ciekaw (jak co roku hahahah).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Największym sukcesem Knicks jest na dziś to ze nie maja w składzie Kyrie Irvinga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesamowita historia . Rok 70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post moves Wilta są okropne. gdyby w tamte czasy wstawić obecnego McGee, to też pewnie zdobywałby 50 ppg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lorak napisał:

post moves Wilta są okropne. gdyby w tamte czasy wstawić obecnego McGee, to też pewnie zdobywałby 50 ppg.

parę treningów i Wilt zrobiłby miazgę , waruny miał niesamowite. Reed range też na dobrym poziomie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i maszyna ruszyła ......

pożegnaliśmy Kadema Alena i Alonzo Triera ....., a zobaczymy Jareda Harpera i Theo Pinson`a

1. pozbywamy się Iso "Melo"

2. oszczędzamy pieniądze.

Na początek szału nie ma ale to dobre, ekonomiczne ruchy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż .... chyba wracamy do korzeni :) DEFENCE !!! DEFENCE !!! DEFENCE !!!

Z uwagi na historie z zamęczeniem graczy i granie krótką ławką nie byłem za tym wyborem..... liczyłem na Atkinsona i coś świeżego....., a tym czasem ......

idziemy w prehistorie (twardą obronę). Nie sposób powiedzieć, ze to zły wybór ( Fizdale też wydawał sie dobrym wyborem) ale czy młodziez zrozumie, że trzeba będzie poracowac na treningach :D ..... ?!

Faktem jest że będziemy mieli młody skład (mam nadziej e, że plastyczny) i zadna gwiazdeczka fochami raczej rzucać nie bedzie.

PLUSY !!!! Tom zakocha się na pewni w NIlikinie i Robinsonie z uwagi na obronę, zobaczymy co z resztą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jeden z lepszych wyborów . knicks sukcesem będzie walka o PO a Tom daje tego gwarancje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak poczytamy trochę o Tom`ie to zamęczanie gwiazd zespołu jest trochę rozdmuchane ( z każdym kolejnym rokiem pod wodza Thibsa, Rose, Kat, itd) grali średnio o 1,5-3 minuty mniej, więc możliwe, że dla niektórych leniwych graczy było zwyczajnie zbyt ciężko.

Po cichu mam wręcz taka nadzieję, że tym razem na grę zasłużą najcieżej pracujący gracze, a nie nazwiska.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę brak nazwisk to chyba nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knicks nie po to zatrudniali Rose'a z Matthewsem, żeby rozwijać młodzież, tylko żeby polować na nazwiska. 

Już widzę, jak obecność Thibsa przyciąga gwiazdy.

Krótko mówiąc, nie wiem, czy można to było bardziej spartolić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj to juz oficjalne, cytujac klasyka “ jak wiele musi sie zmienic, zeby nie zmienilo sie nic”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy tylko widzicie te złe strony, a przecież NYK odnieśli niebywały sukces - nie dość, że zatrudnili Toma, to jeszcze wynegocjowali żeby nie był GMem! 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi