Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Borys napisał:

zalezy jak patrzec ok 1500 wyleczonych, ok 1300 zgonow, reszta jeszczw choruje, takze prawidlowo powinno sie patrzec na stosunek wyleczonych do chorych a tu wychodzi ok 45% umieralnosci.

W żadnym wypadku tak się na to nie powinno patrzeć, bo to jest zależne od tego w której fazie epidemii się jest. Tacy Francuzi teraz ten stosunek mają na poziome 87%, no chyba mi nie powiesz ze taka jest śmiertelność. Chiny mają teraz 5% i to cały czas spada bo zgonów teraz dziennie mają kilkanaście, a wyleczonych ponad tysiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jest tu jakie życie ? :)

 

tyle zmian na górze jak nigdy !!!!!! a tu taka Cisza ???

 

Posumowując pracę Leona Rose w tych "ciężkich czasach pandemi" musze przyznac, że jestem miło zaskoczony.

Zmiany/zatrudnienia pokazują, że może w końcu nie będziemy lekceważyć budowy zespołu dzięki młodym graczom z draftu, ale też nie wykonywane są nerwowe ruchy w zmianie w zarządzie gdy na horyzoncie nie ma nic lepszego....

 

Szkoda, ze do draftu jeszcze tak daleko bo ciekaw jestem losowania i wyborów, mam nadzieję że Leoś wsparty doświadczonymi scoutami wyciągnie coś fajnego.....

Wybór trenera - pomału na spokojnie, rozważnie - mam nadzieję że wybór będzie jedyny właściwy - Kenny Atkinson i budujemy nową kulturę grania.....

Wolna agentura - Sam jestem ciekaw (jak co roku hahahah).

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No cóż .... chyba wracamy do korzeni :) DEFENCE !!! DEFENCE !!! DEFENCE !!!

Z uwagi na historie z zamęczeniem graczy i granie krótką ławką nie byłem za tym wyborem..... liczyłem na Atkinsona i coś świeżego....., a tym czasem ......

idziemy w prehistorie (twardą obronę). Nie sposób powiedzieć, ze to zły wybór ( Fizdale też wydawał sie dobrym wyborem) ale czy młodziez zrozumie, że trzeba będzie poracowac na treningach :D ..... ?!

Faktem jest że będziemy mieli młody skład (mam nadziej e, że plastyczny) i zadna gwiazdeczka fochami raczej rzucać nie bedzie.

 

PLUSY !!!! Tom zakocha się na pewni w NIlikinie i Robinsonie z uwagi na obronę, zobaczymy co z resztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytamy trochę o Tom`ie to zamęczanie gwiazd zespołu jest trochę rozdmuchane ( z każdym kolejnym rokiem pod wodza Thibsa, Rose, Kat, itd) grali średnio o 1,5-3 minuty mniej, więc możliwe, że dla niektórych leniwych graczy było zwyczajnie zbyt ciężko.

 

Po cichu mam wręcz taka nadzieję, że tym razem na grę zasłużą najcieżej pracujący gracze, a nie nazwiska.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.