Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Knicks dzięki mądrym ruchom mają hajs na dwa maxy. Nie sądzę, żeby taki KejDi nie dogadał się z kimś wcześniej na wspólną grę. 

Jasne, że Nets to fajna opcja, ale spodziewam się raczej kontaktu w NYK. Za dużo jest tych plotek, do tego to kupno chaty. Wszystko pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro LeBron wybrał jeden z najgorszych teamów na zachodzie, to nie jest wykluczone ,że KD wybierze najgorszy team ze wschodu, mało tego  nawet najgorszy w całej lidze. Takie rozwiązanie ma także swoje zalety , wolne zaczyna się już w kwietniu a w maju można już grillować i palić cygara.Brzydkie panny też znajdują mężów, zawsze ktoś je stuka i robi im dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

Skoro LeBron wybrał jeden z najgorszych teamów na zachodzie, to nie jest wykluczone ,że KD wybierze najgorszy team ze wschodu, mało tego  nawet najgorszy w całej lidze. Takie rozwiązanie ma także swoje zalety , wolne zaczyna się już w kwietniu a w maju można już grillować i palić cygara.Brzydkie panny też znajdują mężów, zawsze ktoś je stuka i robi im dzieci

> Durant + Kyrie/Kemba

> wolne w kwietniu na wschodzie

Jeśli KD podpisze to nie mam wątpliwości, że zbudują tam mocny zespół, bo możliwości mają dużo, a chętnych do grania z KD nie zabraknie. Moją jedyną obawą jest to jak tak przewrażliwiony na swoim punkcie zawodnik poradzi sobie z nowojorskimi mediami i kibicami.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki powrót Knicks to mogłoby być coś!

Jako fan Lakers nie powinienem być tego zdania ale prawda jest taka, że silni Knicks są bardzo ważnym upgradem dla ligi zarówno z punktu widzenia kibica jak i finansów.

Poza tym chciałbym mieć okazję (i trzymam mocno kciuki by za jakiś czas coś takiego się przytrafiło), że przyjdzie mi obejrzeć finały Lakers vs Knicks na które czekam prawie tak samo mocno jak na te z Celtics. :D Na razie te wizje wydają się być dość odległe ale kto wie... Kto wie... Za marzenia w tym kraju jeszcze nie karają prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Ludzie chyba przez decyzję o dołączeniu do GSW zapomnieli jaki z Duranta jest grajek :] 

W Knicks potrafią popsuć nawet tych najlepszych. Bo z Dolana jest taki utalentowany grajek (i wokalista) ,że nawet jakby dołączył do Cream,LZ czy Slayera to by z nich  zrobił Straight Shooterów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało z tym co ja mówię o tych dwóch pusiach od miesięcy.

Nie mogę znaleźć oryginalnego materiału z Barkleyem ale się z nim zgadzam. Takie dwie przewrażliwione cipki nie stworzą potęgi. zresztą Irving już patrzy na Nets bo tam lepsza ekipa i presja mniejsza.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

No ba. W NY dadzą radę tylko potężne typy pokroju E.Curry'ego, Zacha Randolpha i Carmelo Anthony'ego. Barkley wie co mówi! #pączekteam.

No można powiedzieć że grali tam na SWOIM poziomie :) i nie wchodzili w konwersację z otoczeniem. KD i KI w NY nie będą razem grali bo ani jeden ani drugi nie będzie harował ciężko za drugiego a będą się obwiniać za porażki i będą mieć pretensje do całego świata a przynajmniej całego NY o brak bezinteresownej miłości przy braku wyników. 

zresztą z tego co widać to Irving chyba namawiał KD ale bez odzewu dlatego patrzy na Brooklyn bo w NY by się skompromitował. Z kolei KD nie dyskutuje z nikim o łączeniu sił bo nie wie czy zostanie w GS czy nie. Poza tym wie że Irving dla niego nie stanowi wsparcia a konkurencję do wożenia się z piłką. 

Śmieszne za to w jednym studiu poleciały teksty do kibiców. Co byście woleli mistrzostwo w tym roku i odejście KD czy pozostanie KD i porażkę w finałach to woleli raczej mistrzostwo :)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał:

 KD i KI w NY nie będą razem grali bo ani jeden ani drugi nie będzie harował ciężko za drugiego a będą się obwiniać za porażki i będą mieć pretensje do całego świata a przynajmniej całego NY o brak bezinteresownej miłości przy braku wyników. 

schadenfreude - poziom epicki - jakby ich tak razem uwiezic kontraktem na lata, cos pieknego : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby opluli dziewczynkę podczas meczu, to zyskaliby w jego macho oczach więcej akceptacji?

Nie wiem, o co chodzi z Irvingiem, bo nie słyszałem/czytałem, aby coś mówił na jego temat, ale jeżeli chodzi o Duranta, to gruby miał na myśli to, że skoro teraz KD ma kilka/kilkanaście fake'owych kont na portalach społecznościowych, z których dla niepoznaki wdaje się w pyskówki z fanami i innymi "Blog Boys" i ogólnie źle znosi nieprzychylne artykułu/komentarze na swój temat i niczym gimbus mieszkający w piwnicy atakuje wszystko w sieci wszystko, co jest dla niego negatywne, to nowojorskie media mogą go zjeść i wysrać po pierwszym meczu, który zakończy na 5/27 i Knicks ten mecz przegrają.

I to jest ciekawe stwierdzenie i temat na sezon ogórkowy, ale czy na pewno? Pomijając już radykalne przypadki niszowych grup fanatycznych, to większe nazwiska trochę się wypaliły. Nie wiem kto teraz coveruje Knicks dla ESPN po odejściu Begley'a. Berman dalej uprawia fantastykę godną Lema i sądzę, że lepiej by napisał zakończenie gry o tron niż obecni scenarzyści. Bondy to nie wiem, czy jeszcze żyje, a jak żyje to kalkuje teksty innych. Ten oszukany Włoch już chyba dawno nie pisze, a jak pisał to i tak zawsze wszystko po fakcie. Natomiast klejnot koronny Knicksowych pismaków - Frank Fucking Isola - stał się miękką fajką chowającą się za paywallem na The Athletic. Stracił pazur, żart i kąśliwą ironię, za którą albo się go kochało - albo nienawidziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.