Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Zagrajmy jeszcze w zgadnij kto to:

Knicks z bilansem 4-17:

Świat od zawsze deptał moją wrażliwość i pluł na moje marzenia, kiedy ja chciałbym tak niewiele... brak mi już sił do walki, moje wołania o pomoc pozostają bez odpowiedzi. Opakowanie żyletek, które kupiłem wczoraj wydaje się leżeć ogromnym ciężarem na blacie stołu i tak już ledwie dźwigającego słone jeziora moich łez. Mamo, przepraszam.

Knicks wygrywają 6 z 10 meczów:

MARCUS MORRIS, jak on w ogóle ma CZELNOŚĆ.... CZYM PRĘDZEJ !!! sprzedać naszego najlepszego gracza, top 55 protected pick w drugiej rundzie to byłaby adekwatna cena. Proszę pani, jego nie trzeba zwolnić, jego trzeba WYPIERDOLIĆ DYSCYPLINARNIE!!!!!!!

Zagrajmy w wróżbitę Kuzyna

Knicks z  bilansem (30-52) i 12 miejscem w konferencji - Kuzyn Kalondzelo się cieszy, bo chciał trzydzieści. Morris nie wymieniony za nic do lutego i podpisany na 4 lata za 80 baniek jako nowy lider drużyny i zarazem najlepszy na boisku po tym sezonie. Rondel zostaje ze swoim kolegą "zasysaczem" na kolejny rok. Mills jednak jest nie usuwalny jak Banaś. Przemek po tych ruchach oficjalnie wyrzeka się tej organizacji i nagrywa film na Yt , jak pali koszulkę Porzingisa na stosie, który przygotowuje mu w temacie Dallas, po czym publikuje to tutaj. Chytruz myli się co do Barretta , który okazuję się bustem jednak, Dannygd miał rację. 

Całkiem serio, jeśli mam obejrzeć 4 wpi****le Knicks w po z 8 miejsca  z Morrisem w roili bohatera w tym roku ? Wchodzę w to i będę miał szklane oczy w każdym meczu, nawet jakby to miały by być 4 blowouty. I forum mi świadkiem, chcę playoffs  dla Knicks, tak samo jak mistrzostwa Liverpoolu od 1990. Ale Rozsądek mi podpowiada, że Morris wprowadzający Knicks do po na białym koniu i Mills z Perrym w roli zwycięzcy, po ruchach w tym lecie , to będzie kolejne kilka lat patologi tutaj.  

Także Chytruz , jeśli życzysz Knicks dobrze,  wypierdol Morrisa dyscyplinarnie, razem ze mną z tej drużyny. 

Big Yoł ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DamianOItalianO napisał:

Czemu to miało służyć? Ze strony Knicks, to pewnie miało posłużyć jako straszak:

-Weź się chłopie w garść, bo wytrejdujemy Cię do jeszcze większego bagna niż masz tutaj?

To jakaś przewlekła kontuzja?

Niestety tak. Dennis cierpi na przewlekła chorobę, która dotyka niektórych koszykarzy i nazywa się "bustoidoza", która przejawia się głównie tym, że osoby dotknięte tą chorobą są parodią koszykarza. Jedynym lekiem jest ograniczenie roli w zespole oraz zabranie minut w rotacji. Niestety jest to choroba zakaźna. Kiedy jej pierwsze zalążki wystąpiły w Dallas, oni bardzo szybko zastosowali kwarantannę, po czym znaleźli znachora w Nowym Jorku, który do spółki z najwyższym szamanem mieli go uzdrowić. Nie wyszło. Dłuższe oglądanie go na boisku może powodować: łzawienie oczu, złość, apatię, depresję oraz chęć popełnienia powolnego i bolesnego samookaleczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało - i pytam całkowicie serio, bo poza Lakers praktycznie nie mam czasu śledzić innych teamów - że Dennis Smith Jr. z przyszywanej do niego łatki steala draftu stał się tak szybko balastem i bustem (tak, wiem, rymuję)? O co z nim kaman?

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ zawsze był słaby, rzut też zawsze miał słaby ale mu tam coś się stało z ręką czy ramieniem że kompletnie  się popsuło (jakiś wypadek czy kontuzja, fultz v.2) więc teraz jest zupełnie niegrywalny, bez tego raczej jeszcze coś by tam grał.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji, idealny wręcz kandydat na coacha Knicks po cichutku robi papiery i łapie doświadczenie: https://www.sportingnews.com/au/nba/news/stephon-marbury-is-making-the-transition-from-star-player-to-coach-to-china/1j3p6qa1axzs011mnitqv9qnwf

 

Oj, gdyby to się mogło faktycznie wydarzyć. Coś pięknego, coś czego NBA do dziś nie widziała... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mają tak naprawdę 2 assety na sprzedaż: Marcus Morris i Julius Randle

Młodzież (której w/w dwójka tak przeszkadza) będąca ich przyszłością - gra bez nich oszałamiająco:

C Robinson robi -38 net rtg na 62% TS

PF Portis -29/45%

SF Knox -31/39%

SG Barret  -27/47%

PG Payton -29/47%

a planem ratunkowym są Love z Drummondem (LOL ;)), której za w/w 2 raczej nie dostaną.

Na szczęście w/w 5 nie gra ze sobą za dużo, inaczej wyniki 60-180 mogłyby się zacząć pojawiać.

Niech już ten Marbury przyjdzie ich trenować (i tak będzie w komfortowej sytuacji, bo gorzej prowadzić ekipy chyba się nie da), a następnie wywieszą na MSG wielki napis "Cyrk"! Kibice będą przynajmniej wiedzieli za co płacą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z komentujących tutaj, bierze w ogóle taki scenariusz pod uwagę, że Knicks wymieniają Rondla  + Franka (szkoda mi) który został określony bustem już kilkanaście stron temu,(mimo statusu syna - smuteczek, syny umierają... ) za Drummonda + kogoś.

Drummond

 a) Nie wykorzystuje opcji i wchodzi na wolny rynek,

b) wykorzystuje (bo c*** wie czego się boi - może tego że nawet Knicks nie dadzą mu maksa) a Knicks nim handlują, co będzie dużo łatwiejsze z racji jego spadającego kontraktu, niż za Pana "niewiadomo co rondla" i jego 2 letniej umowy. 

Czy to jest realne, czy to tylko mój pojebany romantyzm ? 

 

Dlaczego jeszcze nikt nie napisał w największym temacie beki, że Dolan płaci zdrapkami za trafiony rzut z połowy i to 1000 $, co jest hitem mediów społecznościowych ostatnio, to ja muszę to pisać. Do czego to doszło. Swoja drogą wstyd, wiedziałem że Dolan dusi dolce, ale że aż tak. 

@mayor - ile w MSG kosztuje  Ramen ? 

 

Chytruz - Knicks są w ostatnich 5 meczach 0-5, także on (ten nasz najlepszy) jednak musi odejść, za late 2 / 59 nawet, bo w lato odejdzie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ... Jedno trzeba oddać ,że dziś Madison żyła tym meczem .. Kibice nie są jak Kalondzelo oni chca zwycięstw. Niesamowita atmosfera a 4 kwarta to coś czego się nie spodziewałem. ( a Knicks widział raptem kilka dni temu z Jazz i wyglądali beznadziejnie). Heat i Butler sie pogubili w końcówce ale nie zmienia to faktu ,że Randle i spółka wyszarpali to zwycięstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.