Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, eF. napisał:

Ja tylko przypomnę, że zamiast Ntilikiny, który w swoim trzecim sezonie robi 5/2/2 na 39% z gry, Knicks mogli wybrać takich zawodników jak Kennard, Mitchell, Adebayo, JCollins, ZCollins, Anunoby, DWhite, JAllen, Kuzma, Hart, Monte M czy Bryant. No cóż...

Mogli, ale nie zrobili tego. Tak samo jak np: Phoenix, Dallas czy Charlotte. I co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Mogli, ale nie zrobili tego. Tak samo jak np: Phoenix, Dallas czy Charlotte. I co teraz?

Ano nic. Teraz pozostaje jarać się jego pojedynczymi meczami i bronić jak lwica przed każdym kto ośmieli się go skrytykować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Nie wiedziałem co to GILF.

Nic nie ostrzegł.

No to więc google.

algorytm i wykonanie poprawne, 4+

chociaż znając rozwinięcie MILF to można bylo dość łatwo wpaść na to :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Ja tylko przypomnę, że zamiast Ntilikiny, który w swoim trzecim sezonie robi 5/2/2 na 39% z gry, Knicks mogli wybrać takich zawodników jak Kennard, Mitchell, Adebayo, JCollins, ZCollins, Anunoby, DWhite, JAllen, Kuzma, Hart, Monte M czy Bryant.

 

Oni w 2006 wybrali Balkmana przed Rondo więc czego się spodziewałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

wiesz, no BBB ma rózne znaczenia :P 

big baller brand to chyba w temacie o lakers?

2 godziny temu, Eld napisał:

Ja to od zawsze wiedziałem, że @julekstep ma specyficzne klimaty i upodobania. MILFY, GIFY, otyli chłopcy.

kto nie jaral sie milfami za mlodu niech pierwszy rzuci kamieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 10:44, Przemek_Orliński napisał:

Zabawna jest krytyka jakości 21 letniego rozgrywającego, wypływająca spod klawiatury kogoś, kto w swojej ulubionej drużynie ma na tej pozycji Reggiego Jacksona, który znany jest w lidze z dwóch rzeczy: a) jest przepłaconym balasem, b) rzyga na ławce. 

wlasnie dowiodles, jakim jestes prostakiem. eot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko może się dziś pięknie ułożyć. Raz na milion lat zdarza się taka szansa na zemstę w takim stylu.

Dallas i Porzingis goszczą w MSG. W MSG, które stoi w ogniu, w którym są porozstawiane barykady oraz zasieki i w którym toczy się wojna domowa. Dziś na oczach zgromadzonej, buczącej publiczności, na oczach właściciela idioty (który jeżeli wierzyć doniesieniom, jest już trochę wkurwiony), na oczach Imperatora Millsa oraz jego pacynki Perry'ego i w końcu przed coraz bledszym obliczem Davida Fizdale'a, ten patyczak z Łotwy razem z pulchnym kolegą z europy i resztą składu może podlać benzyny na to, co się tam dzieje i z uśmiechem podłożyć ogień pod gotowy już stos.

Jeżeli Dolan popatrzy na to, na co zostało wydana gotówka, którą zaoszczędzili po oddaniu Porzingisa, jeżeli na własne oczy zobaczy formę DSJ i uzmysłowi sobie, że te picki Dallas z samym Luką w składzie będą niewiele warte, to może rozpocząć czystkę. Buczenie ludzi w rzędach za nim może być tylko wisienka na torcie. Wystarczy, tylko aby Kristaps powtórzył mecz z Dallas i aby Mavs wygrali. Jak wiemy JD nie lubi słuchać głosów niezadowolenia kibiców, ale sądzę, że dziś może być obecny na meczu. 

Po dzisiejszym meczu może polecieć, co najmniej jedna głowa w Knicks :) 

Must watch :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dla tych młodych zawodników, jakby Knicks  ten mecz przegrali, wtedy jest nadzieja (jak jeszcze przegrają następne 2) że przyjdzie  ktoś nowy i posadzi przynajmniej jednego z dwójki Randle / Morris na ławie, plus Portisów i Denisów ograniczy do minimum. 

Świetna  okazja dla Kp "na zemstę" i podpalenie MSG,  tylko za co on ma się mścić, na kim  i po co podpalać ? Zemsta, na tym chłopaku , który buczał na niego w trakcie draftu ? Na tej publiczności celebryckiej, która go przecież pokochała od jego pierwszych minut w MSG. 

Na Millsa i Perrego, którzy podkładali mu nie wygodne krzesełko w trakcie jego "meczów w garniturze" ? 

A może nie dawali mu się dobrze rechabiltować ? Może nie dawali mu wrócić po kontuzji ? 

A wiem, pewnie na Fizdelu, który powiedział że Kp coś tam robi, a on wrzucił swoje susy na instagramie. 

A pro po instagrama, "prawda ujrzała światło dzienne" w końcu, przy okazji meczu Knicks w Dallas. Nie dziwi mnie jakoś , że nikt nie zrobił kolejnego odcinka szydery tego tutaj ale przypomniałem sobie zaraz, że te odcinki mają jedną linię i ich głównymi bohaterami są trzymający władzę + trener, na którym i ja się mszczę ostatnio (romantyzm ma swoje granice) Wracając do tematu, Kristaps podobno wygłupił się swoimi emocjonalnymi tekstami na instagramie, zaraz po wymianie i w zasadzie to kocha Knicks i Nowy York i nic do niech nie ma,  aha... 

Ja chcę tylko zobaczyć plakat Barretta, nad jednym z najlepiej blokującym w lidze (jak to sam o sobie mówił Krzysiu) i mogę iść spać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.