Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

😒😒😒

Chuckowe "triple-single" w double digit tajmu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.08.2019 o 11:27, Przemek_Orliński napisał:

No ale dlaczego te wielkie nazwiska nie przychodzą do Knicks? 

w necie wyskoczyła mi statystyka że w ostatnich 19 latach supersonics wygrali więcej meczów w PO niż Knicks, jak to możliwe? wychowywałem się w czasach gdzie knicks byli zawsze w topie a każdy uwielbiał duet mason-oakley i Johna Starksa . współczuje kibicom knicks ale gdzieś tam w tle mam filmik Marburyego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Koelner napisał:

w necie wyskoczyła mi statystyka że w ostatnich 19 latach supersonics wygrali więcej meczów w PO niż Knicks, jak to możliwe? 

W 2000 wygrali 2 mecze ( 2:3 od Utah )

W 2002 wygrali 2 mecze ( 2:3 w dupę z Spurs )

W 2005 wygrali 6 meczów. Wygrana z Kings w I rundzie i przegrana w SWCF z Spurs 2:4.

------

Knicks 2 mecze w 2001, później były playoffs w 2004 ale gładko do zera ogoleni przez Nets, później czekali do 2011, 2012 i 2013 ( tak, tak, trzy awanse pod rząd ), gdzie w '11 0:4 od Bostonu i out w I rundzie, 2012 1:4 od Heat, a w 2013 przeszli I rundę ale później nadziali się na Pacers i bęc 2:4.

-----

Razem Knicks: 9

Razem Sonics: 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio ktos uwielbial Johna Starksa? Lol.

• Like 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.08.2019 o 03:49, julekstep napisał:

pat**iany z Knicks zone na pewno

• Haha 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, julekstep napisał:

tia - ja tam wole jego mixtape z game7 fianlow rok pozniej :D

zdarza się :) Harden tez ma kibiców a ja wtedy miałem 5 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, julekstep napisał:

Było i to całkiem sporo.Historia wejścia do NBA robiła swoje.Dla wielu chłopaczków,którzy nie dostali się do swoich lokalnych drużyn w pewnym sensie był legendą.

Może nie pałałem miłością do Knicks w tamtych latach,ale Starks zawsze był dla mnie charakternym grajkiem,którego lubiłem oglądać.

Nigdy bym nie przypuszczał,że przyjdzie moment w którym będę faktycznie dobrze życzył Knicksom.Ucieszyłbym się gdybym dożył ich wygranej w finałach :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo beefu z Bulls ja Starksa bardzo lubiłem. Do dziś mam gdzieś jeszcze na kasecie jego mecze z Warriors nawet!

To był mega twardy sk****syn

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejny cel kibicow NYK ? oczekiwanie na grudzień z nadzieją na jakiś TRADE "ku przyszłości"....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rubio i Satoransky leżeli w tym off-season jak dwudziestogroszówki pod kioskiem i te tłumoki się po nich nie przychyliły, bo woleli wydać 10 zł na ich podróbę i człowieka Perry'ego z Orlando - Paytona.

Do samego Elfrida nic nie mam, bo obciął te durne włosy + każdy kto zabierze minuty DSJ ma moje poparcie, ale widząc co wspomniana dwójka robi na MŚ, to trochę umieram w środku.

Sprawa Ntilikiny aka "World Cup Franka" jest jeszcze świeża, ale na TT już jest narracja, że olaboga! W listopadzie nie trafi dwóch trójek i zaczną go zwalniać, o ile dostanie czas gry...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, ale że w Knicks mają za mało wysokich to bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech...

Cytat

Thabeet has worked out for other NBA teams, including twice with the Milwaukee Bucks and once for the Denver Nuggets.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Thabeet has worked out for other NBA teams, including twice with the Milwaukee Bucks and once for the Denver Nuggets.

Czyżby Nyggets po grze Śliwki poszli po ozum do głowy i szukają lepszego backupa dla Joka?

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiem. Ale byłby to śmiały ruch, aby szukać zastępstwa za rzekomo najlepszego centra w lidze, który wchodzi z ławki...  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

A nie wiem. Ale byłby to śmiały ruch, aby szukać zastępstwa za rzekomo najlepszego centra w lidze, który wchodzi z ławki...  

Może liczą ze ktoś się na niego nabierze ze jest tym najlepszym z ławki i już szukają replacement. Jak widać skoro testują thabeeta to wymagań wielkich nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, blackmagic napisał:

Jak widać skoro testują thabeeta to wymagań wielkich nie ma :)

No przecież jeszcze Noah jest na FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie najlepszego tylko jednego z najlepszych, na koniec rs Sabonisa i Harrella miałem wyżej. Od czasu PO do MŚ Śliwka rzeczywiście wyglądał beznadziejnie, ale to on tworzył jedną z najlepszych ławek i teraz  na bank nikt nie zamierza go zastępować jakimś kurdeThabeetem, raczej zwyczajnie szukają trzeciego centra, bo od dawna go w Nuggets nie ma, a jedna kontuzja może sporo namieszać, sezon jest długi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi