Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - [Playoffs 2019 West 2nd Round] (1.) Golden State Warriors - (5.) Los Angeles Lakers

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, karpik napisał:

Dawał dupy widocznie z pewnego powodu. Te ppp vs ktoś są z dupy, bo uwzględniają kto najbliżej stał i nie odzwierciedlają realnej defensywy.

Shumpert siedział na dupie u Ciebie przez prawie cały T3, wskoczył na chwilę na koniec ławki, potem dostał bana na 1st round i teraz wskakuje do S5. Mnie to bawi ;)

Nope, według sekund. No jakoś tego powodu tu nie widzę. Po prostu finalnie miał serię w której dał dupy  i był pizdeczką i tyle, a tu tłumaczone na 100 sposobów, byle go usprawiedliwić. 

Zaleta bardzo szerokiej ławki. Grają potrzebni rolesi, z Pels nawet nie było kogo kryć na obodzie. Nic nowego takie odkurzanie graczy w PO pod matchupy.

4 minuty temu, fluber napisał:

W poprzedniej serii miałeś 4 ludzi przed Shumpertem w rotacji na SG, a teraz startujesz nim w piątce, bo zagrał niezłą serię w RL NBA:) 

Połamał się Korver, McD na s5 Warriors jest przy mojej taktyce prawie unplayable. Ktoś musiał dostać mpg, niby czemu mam nie korzystać z swego atutu - zbudowanej silnej rotacji? Gral 2T, miał dołek formy to wypadł, dostał mpg na koniec RS, więc nie był wcale odkurzony po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january Rozumiem. Curry dał dupy, ponieważ dał dupy. 

A co do Shumperta, to rozumiem, że od początku był w Twoich planach do gry w S5 vs Dubs i jego dobra gra w RL nie ma nic z tym wspólnego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, karpik napisał:

A co do Shumperta, to rozumiem, że od początku był w Twoich planach do gry w S5 vs Dubs i jego dobra gra w RL nie ma nic z tym wspólnego? ;)

I tak jestem mocno zaskoczony , ze @january nie rozpisał tego wg schematu :

DAR gra minuty 1-3, 6:40-8:15, 9:34-9:58 , 11:03-11:55 a Shumpert 3:01-3:08, 8:15-8:19 itd.  Podając zaawansowane statsy za te konkretne ramy czasowe dla obu 😛 

Po prawdzie, najbardziej przekonującym argumentem podkreślającym desperację Januarego jest to, ze tego Shumperta wyciągnął wprost z DLeague:) 

beka, bo już nie pamietam jak to wyglądało latem i dlaczego oddałeś Dinwiddiego Jasiek, ale imo jakbyś miał Spencera z ławki to pewnie zmieniłbym głos na LAL :) 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam czekam na Nika Stauskasa inaczej GSW w 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, karpik napisał:

Ano zdarzają się takie serie/okresy czasu kiedy gracze grają znacznie poniżej swoich umiejętności. Ponoć nawet to oceniamy, jak widać ponoć.

Wiadomo było po problemach KK i formie McD, że muszę coś zmienić. Spoczko za rok nie podam ani razu ile kto gra minut, tylko wdupcę sobie takie gówno jak depth chart bez minut i się nagle nikt nie będzie czepiał.

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Po prawdzie, najbardziej przekonującym argumentem podkreślającym desperację Januarego jest to, ze tego Shumperta wyciągnął wprost z DLeague:) 

Mam głęboką rotację i nagle nie mogę z niej korzystać, bo tak. No, pewnie, faktycznie lepiej nie podawać kto gra jak widać.

Czemu nikt się nie czepia, że Tomek według podanej rotacji z 1 rundy leci 0-4? Takie wybiórcze pierdololo właśnie.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, january napisał:

Czemu nikt się nie czepia, że Tomek według podanej rotacji z 1 rundy leci 0-4? Takie wybiórcze pierdololo właśnie.

Bo gdybyś miał się tego czepiać to @Ashigaru w ogóle nie wystawił składu i oni tą rotacją grali 5na0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Wooden napisał:

Bo gdybyś miał się tego czepiać to @Ashigaru w ogóle nie wystawił składu i oni tą rotacją grali 5na0.

0-4 Tomka w 2R, a nie w 1R, myślałem ze oczywiste to.

Ogólnie Wooden, mi chodzi o to, że jak czepiacie się moich wcześniejszych rotacji w kontekście tej serii, to Wam przypomnieć mam rotację Tomka z 1R, przy której tutaj dostałby 0-4? Czy regularny brak podawania mpg? Bo efekt jest taki, że olewanie popłaca tu nagle przez taką wybiórczość, bo jeden typ nic nie napisał o swoich mankamentach, minutach i matchupach, a drugi ma analizowane, czemu gra jeden gracz, a nie inny, bo przecież wcześniej tak nie było.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Bo efekt jest taki, że olewanie popłaca tu nagle przez taką wybiórczość, bo jeden typ nic nie napisał o swoich mankamentach, minutach i matchupach, a drugi ma analizowane, czemu gra jeden gracz, a nie inny, bo przecież wcześniej tak nie było.

Nawet bym przyznał rację gdyby to napisał ktoś inny niż Ty, bo właściwie już nie wiem który raz wychodzi Ci bokiem takie kombinowanie i zmiana narracji non stop we wszystkich elementach begm.

Możesz sobie przejrzeć moje opisy. Wszystkie są spójne, nawet jak Draymond grał beznadziejnie to zwyczajnie grał i pisałem, że rzuca słabo, ale cieszę się, że rzuca mniej :) I tyle. Jakoś nie zauważyłem żebym forsował nagle nie wiadomo skąd, że na końcu Payton robił chyba 16/8/8 czy coś takiego i że nagle zostanie moim MVP :) Nawet chyba nie przedstawiłem go jako backup pg w swoich opisach. Jedyna zmiana w trakcie sezonu jaką zaznaczyłem gdziekolwiek to Nwaba grający po kontuzji Harta. I właściwie to tyle, bo nic tam się nie działo. 

Można więc wyciągnąć prosty wniosek, że jakimiś chwilowymi spadkami formy nie próbowałem osiągnąć żadnej przewagi naciąganej. Ty natomiast robisz to na każdym kroku więc nie dziw się, że skoro chcesz na tym korzystać, to możesz również stracić na tym lawirowaniu sobie jak Ci wygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, january napisał:

Ogólnie Wooden, mi chodzi o to, że jak czepiacie się moich wcześniejszych rotacji w kontekście tej serii, to Wam przypomnieć mam rotację Tomka z 1R, przy której tutaj dostałby 0-4? Czy regularny brak podawania mpg? Bo efekt jest taki, że olewanie popłaca 

Czepiamy sie narracji.

Jakby tomek pisal ze wygral g5 bo w rl nba durant kontuzjowal sie w wygranym meczu to tez bysmy go punktowali. 

A do takich absurdow sprowadzasz chociazby gre stepha w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tomek9248 napisał:

Nawet bym przyznał rację gdyby to napisał ktoś inny niż Ty, bo właściwie już nie wiem który raz wychodzi Ci bokiem takie kombinowanie i zmiana narracji non stop we wszystkich elementach begm

Sam piszesz, że przyznałbyś mi rację, więc wiesz o co chodzi 😉  Konkretnie o shumpertcase tutaj, ale i matchupy D, gdzie jedynie na moich (właściwie jednym) jest skupianie się, a o kluczach serii pod tytułem nie da się ukryć jednocześnie Harrisa i Kury/ kto tu kryje Butlera i Brona (już pod nieobecność KD to w ogóle masakra) cisza ;) .

2 minuty temu, fluber napisał:

A do takich absurdow sprowadzasz chociazby gre stepha w tej serii.

Jedyne absurdy o Currym w tej serii to były tekst, że "nie trafiał bo nie musiał, oj tam" i próba negacji Butler>>Curry w 2R playoffs, co już naprawdę jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Sam piszesz, że przyznałbyś mi rację, więc wiesz o co chodzi 😉 

Przyzałbym Ci rację gdybyś ją miał. Nie masz jej, nie masz spójności od samego początku beGM więc się nie dziw + przedstawiasz głupawe argumenty z żalem, że nikt nie potraktował poważnie serii z Blazers, a kiedy Ci napisałem że w RS dawałem - w sumie 2 sezon - dokładnie to samo co okienko to już cicho. Chciałeś sobie uzyskiwać przewagi wyłapywaniem krótkich okresów (w sumie post-okresów jakby nie patrzeć) to teraz konsekwentnie przyjmij, że można też stracić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Jedyne absurdy o Currym w tej serii to były tekst, że "nie trafiał bo nie musiał, oj tam" i próba negacji Butler>>Curry w 2R playoffs, co już naprawdę jest chore.

Ale na koncu curry mial 33 punkty w 2 polowie decydujacego meczu a butler 16 na 5/14 z gry i przegral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tomek9248 napisał:

Przyzałbym Ci rację gdybyś ją miał. Nie masz jej, nie masz spójności od samego początku beGM więc się nie dziw + przedstawiasz głupawe argumenty z żalem, że nikt nie potraktował poważnie serii z Blazers, a kiedy Ci napisałem że w RS dawałem - w sumie 2 sezon - dokładnie to samo co okienko to już cicho. Chciałeś sobie uzyskiwać przewagi wyłapywaniem krótkich okresów (w sumie post-okresów jakby nie patrzeć) to teraz konsekwentnie przyjmij, że można też stracić

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Argument o serii naszej z Blazers jest prawidłowy, skoro poruszany jest brak Shumperta w serii R1. W RS również nie podawałeś minut, ale tu nie mpg są ważne w tej serii z Twojej strony, tylko brak czegokolwiek o walce z LAL. Jedyne coś to było o switchach, co jest dowcipne bo sugeruje, że Butler i Bron mogą grać 1v1 na każdego z GSW co zakończyło by się pogromem Warriors.

3 minuty temu, fluber napisał:

Ale na koncu curry mial 33 punkty w 2 polowie decydujacego meczu a butler 16 na 5/14 z gry i przegral.

W clutch w 2R Butler też był znacznie lepszy od Kury. I w 1 połowie tego decydującego meczu zdobył 0 pkt, na co mógł sobie pozwolić mając bdb 2 opcję, której tu... nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January, jesli  chodzi o mnie to szczerze powiedziawszy tutaj sportowo jest całkiem pół na pół i mam niemały dylemat. Masz racje ze na niekorzyść twoja działa fakt jak Curry zaczął wymiatac w WCF. Mysle ze Warriors bez Durexa mieliby tu szanse ale tak jak mówie w tej serii rozstrzygnięcie to jest kwestia bardziej szczęścia czy dobrej chwili w g7, a nie tego ze ktoś jest tu wyraźnie lepszym zespołem, naprawdę ciężko mi taki wskazać. 

Jednak tak jak napisałem w temacie obok, jesli finał ma wyglądać tak jak teraz, ze Tomek się wypalił i nie ma dla niego sensu pisać, bo przecież składy same zagrają, to dla mnie decyzja jest prosta. Wole coś poczytać w finale, bo to miało być trochę jak alltime fantasy jak zakładałeś tą ligę i tym mnie namówiłeś do udziału w niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, january napisał:

co jest dowcipne bo sugeruje, że Butler i Bron mogą grać 1v1 na każdego z GSW co zakończyło by się pogromem Warriors.

No to według Ciebie mogą, według mnie nie mogą i dlatego ani Ty, ani ja nie mamy prawa głosu :)

Dowcipne tak samo jest to, że sugerujesz żeby skupić się na niskich % Currego z serii gdzie regularnie "czuwali nad nim" Chris Paul z PJem często wspierani jeszcze trzecim graczem, a jednocześnie upierasz się, że u Ciebie zamiast 2 bdb obrońców + kogoś jeszcze u Ciebie ten sam efekt osiągnie jeden gracz.

W skrócie: niech każdy głosuje jak uważa, ja po prostu z ciekawością poczekam na wyniki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Tomek9248 napisał:

No to według Ciebie mogą, według mnie nie mogą i dlatego ani Ty, ani ja nie mamy prawa głosu :)

Dowcipne tak samo jest to, że sugerujesz żeby skupić się na niskich % Currego z serii gdzie regularnie "czuwali nad nim" Chris Paul z PJem często wspierani jeszcze trzecim graczem, a jednocześnie upierasz się, że u Ciebie zamiast 2 bdb obrońców + kogoś jeszcze u Ciebie ten sam efekt osiągnie jeden gracz.

No skoro chcesz switchować to to dostajesz właśnie, żadnego innego planu na obronę Brona i Butlera (już zwłaszcza po wylocie KD) nie zasugerowałeś ;) 

No już było tu podane info, że Curry to se w 2R z Tuckerem akurat (1,5ppp) świetnie radził, za to z niejakim Hardenem ni chu chu (0,52ppp) :] Więc coś ta argumentacja o wielkich defensorach Rox niszczących Kurę kuleje mocno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

No już było tu podane info, że Curry to se w 2R z Tuckerem akurat (1,5ppp) świetnie radził

To bylo 1.5 rzutu na mecz:) to jest dopiero branie malych probek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Wooden napisał:

Akurat ten Twój argument rozumiem dobrze... Ale wcześniej nie widzieliśmy od lat Stepha w play-offs bez KD.

A bez niego jeszcze nie przegrał meczu. Więc teraz wiemy jak wygląda bez KD i jak dobry by był w ewentualnym G7.

I tak sobie myślę że to powinno mieć wpływ przy głosowaniu czy będzie 4-3 czy 3-4. Jak ktoś głosuje na mniej niż 7 spotkań to zupełnie inna sprawa.

Akurat grał vs bardzo słaby team defensywnie, dodatkowo wręcz idealny dla siebie pod kątem gry (słabi defensorzy na obwodzie+fatalny wysoki) i mając jeszcze znacznie lepszy support...

Curry jak dotąd to jedno g7 rozegrał jako lider vs LeBron i pamiętamy jak się skończyło. Branie serii vs Blazers, która wyglądała na 1 rundę w kontekście potencjalnego naszego g7 vs Bron+Butler, kiedy Curry ma na sobie DPOY-level 2nd round level defensora, kiedy obok siebie 2 opcji nawet nie ma... no jest słabe - przypomnę, że Kawhi Jordan w g7 vs Butler zrobił 0.44ppp (1/5 fg, 3 tov...), Lowry ofk 0/5.

9 minut temu, fluber napisał:

To bylo 1.5 rzutu na mecz:) to jest dopiero branie malych probek:)

Lepsze niż pisanie "huh Curry nie trafiał, bo Tucker"

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

Curry jak dotąd to jedno g7 rozegrał jako lider vs LeBron i pamiętamy jak się skończyło. Branie serii vs Blazers, która wyglądała na 1 rundę w kontekście potencjalnego naszego g7 vs Bron+Butler, kiedy Curry ma na sobie DPOY-level 2nd round level defensora, kiedy obok siebie 2 opcji nawet nie ma... no jest słabe - przypomnę, że Kawhi Jordan w g7 vs Butler zrobił 0.44ppp (1/5 fg, 3 tov...), Lowry ofk 0/5.

Jak kocham Jima... Jakie mają statystyki PG przeciwko niemu w tych playoffach i w całym sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Wooden napisał:

Jak kocham Jima... Jakie mają statystyki PG przeciwko niemu w tych playoffach i w całym sezonie?

PO Lowry 0.7 ppp, Caris 0.75ppp, Dinwiddie 0.77 ppp,  DLO 0.54 ppp, vanVleet 0.5ppp. Czyli sztos naprawdę sztos 😉 

Wiem, że w RS to kiepsko czasem bardzo wyglądało, bo śledziłem Philly i mieli gigantyczny problem z obroną guards - najbardziej szalonego Kembę do... ostatniej akcji i czapy od Butlera pamiętam, niemniej... Curry 0.71 ppp

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi