Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - [Playoffs 2019 West 2nd Round] (2.)Denver Nuggets - (3.)Houston Rockets

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Alonzo napisał:

Czyli lepiej mieć kontuzjowanego Holidaya, niż zdrowego Bledsoe w tych playoffs? 

Bledsoe wlanie grał w real Finale Konferencji ;) 

Grał to trochę za dużo powiedziane, tak samo jak Lebron jest kluczowym zawodnikiem Januarego, tak samo ważny, zachowując proporcje, ważny byłby u mnie Holiday. Szkoda, że Camby po raz kolejny nie rozumie rzeczy oczywistych, bo EB grający w tych PO na 49%TS byłby kolejnym grajkiem, który by mi bardziej przeszkodził niż pomógł,  niestety i to pomimo mojej całej sympatii do niego oraz świetnego rs w jego wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Camby nic nie wie, a jakoś dziwnie większość jego prognoz się sprawdza.

przypomnij sobie chociaż nasze spory o Nuggets, które podobno w niczym nieuzasadniony sposób zawyżałem.

I kto miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I na bazie tych Twoich nostradomówkich wręcz wizji postawiłeś wywotkę szmalu przeciw wielkiemu Jokiciowi? Faktycznie, wierzyłeś w ten projekt do końca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, nie wiem czy Wy tak specjalnie, czy jak, ale ilość głosów na 3:4 i te trzy na 4:3 świadczy, że chyba jednak trzeba było zrobić ten opis, trochę mi wstyd nawet, postaram się aby to się nie powtórzyło. No i Camby - jednak miałeś rację, Ty to jesteś gość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Kurczę, nie wiem czy Wy tak specjalnie, czy jak, ale ilość głosów na 3:4 i te trzy na 4:3 świadczy, że chyba jednak trzeba było zrobić ten opis, trochę mi wstyd nawet, postaram się aby to się nie powtórzyło. No i Camby - jednak miałeś rację, Ty to jesteś gość ;)

Też byłoby mi wstyd.

Ignazz z gorszym składem zrobił 3-4 i pewnie gdyby nie kontuzja Brogdona to wielce prawdopodobny byłby upset. Przynajmniej podjął rękawice i stanął do walki, ty pokazałeś gołą dupę. Oczywiście będę miał to w pamięci odnośnie FA.

a co do ciężarówki postawionej na awans Spurs to przypomnę, że kurs był @3, a pojedynek G7 toczył się do ostatniego posiadania. Większość forum typowała 4-1, 4-2

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Przecież masz na 1 stronie wpisy, że wyrównana seria. Nie wiem skąd to Twoje zdziwienie :P Ale uspokoję Twoje sumienie choć trochę i powiem, że ja bez względu na wszystko nie zmieniłbym tego na korzyść Denver więc 1 powód do złości masz mniej :) Anyways chyba fajny sezon dla Denver zarówno w begm jak i w NBA. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obrażaj mnie Marcus, bo jeśli myślisz, że ja podchodzę do tej gry choćby w 10% z taka cieczką jak Ty, to radziłbym się otrząsnąć i przewartościować swoje priorytety. Nie strasz mnie też żadnym FA, bo i tak chyba nigdy nie zagłosowałeś na moją korzyść. Chciałem być uczciwy wobec Was, nie muszę chyba przekonywać nikogo jak pełen emocji był to dla mnie sezon, nawet jeśli popełniłem błąd to zrobiłem to świadomie, przynajmniej ja nie piszę postów na 2k znaków wyzywając każdego kogo się da, rezygnuję z gry, a potem wracam po 10h z podkulonym ogonem jakby nigdy nic.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie mimo braku Holidaya mogła to być wyrównana seria. Dlaczego? Jokic sprawia ze partnerzy grają lepiej, i nie wykluczone ze Beasley czy morris przy tak dużej roli również by zabłysnęli w którymś meczu, podobnie jak zabłysnął murray w real. Zabrakło tu oczywiście nieco doświadczenia nuggets aby to wyrwać. Przypominam ze nasi Rockets grali w zeszłym roku w WCF i ten skład, trzon nie wiele się w sumie zmienił.

glosowalbym na 4:3 dla Rockets ale za brak opisu dałem 4:2. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie obrażaj mnie Marcus, bo jeśli myślisz, że ja podchodzę do tej gry choćby w 10% z taka cieczką jak Ty, to radziłbym się otrząsnąć i przewartościować swoje priorytety. Nie strasz mnie też żadnym FA, bo i tak chyba nigdy nie zagłosowałeś na moją korzyść. Chciałem być uczciwy wobec Was, nie muszę chyba przekonywać nikogo jak pełen emocji był to dla mnie sezon, nawet jeśli popełniłem błąd to zrobiłem to świadomie, przynajmniej ja nie piszę postów na 2k znaków wyzywając każdego kogo się da, rezygnuję z gry, a potem wracam po 10h z podkulonym ogonem jakby nigdy nic.

I nie dajesz łapek w dół po całym forum za każdy post, który podważa Twoje poczucie własnej wartości. Ja to szanuję :D

I nie wypisujesz okazjonalnych pmek z frustracją godną Lebrona po ostatniej akcji w G1 w poprzednich finałach chociaż cały sezon jakoś tak naturalnie wychodziło mi, że nie mogłem się przekonać do Nuggets ;)

No ale fajnie, że dostałeś jako Nuggets całkiem sporo tych głosów, bo to właśnie dobrze obrazuje niejako rozdzielenie opisu od realnej oceny. W sensie według Ciebie szans nie było, i nawet napisałeś to wprost, według kilku osób była i po prostu zignorowały Twoje zdanie skoro uważały zupełnie inaczej i że to co zawarłeś w "opisie" nijak się ma do ich oceny.

Edytowane przez Tomek9248

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tomek9248 napisał:

I nie dajesz łapek w dół po całym forum za każdy post, który podważa Twoje poczucie własnej wartości. Ja to szanuję :D

w ogóle dawanie łapek w dół jest samo w sobie tak suabe, że nie wiem

p.s. Tomek wyczyść skrzynkę i odpisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi