Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mayor napisał:

A czy wspomniany lekarz leczył Duranta, albo chociaż miał dostęp do jego dokumentacji medycznej?

a to juz jest calkiem osobna kwestia, mayor; pewnie, ze ani statyski 'nie graja', a i przypadek przypadkowi nierowny, co w niczym nie zmienia faktu, ze umowa durexa jest z gatunku 'wysokiego ryzyka', a co za tym idzie, trudno uznac ja za 'super ruch'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kcp78 napisał:

jesli za 'genialne' uznac podpisanie z 31-latkiem 4-letniej umowy opiewajacej na 160 baniek [ przy czym nadchodzacy sezon durex ma praktycznie z glowy, a i kolejne lata sa mocno 'watpliwe'; A leading Achilles expert, Dr. Anish Kadakia, of Northwestern University, has reviewed studies showing 85% of NBA players who suffer Achilles tendon ruptures don’t last more than two seasons after their return. According to Kadakia, 68% return and 32% never play again. Further, it takes until the second season back for the player to return to his normal ability, taking into consideration “aged matched controls,” he said. “Very few players play past two seasons,’’ Kadakia told The Post. “Two seasons and that’s it. But after two years and you’re still playing, studies show you’ll be as good as you’d be as if you didn’t rupture — factoring in decline with age. You probably haven’t lost anything but time. But in three years, it’s not the same Durant from three weeks ago.” ], to, istotnie, marks to 'istny geniusz' :P...

 

24 minuty temu, andy13 napisał:

Irving i Durex vs... co? Z takiej okazji trzeba skorzystać, mówię to jako fan DLO, który w tym temacie wyraził jasno obawy co do zatrudnienia zarówno Irvinga (klimat w drużynie, kontuzje) jak i Durexa (powrót w wieku 32 lat po koszmarnej kontuzji). 

Poza tym Brooklyn od razu będzie miał więcej gier w TV, lajków i sprzedanych bajerów. A to jest biznes. 

można by ogólnie sąsiedni wątek założyć, czy nets to contender czy są udupieni.  Staty co do durexa i jego kontuzji są znane, i nie są z powietrza, prawdopodobnie jeśli wskoczy na asg poziom choć raz jeszcze to będzie wielki sukces, Irving im dalej w las tym bardziej ma narąbane w bani... ogólnie o co oni będą grali w tym rs? to będzie przetarcie bez durexa, usadzą kyriego na ławie żeby tankować :P hype się może szybko skończyć, zatem vs. co ? a no zostawienie dlo i dokoptowanie do niego jakiegoś HArrisa, czy kogoś w ten deseń, za sezon, dwa okaże się czy to nie byłoby rozsądniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO + Harris to moja opcja, chyba na stronie 2 tego tematu to napisałem :P Ale... który team mogąc mieć Durexa z Irvingiem by tego nie zrobił? Nawet GSW wciąż chciało Durexa, miło zapchanego budżetu. Takie sytuacje po prostu się wykorzystuje. Mimo to, że jest to rewolucja, nie ewolucja. 

Może wyjdzie, że Nets są w 4 literach, ale przynajmniej mają picki :D Chociaż serio - nawet z Durexem na ławce, nie są przecież gorsi z Irvingiem i DAJem niż rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus trzeba liczyć na dalszy rozwój Carisa, Allena czy Kurucsa. 

2 minuty temu, andy13 napisał:

DLO + Harris to moja opcja, chyba na stronie 2 tego tematu to napisałem :P Ale... który team mogąc mieć Durexa z Irvingiem by tego nie zrobił? Nawet GSW wciąż chciało Durexa, miło zapchanego budżetu. Takie sytuacje po prostu się wykorzystuje. Mimo to, że jest to rewolucja, nie ewolucja. 

Może wyjdzie, że Nets są w 4 literach, ale przynajmniej mają picki :D Chociaż serio - nawet z Durexem na ławce, nie są przecież gorsi z Irvingiem i DAJem niż rok temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, andy13 napisał:

 

Tymczasem Tobias Harris 180/5. To niby nie jest ryzyko? :D To ja chyba wolę czekać na Durexa...

sralis mazgalis, tu dzial analiz. przeciez durex bedzie kosztowac nets, de facto, co najmniej 54 banki za sezon gry [ ten sezon 'odpada', zatem kwote 164 nalezy tutaj podzielic na 3 ]; przy optymistycznym zalozeniu, ze kd wroci w pelni zdrowia w kolejnym sezonie :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

sralis mazgalis, tu dzial analiz. przeciez durex bedzie kosztowac nets, de facto, co najmniej 54 banki za sezon gry [ ten sezon 'odpada', zatem kwote 164 nalezy tutaj podzielic na 3 ]; przy optymistycznym zalozeniu, ze kd wroci w pelni zdrowia w kolejnym sezonie :P ...

Nie do końca tak jest ,gdyż Nets mogą skorzystać z Disabled Player Exception na KD.To nie jest łeb w łeb,czy dollar za dollar i reguły są nieco skomplikowane, ale zawsze jest troche ulgi.Poza tym nie wydaje mi się żeby był w całej lidze chociaż jeden team management ,który mając miejsce w salaty nie podjął by tego ryzyka i nie wyłożył Durantowi maxa na stół ,a Warriors by dali nawet 5 letniego supermaxa bez mrugnięcia okiem jakby tylko KD chciał z nimi rozmawiać.Po fakcie to każdy będzie pierdolił ,że za duże ryzyko i nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mayor napisał:

Nie do końca tak jest ,gdyż Nets mogą skorzystać z Disabled Player Exception na KD.To nie jest łeb w łeb,czy dollar za dollar i reguły są nieco skomplikowane, ale zawsze jest troche ulgi.Poza tym nie wydaje mi się żeby był w całej lidze chociaż jeden team management ,który mając miejsce w salaty nie podjął by tego ryzyka i nie wyłożył Durantowi maxa na stół ,a Warriors by dali nawet 5 letniego supermaxa bez mrugnięcia okiem jakby tylko KD chciał z nimi rozmawiać.Po fakcie to każdy będzie pierdolił ,że za duże ryzyko i nie warto

wlasnie chwile temu knicks nie dali. pozostane przy swojej opinii. dla mnie, pod wzgledem sportowym jest to kontrakt wysokiego ryzyka i, o ile ta umowa durexa ma jakikolwiek sens, to - przynajmniej na dzisiaj - jedynie w wymiarze marketingowym. eot z mojej strony...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mayor napisał:

Nie do końca tak jest ,gdyż Nets mogą skorzystać z Disabled Player Exception na KD.To nie jest łeb w łeb,czy dollar za dollar i reguły są nieco skomplikowane, ale zawsze jest troche ulgi.Poza tym nie wydaje mi się żeby był w całej lidze chociaż jeden team management ,który mając miejsce w salaty nie podjął by tego ryzyka i nie wyłożył Durantowi maxa na stół ,a Warriors by dali nawet 5 letniego supermaxa bez mrugnięcia okiem jakby tylko KD chciał z nimi rozmawiać.Po fakcie to każdy będzie pierdolił ,że za duże ryzyko i nie warto

Jakby chcieli mu dać supermaxa na 5 lat to pewnie by z nimi pogadał, ale teraz to se możesz tylko tak pierd... pisać co tam chcesz. 

PS widzę Miras że cię nerw łapie, pamiętaj staty sraty nie grajo, ziemia jest płaska a rok nie wyrok! 😂😂😂

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sport i ryzyko to część zabawy. Można podpisać młodego, zdrowego all stara, a on złamie nogę w pierwszym meczu. 

Nawiasem mówiąc, na tej samej zasadzie Nets nie są dla mnie żadnym contenderem. Nie wiem czego się spodziewać. Może być świetnie, a mogą nie pasować do siebie, Kyrie może ich rozwalić od środka. Najwięcej zależy i tak od dalszego rozwoju innych, nie od KD. 

Co do tych podpisów to jeszcze pamiętajcie o skali. Gdzie byli Nets parę lat temu? Te 4 lata kontaktu szybko miną, jak coś nie wyjdzie, a teraz to jest przynajmniej czekanie na KD, a nie na cud albo kolejną loterię draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie można powiedzieć, że Marks olał DLO. Był komunikat, że będzie s&t i Nets wezmą pod uwagę jego sugestie. Ostatecznie max w Kalifornii, możliwość uczenia się od Kury. Szacunek. Trzymam za gościa kciuki. Jego gra w CY to nie był przypadek. 

Budżet Nets. 

Durex ma 41. Irving 35. To zjada 76 mln. 

Ile dostanie DeAndre Jordan? 

Dinwiddie, Harris i D-Will (😀) łącznie mają 22.

Caris LeVert, Jarrett Allen, Kurucs i Musa maja łącznie 8, z czego CLV za rok będzie RFA. 

Prince w tym roku ma 3,5 teraz, 4 w przyszłym.

Garrett Temple ma mieć 5.

Czyli razem ok 114,5 plus pensja DeAndre Jordana za 11 zawodników. W sumie nie ma kogo ciąć, przecież nie oddadzą Dinwiddiego, który podobno zrobił lwią cześć pracy z Kyrie. 

A najlepsze, że wobec kontuzji Durexa wciąż nie jest rozwiązany problem PF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.