Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ja też. Poza tym cały hype psuje to, że facet przez rok będzie na giga kontrakcie, a zagra dopiero w sezonie 2020/21... A Nets oczywiście będą utopieni z tym kontraktem na lata. Plus Irving ze swoimi problemami zdrowotnymi i odpałami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andy13 napisał:

Właśnie ja też. Poza tym cały hype psuje to, że facet przez rok będzie na giga kontrakcie, a zagra dopiero w sezonie 2020/21... A Nets oczywiście będą utopieni z tym kontraktem na lata. Plus Irving ze swoimi problemami zdrowotnymi i odpałami. 

Dlatego jestem na nie, bo możemy się znowu ładnie udupić na lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Durex nawet po achillesie to będzie top 15 ligi, to nie DMC, że mu brak masy zaszkodzi, raczej coś jak Gay, który też rozwalił achillesa i dalej napiedalsolidne D i pełno iso, tylko tutaj wejdziemy trochę na inną efektywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, andy13 napisał:

Jak wróci będzie miał 32 lata, będzie po kontuzji, po rocznej przerwie od gry i zapewne po swoim prime. Coś nie jestem pewny tego "top 15 ligi". 

Przecież z KD grającym na jednej nodze jak w game 5, Toronto nigdy by nie wygrali serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achilles to jedno, drugie u Duranta to suma wszystkich kontuzji w ostatnich latach, bo zakładając, że nie wróci w następnym sezonie, to mówimy o dwóch latach RS (ile on zagrał, 25 meczów w tym sezonie po MVP, gdzie OKC nie zrobiło playoffów, który skończył operacją stopy?) i jednym runie playoffowym (trzy różne sezony) straconych przez problemy z kontuzjami (do tego randomowe urazy spowodowane przez Zazę Paczulię), przez 6 lat, u 31-latka z dużym przebiegiem, od którego oczekuje się, że dalej będzie w stanie taką rolę pełnić grubo po 30-tce na tej nowej umowie. Ogromne ryzyko że będzie sypać się dalej bez względu na formę w jakiej wróci.

Wiadomo, te 20% szans na prime Duranta który będzie zdrowy 2-3 lata (liczba szacunkowa, uprzedzam) to i tak dla takich Nets na tyle dużo, że muszą mu dać maxa, ale to czysty gambling, więc uważałbym z tym 'no wróci sobie, może trochę straci na jakości, ale dalej będzie dobry, a w sumie to powinien wrócić w optymalnej formie'. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Achilles to jedno, drugie u Duranta to suma wszystkich kontuzji w ostatnich latach, bo zakładając, że nie wróci w następnym sezonie, to mówimy o dwóch latach RS (ile on zagrał, 25 meczów w tym sezonie po MVP, gdzie OKC nie zrobiło playoffów, który skończył operacją stopy?) i jednym runie playoffowym (trzy różne sezony) straconych przez problemy z kontuzjami (do tego randomowe urazy spowodowane przez Zazę Paczulię), przez 6 lat, u 31-latka z dużym przebiegiem, od którego oczekuje się, że dalej będzie w stanie taką rolę pełnić grubo po 30-tce na tej nowej umowie. Ogromne ryzyko że będzie sypać się dalej bez względu na formę w jakiej wróci.

Wiadomo, te 20% szans na prime Duranta który będzie zdrowy 2-3 lata (liczba szacunkowa, uprzedzam) to i tak dla takich Nets na tyle dużo, że muszą mu dać maxa, ale to czysty gambling, więc uważałbym z tym 'no wróci sobie, może trochę straci na jakości, ale dalej będzie dobry, a w sumie to powinien wrócić w optymalnej formie'. 

mam wrażenie, że Kawhi przetarł oczy kilku drużynom, że superstara trzeba oszczędzać i wcale mnie nie zdziwi jak takich hardcorowych load management będziemy widzieć więcej, ważniejszą kwestią jest to, kto będzie biegał obok niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał np. 28 lat to bym nie był taki sceptyczny. 

W ogóle 2 ewentualne maxy Irvinga i Durexa to problem także innej natury, powoli zbliża się czas przedłużenia np. LeVerta.

Jeszcze może być tak, że na maxach będą Durex i Irving, a drużyna nie wejdzie nawet do PlayOff 🙃 Dobrze, że ten pick za rok jest chroniony w loterii 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Psy na lata się nie gryzą", Durant to jest gracz  z najwyższej półki prawdopodobnie Top3. Pozyskanie takiego gracza to skok jakościowy pod każdym względem i podejrzewam ,że na 30 teamów w NBA 30 zapłaciło by mu maxa bez mrugnięcia okiem .Podobnie jak LeBronowi mimo ,że  PapaBron jest 4 lata starszy od KD i ostatnio widać  ,że też się może popsuć.Nawet maksymalny  kontrakt takiego gracza to nie jest wielkie obciążenie dla teamu tylko wartościowy asset. Oczywiście tylko w odpowiednich rękach jest wartościowy, dasz taki kontrakt idiotom to wymienią go na odpady i zmiotki tak jak zrobili z Porzyngisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie kolejne rewelacje o Irvingu. W Bostonie źle, kumple źli, Ainge zły, generalnie nic tam mu nie pasuje. I żeby wziąć kontuzjowanego na rok Durexa trzeba przygarnać też jego, z tymi wszystkimi fochami. Ech. Coraz bardziej żal mi Russella. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, co o tym sądzić. Skoro LAL byli frajerami oddając DLO, to czy teraz będą nimi Nets odpuszczając go  w zamian za kapryśnego Irvinga i poważnie kontuzjowanego Durexa? Piszę o Irvingu i Durexie, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że Marks pozbędzie się DLO tylko dla płaskoziemcy. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.