Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że Nets od panowania Marksa są prowadzeni super, a Knicks od kiedy pamiętam to raczej festiwal dziwnych decyzji. Ale jeżeli NYK podpiszą KD i jeszcze kogoś dobrego, to z miejsca walczą o HCA na wschodzie. I co, wtedy dalej nowi zarządzający Knicks będą określani jako głupi i głupszy? Mnie się wydaje, że w takich chwilach o losie organizacji decydują FA, a ich decyzje to nie matematyka, mogą zaskoczyć, mogą nie być logiczne z jakiegoś punktu widzenia. 

A tymczasem sztab Nets dalej jest rozchwytywany :( Prigioni będzie asystentem u Wilków. 

https://twitter.com/Dloading/status/1137097989183430657?s=09

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andy13 napisał:

Wiadomo, że Nets od panowania Marksa są prowadzeni super, a Knicks od kiedy pamiętam to raczej festiwal dziwnych decyzji. Ale jeżeli NYK podpiszą KD i jeszcze kogoś dobrego, to z miejsca walczą o HCA na wschodzie. I co, wtedy dalej nowi zarządzający Knicks będą określani jako głupi i głupszy? 

 

Dalej nic ,głupi będzie dalej głupi ,a głupszy jeszcze głupszy.Kiedy głupi wygrywa na loterii to przecież nie mądrzeje automatycznie.Jak Durant podpisze z NYK to nie będzie żadna zasługa Millsa ani Perrego tylko mindset (bardziej mindfuck) Duranta.Tak samo jak LBJ w Leakers to nie jest zasługa Magica, ani to ,że dzisiaj jest ciepło i świeci słońce.I Steve Mills to jest "nowy zarządzający" tak samo jak J Dolan nowy właściciel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ,że za albatrosa Crabbe dostali całkiem legitnego swingmana na rookie kontrakcie  Prince'a #12 first round pick, a oddali #17 w słabym drafcie plus 2 razy future lotery protected to raczej nie.Nawet jak na rynku FA nie pozyskają "grubej ryby" to skład jaki maja w tym momencie jest cały czas na poziomie PO,a jak dołożą do tego na PF kogoś takiego jak Randle plus dobrego weterana na C powiedzmy  DeAndre to już jest konkretna paczka.Miejsce w salary też można wykorzystać, niekoniecznie na Free Agency, ale na skonsumowanie schodzących kontraktów osłodzonych wysokimi pickami i to lepszymi niż własne, gdyż przy cudzych nie trzeba tankować żeby być w lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję rację :)

Aczkolwiek co do Prince'a to bym się tak nie jaral, bo na miarę oczekiwań się póki co nie rozwinął a i to ostatni rok tego rooki kontraktu. Za rok będzie do przedłużenia on i Levert więc jeśli nie zechcą płacić dużego podatku to pewnie Prince poleci. 

No chyba że przez ten rok jakoś wyjątkowo się rozwinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co Atkinson z niego wyciśnie. On też będzie miał motywację, skoro to ostatni rok kontraktu. 

Te facet nie kryje się z oczekiwaniami :D

https://twitter.com/AntoGriezmann/status/1138868384332996612

Jakby tego było mało, to DLO polubił na Inście grafikę, na której obok siebie są koszulki Nets: jego i Irvinga. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nawet się bronią, mają swoje uzasadnienie. Lepsze są takie w stylu "tramwajem się nie ogolisz" :D

Największa szkoda, że przy scenariuszu DLO + Kyrie pozostaje aktualny największy problem Nets, czyli brak PF. Będzie można coś kombinować z wymianą Dinwiddiego, bo 27 pick raczej wiele nie da. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving zwolnij agenta i ma zamiar podpisać z Roc Nation którą to założył niejaki Shawn Carter, inaczej znany jako Jay Z.

No to już chyba wszystko jasne.

2 godziny temu, andy13 napisał:

Tymczasem Irving pożegnał się z agentem i podpisał z ROC Nation niejakiego Jay'a Z :) ROC reprezentuje też LeVerta i Durexa. 

 

@edit

Nie zauważyłem że andy13 w temacie FA już to napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście Nets nie oddali połowy składu za AD, więc można wrócić do codziennych plotek. A najnowsza jest taka, że jeżeli podpiszą z Irvingiem, to nie zostawią DLO... Ciekawe ile w tym prawdy, bo szczerze mówiąc nie chciałbym tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Całe szczęście Nets nie oddali połowy składu za AD, więc można wrócić do codziennych plotek. A najnowsza jest taka, że jeżeli podpiszą z Irvingiem, to nie zostawią DLO... Ciekawe ile w tym prawdy, bo szczerze mówiąc nie chciałbym tego. 

To się DLO wkurwi... Bo jest mega napalony na grę z KI.

Irving + Randle to lepsza paczka niż Irving + Buttler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vonBaron napisał:

To się DLO wkurwi... Bo jest mega napalony na grę z KI.

Irving + Randle to lepsza paczka niż Irving + Buttler?

Skąd wiesz, na co DLO jest napalony? :P Przez ten lajk foty z koszulkami?

Salary nie jest z gumy, a potrzeba PF. Jeżeli ten PF ma dostać maxa, to hajsu na DLO i Irvinga jednocześnie nie starczy nawet, jak opylą gdzieś Dinwiddiego. 

Czyli opcje są 3:

1. DLO + PF. Wydaje się naturalnym upgrade względem minionego sezonu. 

2. DLO + Irving. Super sprawa, wierzę, że mogą grać razem. Tylko pod koszem znów dziura, problemy z tego sezonu wrócą. 

3. Irving + PF. Podobnie do opcji numer 1, ale mnie po prostu szkoda DLO. Jasne, że Irving jest świetny, ale można mieć obawy o klimat w ekipie i zdrowie faceta. Poza tym DLO jest na fali wznoszącej, a Irving już raczej wyżej nie poleci. Chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę kim jest Kyrie, sam tu pisałem jakiś czas temu listę najlepszych FA w historii Nets moim zdaniem i ten Pan z miejsca byłby numerem 1. Marketingowo to pewnie też super zagranie. 

Ja nie będę kręcił nosem na żadną z tych opcji. Po prostu szkoda mi Russella. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andy13 napisał:

Całe szczęście Nets nie oddali połowy składu za AD, więc można wrócić do codziennych plotek. A najnowsza jest taka, że jeżeli podpiszą z Irvingiem, to nie zostawią DLO... Ciekawe ile w tym prawdy, bo szczerze mówiąc nie chciałbym tego. 

Wprawdzie indinderzy JAzz to pewnie nie jest najlepsze źródło ale podobno Tobias Harris przekazał przez agenta do Jazz ,że on i tak dzie do Nets razem z Irvingiem . I wtedy to DLO leci bo Nets potrzebują miejsce na drugiego maxa. A jaka będzie prawda to się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Skąd wiesz, na co DLO jest napalony? :P Przez ten lajk foty z koszulkami?

Ta, ale to z jego konta pochodziło więc :D

Cytat

Salary nie jest z gumy, a potrzeba PF. Jeżeli ten PF ma dostać maxa, to hajsu na DLO i Irvinga jednocześnie nie starczy nawet, jak opylą gdzieś Dinwiddiego. 

Czyli opcje są 3:

1. DLO + PF. Wydaje się naturalnym upgrade względem minionego sezonu. 

2. DLO + Irving. Super sprawa, wierzę, że mogą grać razem. Tylko pod koszem znów dziura, problemy z tego sezonu wrócą. 

3. Irving + PF. Podobnie do opcji numer 1, ale mnie po prostu szkoda DLO. Jasne, że Irving jest świetny, ale można mieć obawy o klimat w ekipie i zdrowie faceta. Poza tym DLO jest na fali wznoszącej, a Irving już raczej wyżej nie poleci. Chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę kim jest Kyrie, sam tu pisałem jakiś czas temu listę najlepszych FA w historii Nets moim zdaniem i ten Pan z miejsca byłby numerem 1. Marketingowo to pewnie też super zagranie. 

Ja nie będę kręcił nosem na żadną z tych opcji. Po prostu szkoda mi Russella. 

Też nie będę narzekał na żadną z tych opcji, i ja tam wolę Randla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.