Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Nets nie zrezygnują z DLO. Nie wierzę. To ich nadzieja, All Star, lider. Nawet teraz go wrzucają na media społecznościowe. Poza tym jaki jest sens, żeby rezygnować z DLO? Kto weźmie tego maxa? Oczywiście może mają jakichś kozaków na celowniku, ale nie sądzę, żeby jakiś All Star duet przyszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 21:47, andy13 napisał:

Nets nie zrezygnują z DLO. Nie wierzę. To ich nadzieja, All Star, lider. Nawet teraz go wrzucają na media społecznościowe. Poza tym jaki jest sens, żeby rezygnować z DLO? Kto weźmie tego maxa? Oczywiście może mają jakichś kozaków na celowniku, ale nie sądzę, żeby jakiś All Star duet przyszedł. 

Jeśli się okaże, że Irving i Durant będą chcieli grać razem w Nowy Jorku, ale nie w Knicks a Nets no to dni DLO w czerni są policzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w KD na Brooklynie. On pewnie chce być kamieniem węgielnym odrodzenia Knicks, zmazać to, że przyszedł na gotowe do GSW. 

BTW, jaki jest najlepszy FA podpisany przez Nets? :) Jakiej rangi to są nazwiska? Moi faworyci to MacCulloch, który był z Nets w finałach z LAL, Blatche (gdy przecież byli już na Brooklynie i mieli dobrą aurę) i Joe Harris (ale to dlatego, że tak się rozwinął, jego przecież wcześniej... zwolniono).

Także tego, jak tu o Durexie myśleć? :D

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie widze KD w nets jak chce juz gdzies odejsc by poprawic swoj PR to jak dla mnie tylko Knicks lub LAL

wielkie miasta, wielkie kluby, wielka scena i czas by pokazac ze moze zrobic wszystko sam

1 minutę temu, january napisał:

Też tak uważam. Tzn obstawiam wbrew pozorom, że Nets woleliby duet Russell+Durant niż Irving+Durant, ale jak wymiana DLO na Irvinga to będzie konieczna cena przyjścia Duranta, to nie mogą tego odpuścić.

Inna sprawa, że typując wstępnie topowych FA to dla mnie jest : KD->NY, Kawhi->LAC/TOR, Butler->PHI, Klay->GS, Irving->LAL.

dlaczego Butler PHI? jak dla mnie to moze gdzie indziej wyladądowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philly nie może puścić Butlera. Pójdzie pewnie max 191/5. Wystarczy, że im pewnie Harris spierdzieli ( do Jazz? ). Jeśli by obu stracili to by była mega porażka bo by się okazało że Sarić, RoCo, Shammet zostali oddani za frajer. A tam jeszcze poszli precz Muscala, Wilson Chandler i Bayless i picki.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak KD ma iść na swoje, to przecież nie może iść do LAL :) Czy Kyrie chciałby znów grać z LBJ, skoro odchodził, żeby wyjść z jego cienia? Czy nie byłoby to przyznanie się, że bez wujka Jamesa wuja zrobi? 

Realni FA na Brooklynie to na moje Harris i Randle, a z takich topowych tylko Irving i ewentualnie Butler. Ja chciałbym jednego z dwóch pierwszych, za tych topowych podziękuję 😃

Jest jeszcze Thaddiator Young, też niezła opcja, jak nikt inny nie wpadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 04:32, andy13 napisał:

Masz nadzieję na DLO w Bulls? No Way, angaż Irvinga ma sens właśnie w przypadku wykorzystania potencjału jednego i drugiego. 

Obawiam się tego dealu. Umiejętności ma fajne, ale może popsuć klimat w drużynie, który był jej wielką siłą. Umowa będzie na tyle lat, że jak już zostanie podpisana to nie ma zmiłuj. 

nie lekaj sie, Irving znowu zlapie kontuzje wczesnie, konczac swoj sezon - z tej pozycji siedzacej nie bedzie w stanie zbytnio popsuc atmosfery, ba, druzyna moze zanotowac niesamowite playoffy. bardziej martwilbym sie "powrotem"!

piona!

W dniu 29.05.2019 o 08:15, andy13 napisał:

 Mówię oczywiście o jego psychice, nie umiejętnościach. 

w sprawie Irvinga (28lat w sezonie 19/20, kontrakt na piataka), zapomniec o zdrowiu, to jak mierzenie przyrodzenia z workiem i wlosami, tj nieadekwatne.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ogolnie nie rozumiem takiego pisania jakby 28 lat to bylo duzo... to wlasnie jest fizyczny prime i przewaznie  tez juz czas kiedy gosc osiaga swoje maksymalne umiejetnosci jako koszykarz

to kiedy dawac maxa jak nie w tym wieku? jasne, ze gosc opuszcza spotkania i trzeba to brac pod uwage, ale uwazam ze zawsze lepiej dac tego maxa komus, kto pokazywal ze w PO potrafi 40 punktow sypac i jest nie do zatrzymania niz Benom Simmonsom "za potencjal i przyszlosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zalias napisał:

ja to ogolnie nie rozumiem takiego pisania jakby 28 lat to bylo duzo... to wlasnie jest fizyczny prime i przewaznie  tez juz czas kiedy gosc osiaga swoje maksymalne umiejetnosci jako koszykarz

to kiedy dawac maxa jak nie w tym wieku? jasne, ze gosc opuszcza spotkania i trzeba to brac pod uwage, ale uwazam ze zawsze lepiej dac tego maxa komus, kto pokazywal ze w PO potrafi 40 punktow sypac i jest nie do zatrzymania niz Benom Simmonsom "za potencjal i przyszlosc"

28 lat to dla kazdego zawodnika roznie moze wygladac. na slepo to chyba idealnie to dac komus maxa 5letniego w wieku 24-25. Irving juz mial kilka opercji i widac, ze nawet teraz to juz nie jest to samo depniecie co wczesniej, ale nadal ma handles i bajerke. Ben to jest przeciwienstwo, wchodzisz w niego na 5 lat nie dlatego, ze jest taki niesamowity, tylko nie masz wyboru - wydraftowany wysoko, hype i otoczony druzyna taka, ze wszystko dookola wyglada lepiej. jeszcze jeden taki marny rzutowo sezon i Ben bedzie chodzil ze swoim "maxem" (zakladajac, ze go dostanie) w kategorii ~Wigginsow z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Shamsa Brooklyn Nets są w gronie drużyn, które mogą próbować pozyskać Anthony'ego Davisa. Nie widzę tego. Skoro Pelikany nie przystały na ofertę LAL, to Brooklyn musiałby wsadzić do paczki nawet Jay Z, a i to mogłoby być za mało. Zresztą i tak miałbym obawy, że AD za rok zawieje do LA. Biorąc pod uwagę możliwą cenę, to jest pójście na całość, a nie są to dobre skojarzenia w powiązaniu z Brooklynem

Widziałem, że Nets wymienia się także jako partnera do handlu z Suns, którzy mogą oddać wybór. Podobno szukają PG. I tu już bym się zastanowił, bo Dinwiddie to może być dla nich fajna opcja. Może jeszcze jakichś zawodników przy okazji można wymienić? No i gdyby przyszedł Kyrie Irving, to i tak byłoby o Dinwiddiego za dużo

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, a jak mu się odwidzi? :P

Tymczasem znów swatają Kyrie i Nets: https://bleacherreport.com/articles/2839512-stephen-a-kyrie-irving-planning-to-commit-to-nets-over-knicks-in-free-agency

W sumie to się nie zdziwię, jeśli to prawda. Pisałem wcześniej, że mam obawy z punktu widzenia organizacji (chociaż to byłby z miejsca najlepszy FA w historii Nets!). Jednak ma to sens z punktu widzenia zawodnika. LAL jest LeBrona, Knicks będą pewnie KejDi, jedynie Nets i Clippers z miejsca stawiają go w roli lidera absolutnego. Na tym mu przecież zależało, na wyjściu z cienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.