Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, cvbe napisał:

Że on jeszcze nie dostał wpierdol w szatni to szanuję cierpliwość :)

Deandre obstawia jego plecki :P słowem co za pezda, jak może się komuś baniak zryć to aż ciężko uwierzyć, ok jak durex wróci i będzie jakoś tam na chodzie to gra będzie jakoś szła, ale jak będzie już wrakiem to cholera trzeba było tego ankietowego Russa podpisywać i efekt byłby znacznie lepszy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie gada dużo dziwnych rzeczy, za dużo. Ale też prawda jest taka, że teraz ludzie doszukują się sensacji w każdej jego wypowiedzi.

Allen:

Cytat

What do I expect him to do, name the whole team? That’s really the only comment I have on that

Poza tym Kyrie ma trochę racji, jeżeli Nets mają walczyć o najwyższe laury to będą potrzebne wzmocnienia, KD nie załatwi sprawy. Kilku panów zawodzi. Zresztą zmiany to naturalna rzecz, naprawdę nie wiem, o co takie halo z tym tekstem.

BTW, Irving powiedział też, że ostatni raz, gdy Nets zdobyli mistrzostwo, to grał u nich Erving. Teraz jest Irving. Mnie się wydaje, że on jest raczej wyluzowany i żartobliwy, a ludzie myslą, że on się spina :) Tak samo jak z płaską ziemią, on sobie robił jaja (i to przecież widać), a ludzie to do teraz powtarzają, że on wyznaje teorię płaskiej ziemi.

Wolałbym, żeby koleś mniej gadał, a lepiej grał, ale jednak jego teksty są do przesady rozdmuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andy13

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Zresztą prawdziwą siłę Nets zobaczymy dopiero w przyszłym sezonie, kiedy wróci Durant. Myślę, że ten sezon jest przejściowy, i oni otym wiedzą, a do tego kontuzje innych graczy też im nie pomagają. Irving to nie jest głupi człowiek, zapewne jest trochę sarkastyczny w ten dziwny sposób, a przez to nie raz bywa niezrozumiany (tak mi się wydaje), ale Jarretta Allena to mógłby jednak wymienić w tej wyliczance, heh. Btw, Joe Harrisa zapraszam do Pistons. 😛

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o przyszłość Nets to jestem spokojny.Zachowanie Irvinga jest na pewno (wk)wnerwiające , ale brak riposty  ze strony Marksa Atkinsona to rozsądne i mądre rozwiązanie. Zresztą zamiast rozdmuchiwać konflikt i  wdawać się w pyskówki mogą go zwyczajnie wymienić a chętnych z dobrymi ofertami nie będą musieli długo szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Kyrie niby taki wredny i wiele razy czytałem, ile to rzeczy się dowiemy jak odejdzie z Bostonu i... czego w sumie się dowiedzieliśmy? Koleś jest specyficzny, w dodatku basket nie jest najważniejszą rzeczą w jego życiu. Z punktu widzenia drużyny to akurat może być jakiś problem, chociaż nie musi być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym beGM Claxtonem. Potencjał świetny. Warunki tez. Ale...
gosc na razie tych minut nie dostaje co i tak przy utracie Jordan Durant robiło nadzieje na więcej po prostu. Robi te 4,7/2,7 bez sensu czasem rzuci za trzy ( co drugi mecz rzut oddany wiec to jedno trafienie to wynik 14%) no i szykuje się orzeł na poważne granie w PO z 47% z FT. 
to po prostu drugorunder który trafił na szpital. 

Raz jedyny raz dostał 19 minut. Nie twierdze ze z niego nic nie będzie ale na dziś perełka to słowo na wyrost bo brak materiału pogladowego. 

Szpital: Jordan Durant Wes plus padaka Prince który miał czasem biegać w smallball na PF sprawia ze poza Allenem zero konkurencji. A minut mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, january napisał:

To sobie obejrzyj dwa ostatnie mecze Nets. A nie spoglądaj na staty z całego sezonu w bb-ref i zgrywaj jak zwykle eksperta na temat, o którym jak zwykle nic nie wiesz.

Wyjątkowo oglądałem mecze. Chcesz o coś zapytać. ? 
z innej beczki. 
Słabość konkurencji sprawia ze nets mogą dowieźć PO bo pościg widzę to krytykowane Pistons Bulls i Wizz. Kontuzji tam sporo i jakoś nie widzę tego aby ktoś dociskał jak na zachodzie mogą zrobić Pels Memphis czy od biedy może i spurs. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy Nets zależy na PO? Postawa samego Irvinga może sugerować, że ma wywalone. Hype na kolejny rok organizacja ma zapewniony dzięki KD i żadne 8 miejsce i szybkie bęcki od Bucks tego nie zmienią. W dodatku pamiętajmy, że Nets oddają pick jeżeli wejdą do PO. Raczej nikigo super nie wybiorą, ale może się on przydać do letnich wymian. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andy13 napisał:

W odróżnieniu od Nets może się okazać, że Wizz czy Bulls przydałby się wizerunkowo awans do PO. 

Atkinson nie może odpuścić. "Dołożyli" mu Irvinga i Jordana, kosztem DLO i drużyna miałaby nie wejść do PO? Te "regres" mógłby przepłacić głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.