Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, andy13 napisał:

 

Są ploty, że Nets mogą próbować wyjąć Miłość 'a z Cleveland. Osobiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Chociaż brak PF daje się we znaki to cena byłaby zbyt duża.

Były tak samo ploty że Andrew Yang kupuje Knicks.Tylko Yang wg Forbesa ma majątek wart $ 1 milion a wg WSJ pomiędzy $ 900 tys w porywach do 2.4 miliona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie dzisiejszy meczyk Nets i już chciałem napisać posta obsmarowującego Jarretta Allena, ale coś mnie podkusiło, żeby sprawdzić jak on wygląda w statystykach i... jestem w ciężkim szoku. Sprawdziłem nawet cyferki ze spotkania przeciwko Nuggets i... w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, bo linijka jest co najmniej przyzwoita. Nie ukrywam, że zerkałem na TV jednym okiem, ale miałem wrażenie, że Allen jest w tym rollowaniu do kosza strasznie nieporadny i regularnie miał problem z podniesieniem piłki do góry lub prawidłowym chwyceniu jej po podaniu atakującego pomalowane kolegi. Pierwszy raz eye-test tak mi się rozjechał, więc pytanie do osób oglądających Brooklyn regularnie - wesoły Jarrett z afro ma tak zawsze? :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety Nwaba ma po sezonie (achilles). Szkoda, bo naprawdę w wielu meczach fajnie się prezentował. Dobry obrońca to wiadomo, ale też potrafił dać fajną energię w ataku, co więcej, nawet w paru meczach po dwie trójki sypnąć.

Nets tracą solidną opcję na te kilkanaście minut z ławki. Pewnie dostaną wyjątek dla gracza i będą mogli kogoś zatrudnić. Potencjalnie może do Shumperta uśmiechnęło się szczęście i wróci kuchennymi drzwiami hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, january napisał:

@julekstep wystąp!

Szyderka była dobra :D 

A Irving tymczasem wróci za kilka tygodni albo... wcale już w tym sezonie (zależy jak zareaguje na obecną terapię).

Przecież dalej z Irvingiem są 4-7 a bez 12-10 a w tym momencie PROWADZĄ Z MISTRZAMI NBA.

Helloł.

No i 'lepsi' dalej nie znaczy, że dobrzy :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o Irvinga, praktycznie wszyscy którzy przyszli przed sezonem grają słabo.

Wczoraj wrócił CLV i z marszu wyróżniał się na tle reszty.

Z topowej ławki w zeszłym sezonie teraz mamy jedną z najgorszych w lidze.

Irving niech kończy karierę bo ciągle go coś boli a mentalność ma nastolatka.

Nie widzę za bardzo tego nawet jak Durex wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, możliwe, że w pogoni za marzeniami Nets kolejny raz się wkopali na parę lat :) Istnieje ryzyko, że Durant z Irvingiem więcej czasu będą spędzać w gabinetach i na ławce niż na parkiecie, a reszta chłopaków ponad swoje możliwości nie pofrunie.

Ławka jest słabsza niż rok temu, bo pomysł był taki, że dowodził nią będzie Dinwiddie. Jak został pierwszym PG wobec kontuzji Irvinga to pizgło. Nie ma tam kto tego pociągnąć. Na papierze to jest naprawdę fajny skład, ale realia są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.