Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie się czepiają czystego skilla, a to nic innego jak talent poparty umiejętnościami. Abstrahując od koszykówki, np. Eminem ma skille na GOAT'a, ale od dłuższego czasu jego numery ocierają się o pop. Taki Notorious BIG nie miał nawet połowy jego umiejętności, ale był lepszym raperem. I tak można tutaj wrzucić Irvinga jako koszykarza. Jest takim trochę Eminemem basketu, hehe. Oczywiście zachowując proporcję, bo na GOAT'a nigdy nie będzie szans, ale... u get my point. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eF. napisał:

Indywidualnie to jest lepszy od każdego z rosteru Nuggets. 

szkoda tylko, że głowy nie używa

3 godziny temu, ely3 napisał:

Od Murraya i Harrisa we wszystkim nawet w boiskowym IQ

lol

3 godziny temu, BMF napisał:

Pojęcie ''czystego skilla'' powinno być zabronione na tym forum, srsly.

na szczęście nikt normalny tego nie używa, bo co to w ogóle znaczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pure - czysty, doskonały // skill - umiejętność, zdolność

Innymi słowy, jak dodamy te dwa wyrazy to wyjdzie na tyle, że ktoś ma doskonałe umiejętności, jest świetny w tym co robi... to mniej więcej znaczy CZYSTY SKILL. Mam nadzieję, że pomogłem tym, którym takie combo przeszkadza, bo prawdę mówiąc - nic w tym złego. Potraktujcie to jako darmową lekcję, następnym razem biere za to hajs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Aha, jak się mierzy ten poziom czystego skillu? Bo brzmi jak słowo wytrych, gdy chce się kogoś pochwalić i brakuje argumentów. Stąd choćby pierdopierdo o finałach 2016 w listopadzie 2019. 

No nie wiem. Dla jednego będzie to poparte grą danego gracza, a dla drugiego Murray > Irving. Np. Giannis nie ma czystego skilla, Giannis ma siłę i jest pracowity, dlatego dotarł tak wysoko. Natomiast Irving ma ten dar, tzw czysty skill (sam tego słowa nie używam za często, ale niech będzie), bo to widać po jego grze, ale nie ma tej mentalności jaką ma ww Giannis. Tak to widzę. Natomiast nie rozumiem jednego, czepiania się o argumenty, kiedy te idą na korzyść Irvinga, który w finałach robił 27ppg i był naprawdę dobry, co świadczy o tym, że ma mocną psychę. Nie jako lider, jako druga opcja. I wyglądał dwa razy lepiej jak uwielbiany tutaj Curry. A już pierdololo o jakiś Murray'ach tej ligi, że mogą być 'lepsi' to już wyższa szkoła hejtingu. Ja nie jestem fanem Irvinga, ale ten chłopak ma talent do gry jak mało który. Przecież to widać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eF. napisał:

No nie wiem. Dla jednego będzie to poparte grą danego gracza, a dla drugiego Murray > Irving. Np. Giannis nie ma czystego skilla, Giannis ma siłę i jest pracowity, dlatego dotarł tak wysoko. Natomiast Irving ma ten dar, tzw czysty skill (sam tego słowa nie używam za często, ale niech będzie), bo to widać po jego grze, ale nie ma tej mentalności jaką ma ww Giannis. Tak to widzę. Natomiast nie rozumiem jednego, czepiania się o argumenty, kiedy te idą na korzyść Irvinga, który w finałach robił 27ppg i był naprawdę dobry, co świadczy o tym, że ma mocną psychę. Nie jako lider, jako druga opcja. I wyglądał dwa razy lepiej jak uwielbiany tutaj Curry. A już pierdololo o jakiś Murray'ach tej ligi, że mogą być 'lepsi' to już wyższa szkoła hejtingu. Ja nie jestem fanem Irvinga, ale ten chłopak ma talent do gry jak mało który. Przecież to widać. :)

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do świadomości fanów i takiego stopnia popularności Jamal na pewno mu nie dorówna, ale w tym sezonie pokazuje, że potrafi już grać tak, by przede wszystkim brać odpowiedzialność za losy meczów i zespołu, szukać wszystkich możliwych rozwiązań

Kyrie nigdy tego nie potrafił poza przebłyskami, głównie obok Lebrona

a jeśli chodzi o ten mityczny "skillset" to Murray już mu raz pokazał co potrafi

ale ja wolę obecnego Murraya 10x bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BMF napisał:

Trzy minuty zbierałem się, żeby coś napisać, ale nie wymyśliłem nic fajnego.

ojp

randomowy gif z autystycznym Jokiciem

Przecież Giannis jak wszedł do ligi to był surowy jak sushi. Krok po kroku stawał się lepszy, aż doszedł do levelu MVP. Pierwsze trzy lata jego kariery to uczenie się tej gry. Jak już chcesz się pośmiać to rób to stylowo, bo ten komentarz nic nie wnosi do dyskusji, oprócz tego, że zajeżdża Januszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 100lare napisał:

Irving nie ma czystego skilla, Irving ma szybkość i kozacki drybling. Dobrze nawet rzuca dlatego jest przeceniany

Lol, a szybkość, drybling i bardzo dobry rzut to nie skill?

Panowie, w tym sęk, że Irving miał to coś już od debiutu w NBA, bo to czysty talent. Gdyby tak miał jeszcze mentalność takiego Giannisa czy LeBrona to byłby potworem. A tak jest jak jest. Przecież nie pisze o fizyce kwantowej, a mam wrażenie, że niektórzy albo nie rozumieja, albo chcą się przyjebać, bo tak. Giannis miał na początku kariery tylko warunki fizyczne, a nie skill. On jest takim potworem obecnie, bo ciężko nad sobą pracuje, u Irvinga ten skill to naturalny dar. That's the fckin' point, daaamn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

No tak, bo jego komentarz to Mount Everest kreatywności. Dostosowuje się do 'rozmówcy'. Czasem trzeba. :)

Btw, nie nazwałem go Januszem, bo to jest bardzo wartościowy user, a odniosłem się do tego konkretnego komentarza. Ot, taka różnica. A Ty tu działasz jak SB, podrasujesz to i owo, i wyjdzie na to, że jestem chamem. Albo jakimś Bolkiem. Nie gniewam się, spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 100lare napisał:

Nie wiem czemu sila czy atletycznosc nie wlicza się niby do skilla a szybkosc i drybling juz tak? Przecież to i to jest kwestia wieloletniej pracy

Możesz być w ~top5 scorerów NBA, ~DPOTY obrońcą, mieć wysokie basketball IQ, być dobrym ballhandlerem i niezłym kreatorem, ale jak nie masz sweet jumpera, to nie masz czystego skilla.

Nenad Krstić ma więcej czystego skilla niż David Robinson i nie zadawaj nawet takich pytań, bro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.