Skocz do zawartości

It's about time...  

34 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

• Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, andy13 napisał:

Nie wiem dlaczego "overhyped" (jak mnie śmieszą te angielskie wtrącenia na siłę :P).

Co to za minusy, jestem prawie pewny, że każda ekipa by weszła w kontrakty KI i KD, gdyby mogła. Knicks też. 

Mnie też śmieszą takie wtrącenia, tym bardziej kiedy używane są  przez ludzi ,którzy piwa by nie potrafili zamówić. Ja myślę ,że każda ekipa tylko nie Knicks, gdyż Knicks wszystkim odmawiają   

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mayor napisał:

No cóż ,widać że kibicom innych teamów ciężko jest przełknąć fakt że BKN zrobił najlepszą robotę w tej FA i "ku pokrzepieniu serc" piszą czarne scenariusze typu Kyrie kasztan, Durant po kontuzji wrak, DeAndre niszczy karierę Allena itp.

Lata przeciętności zakończone obiecującym ostatnim sezonem sprawiły, że fani Nuggets jeszcze w trakcie jego trwania zrobili się... nieco irytujący. Nie dziwne, że teraz, po tym jak  narobili sobie apetytu i dostali obucha w głowę ze względu na trzęsienie ziemi w wolnej agenturze, są lekko podrażnieni i próbują róznych rzeczy na poprawę humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, julekstep napisał:

Dodatkowo DAJ ograniczajacy rozwoj Allena

Przy jego mentalnym podejściu na poziomie dziecka w piaskownicy nie wiem czy coś może go ograniczać bardziej niż on sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, andy13 napisał:

+ Irving > Russell (przy całej mojej sympatii dla DLO)

Skill-wise niewielka różnica (IT robił lepszą robotę w C's niż Irving) a duże ryzyko zepsucia szatni (tutaj - oglądając reakcje w trakcie spotkań zeszłego sezonu wydawało się, że DLO jest świetny)

32 minuty temu, mayor napisał:

Mnie też śmieszą takie wtrącenia, tym bardziej kiedy używane są  przez ludzi ,którzy piwa by nie potrafili zamówić. Ja myślę ,że każda ekipa tylko nie Knicks, gdyż Knicks wszystkim odmawiają   

Ten moment kiedy próbuje zdissować (obrazić!) Cię randomowy (przypadkowy!) sprzedawca ciuchów z US&A (hameryki!)

Znalezione obrazy dla zapytania al bundy shoe store

1 minutę temu, dannygd napisał:

Przy jego mentalnym podejściu na poziomie dziecka w piaskownicy nie wiem czy coś może go ograniczać bardziej niż on sam ;)

Allen ma jakiegoś head-case'a? (serio pytam)

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, andy13 napisał:

To nie takie łatwe, że w Bostonie zawalił Kyrie i już...

Yup, już po odejściu Irvinga, były informacje, że Ainge chciałby pozyskać Kembę przez snt i przedłużyć Horforda, a on nie chciał nawet o tym słyszeć i poszedł do rywala - albo Rozier, który publicznie pojechał Haywarda. :)

Jeżeli LeVert zrobi taką różnicę jaką myślę, że może zrobić - to Nets mogą być naprawdę dobrzy, bo Irving na dystansie sezonu będzie lepszy niż rok temu Russell, ale pod koszem to dalej biednie wygląda żeby naprawdę zrobić różnicę nawet na Wschodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nets grali zeszły sezon w mocnym osłabieniu i zaczęli po problemach w wypadnięciem LeVerta od 8-18, po czym mimo długich absencji Dinwiddie i Carisa skończyli 34-22, czyli pace na 50W sezon. Zakładając rozwój 3 ważnych graczy będących na RC (Caris, Kurucs, Allen), a może i Musy, Pinsona, Spencera + podmiany które powinny im dołożyć mocy (Prince, Temple, DAJ >bezużyteczny w zeszłym sezonie Crabbe, DMC, Dudley, E.Davis) + podmianę DLO na tego znacznie lepszego Irvinga to powinni z palcem w tyłku mieć sezon na 60W++. Także zobaczymy, czy ten Irving ich do tego doprowadzi 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, julekstep napisał:

Allen ma jakiegoś head-case'a?

Nie (przynajmniej ja tego nie wiem), może trochę źle napisałem - to jest taki typ skrytego, mądrego dzieciaka który ma mnóstwo zainteresowań - ale koszykówka kuriozalnie nie jest dla niego kluczowa. On bardzo późno zaczął grać w kosza, a trenować zaczął bo miał warunki i (chyba) jego ojciec grał kiedyś.

Rok temu czytalem chyba na B/R bardzo fajny artykuł o nim, gdzie m.in. wyszło, że trenerzy NBA zastanawiali się czy on rozumie koszykówkę i pytali czy oglądał kiedyś mecze NBA... Jak się okazało, że nie to miał zadania domowe żeby wykupić league pass i oglądać, żeby zrozumieć o co w tej grze chodzi :)

Chłopak jest podobno bardzo sumienny, pracowity, ale... niekoniecznie skupia się (w takim stopniu jak powinien) na koszu. Do tego trafił do NYC gdzie chyba woli robić wiele innych rzeczy (niekoniecznie złych - bo koleś jest odjechany na punkcie technicznych rzeczy, technologii itd.) co w efekcie nie daje oczekiwanego postępu przy (podobno) talencie na miarę takich graczy jak Duncan. On praktycznie tylko trochę zbiórkę poprawił, bo to wręcz był warunek trenera.

Przez to gra mniejsze niż mógłby minuty, był benchowany przez Atkinsona (o co kibice mieli pretensje) i dlatego ma wciąż duży znak zapytania przy swojej przyszłości. To, że gra w SL to też wymóg trenera, tylko problem w tym, że dalej nie widać jakiś większych postępów u niego - trochę jakby mu na koszu i NBA nie zależało.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądałem całości, ale dość powiedzieć, że Nicolas Claxton, tegoroczny wybór nr 31, wcale nie wyglądał gorzej niż mający doświadczenie nawet w PO Allen. Jarrett to inteligentny koleś, ale nie wiem czy talent do koszykówki rozwinie. Ostatecznie może nawet mu się przyda to, że DeAndre Jordan go wygryzie, także nie ma co dramatyzować w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do KI to fani Nets myślę że mogą się miło rozczarować a hejterom pęknie dupa, czemu? KI przybył do Nets ze swoimi ziomkami + Nets to jego ulubiony klub za dzieciaka, to się nie może nie udać.

Ławka na Allena albo podziała motywująco albo będzie miał już totalnie wyjebane, zobaczymy, jak na razie w SL nie błyszczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znamy mecze przedsezonowe Nets.

Cytat

Oct. 4 Barclays Center, NY, Franca Basquete of Brazil
Oct. 10 Mercedes Benz Center (Shanghai), Los Angeles Lakers
Oct. 12 Dayun Arena (Shenzhen), Los Angeles Lakers
Oct. 18 Nassau Coliseum, NY, Toronto Raptors

Po raz pierwszy od 2015 Nets nie grają z Knicks w preseason 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, andy13 napisał:

Po raz pierwszy od 2015 Nets nie grają z Knicks w preseason 😀

Pewnie Knicks im odmówili ,przecież  każdemu odmawiają: Porzyngisowi, Zionowi,Irvingowi,Durantowi,Kawhi Leonardowi, Anthonemu Davisowi,Kembie Walkerowi w zeszłym roku  odmówili LeBronowi a za dwa lata odmówią  Giannisowi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po konferencji Marksa i Atkinsona pojawia się sporo tekstów, że KD może wrócić już w sezonie 2019/20. Nets nie będą go wypychać na parkiet, szczególnie po tym, co teraz mówi się o działaniach GSW. Trzeba pamiętać, że to właśnie na Brooklynie znają też jego problem najlepiej - od początku leczy się u ich lekarza. Poza tym fajnie napisał Dudley:

Oby tak było, jak pisze Jared. Przecież ewentualna kolejna taka kontuzja to byłaby straszna sprawa dla zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i tak przemycił skubany before march czyli chcą go na sile w PO tsk jak GSW 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.07.2019 o 17:52, vonBaron napisał:

KI przybył do Nets ze swoimi ziomkami + Nets to jego ulubiony klub za dzieciaka, to się nie może nie udać.

z tymi Nets to ja nie wiem, troche taki casus jak Minnesota Lakers (NJ Nets) -> Los Angeles Lakers (BKN Nets), niby ten sam klub no ale...Kyrie po staremu, teraz jakis promocyjny material "jestem w domu", zupelnie jak calowanie koszulki feat. moja koszulka zawisnie w raftersach i bede legenda Garden. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem gdzieś na stronach Nets, że dla nich to nie ma aż takiego znaczenia.

1. Nets wcale nie wynieśli się daleko (to jeden obszar metropolitarny),

2. Nets już w NY byli, więc przenosiny na Brooklyn to jest de facto powrót (w dodatku w 1968 grali w hali na Long Island, a później w hali, w której teraz grają Lond Island Nets - widać tu od razu kontynuację).

3. Zachowali nazwę, zmienili logotypy i barwy. Ale czy to jest w NBA jakaś nowość? Nie trzeba się przenosić, żeby odświeżyć imidż.

Także to jednak zupełnie co innego niż casus Lakers, czy już w ogóle Sonics - Thunder. Pewnie dlatego nie ma żadnych specjalnych głośnych inicjatyw powrotu do NJ, jak ma to miejsce w przypadku wspomnianych Sonics.

Fajny txt o Kyrie poniżej. A przy okazji, są ploty łączące Melo z Nets 🤐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi