Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Krotko - jesli zdrowe - najlepsze dla mnie duo w lidze po LJ & AD. No ale wlasnie ... Durex sezon na straty, a Kyrie tytanem zdrowia tez nie jest. Dodatkowo jak ich gra bedzie sie kleic? Ameryki nie odkryje mowiac, ze przekonamy sie dopiero za dwa sezony, a i wtedy tez nie od razu.

Calkowicie rozumiem, ze jak jest taki gracz jak Kevin dostepny, to sie po niego idzie, z pelnym maxem i jeszcze dziekuje, ze przyszedl, ale ... biorac pod uwage zdrowie bym sie w to nie pakowal. Nie wierze w czarne scenariusze, ze Durant bedzie truchlem po powrocie,  bo to nie taki typ zawodnika. Bogaty skillset nie pozwoli mu zostac prochnem tej ligi jakich bylo wielu. Niemniej, nie wierze ze to na nim nie pozostawi sladow. 

No ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Zdrowy Durex i Kyrie z panem Jordanem jako wsparciem to mocny contender do wygrania konferencji. W obecnej sytuacji obstawiam okolice 2 rundy, a przy dobrej drabince i farcie nawet final, ale tam juz Sixes/Bucks czy Celtics ich wyjasnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 00:50, andy13 napisał:

Dokładnie tak. Można gdybać jaki będzie Durex za rok, ale Nets są mocniejsi niż w minionym sezonie. 

Oj zebys sie nie zdziwil.

Imho najbardziej overhyped ekipa obecnie. Ludzie w koncu sie przekonaja jakim kasztanem jest KI. Dodatkowo DAJ ograniczajacy rozwoj Allena. Juz nie bedzie raczej takiej fajnej atmosfery w druzynie.

Cala nadzieja tej druzyny w LeVercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Oj zebys sie nie zdziwil.

Imho najbardziej overhyped ekipa obecnie. Ludzie w koncu sie przekonaja jakim kasztanem jest KI. Dodatkowo DAJ ograniczajacy rozwoj Allena. Juz nie bedzie raczej takiej fajnej atmosfery w druzynie.

Cala nadzieja tej druzyny w LeVercie.

Życzyłbym Denver, żeby kiedyś takie "kasztany" chciały tam przychodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kore napisał:

Życzyłbym Denver, żeby kiedyś takie "kasztany" chciały tam przychodzić :)

No cóż ,widać że kibicom innych teamów ciężko jest przełknąć fakt że BKN zrobił najlepszą robotę w tej FA i "ku pokrzepieniu serc" piszą czarne scenariusze typu Kyrie kasztan, Durant po kontuzji wrak, DeAndre niszczy karierę Allena itp.  Zgodzę się iże może Marks nie dał rady ściągnąć Kawhi Leonarda ani zrobić trade po Davisa, ale Nets mają picki przez najbliższe drafty i utrzymali trzon drużyny. Jeżeli chodzi o głębie składu to trudno znaleźć team w lidze z lepszym second unitem od Nets ,a dodatkowo nawet jak te wszystkie czarne scenariusze się spełnia to BKN ma kontrole nad własnymi pickami i może się zresetować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Oj zebys sie nie zdziwil.

Imho najbardziej overhyped ekipa obecnie.

Nie wiem dlaczego "overhyped" (jak mnie śmieszą te angielskie wtrącenia na siłę :P). Mało kto twierdzi, że Nets idą po pierścienie. Widzę raczej wyważone opinie, między walką o przewagę parkietu, a wejściem do PlayOff. Ekipa nawet bez Duranta jest kompletna, skład jest głęboki i skrojony pod wizję Atkinsona.

Co do samej ekipy po zmianach to wiadomo, jak jest. Żeby zrobić pewien bilans...

Na plus:
+ Durant, Irving i duży facet od zbiórek w postaci DAJ na Brooklynie
+ Koncentracja uwagi na Nets, popularność i te sprawy. Nie oszukujmy się, w tym biznesie ważne
+ Wybory w więszości na miejscu. Warto to podkreślić - w odróżnieniu od drużyn z LA, Brooklyn Nets niczego specjalnego nie oddali.
+ Irving > Russell (przy całej mojej sympatii dla DLO)
+ LeVert ma na miejscu Durexa

Na minus:
- Durex może nie być już "tym" Durexem. Z tym niestety trzeba się liczyć. Oczywiście 70% Duranta wciąż robi różnicę, ale wiemy też, że jego kolejna kontuzja to praktycznie koniec tematu.
- Irving może robić kwas w szatni. Może, ale nie musi. To nie takie łatwe, że w Bostonie zawalił Kyrie i już... (https://www.espn.com/nba/story/_/id/27071495/blame-kyrie-not-simple-boston)
- W zasadzie to nie minus, ale lekka okawa. Obawiam się trochę... kolesiostwa. Na Brooklyn wpadło właśnie 3 ziomków. Czytam plotę, że Irving chce jeszcze Shumperta, kolejnego ziomka. Z jednej strony to gwarancja klimatu, z drugiej... wiecie, żeby to się nie zrobił klub wzajemnej adoracji, w którym trener jest zmarginalizowany.

Co to za minusy, jestem prawie pewny, że każda ekipa by weszła w kontrakty KI i KD, gdyby mogła. Knicks też. To KD z Irvingiem wybrali sobie miejsce lądowania (https://www.msn.com/en-us/sports/nba/portis-players-knew-in-february-about-durant-irving-to-nets/ar-AADZmxo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andy13 napisał:

Nie wiem dlaczego "overhyped" (jak mnie śmieszą te angielskie wtrącenia na siłę :P).

Co to za minusy, jestem prawie pewny, że każda ekipa by weszła w kontrakty KI i KD, gdyby mogła. Knicks też. 

Mnie też śmieszą takie wtrącenia, tym bardziej kiedy używane są  przez ludzi ,którzy piwa by nie potrafili zamówić. Ja myślę ,że każda ekipa tylko nie Knicks, gdyż Knicks wszystkim odmawiają   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

No cóż ,widać że kibicom innych teamów ciężko jest przełknąć fakt że BKN zrobił najlepszą robotę w tej FA i "ku pokrzepieniu serc" piszą czarne scenariusze typu Kyrie kasztan, Durant po kontuzji wrak, DeAndre niszczy karierę Allena itp.

Lata przeciętności zakończone obiecującym ostatnim sezonem sprawiły, że fani Nuggets jeszcze w trakcie jego trwania zrobili się... nieco irytujący. Nie dziwne, że teraz, po tym jak  narobili sobie apetytu i dostali obucha w głowę ze względu na trzęsienie ziemi w wolnej agenturze, są lekko podrażnieni i próbują róznych rzeczy na poprawę humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, andy13 napisał:

+ Irving > Russell (przy całej mojej sympatii dla DLO)

Skill-wise niewielka różnica (IT robił lepszą robotę w C's niż Irving) a duże ryzyko zepsucia szatni (tutaj - oglądając reakcje w trakcie spotkań zeszłego sezonu wydawało się, że DLO jest świetny)

32 minuty temu, mayor napisał:

Mnie też śmieszą takie wtrącenia, tym bardziej kiedy używane są  przez ludzi ,którzy piwa by nie potrafili zamówić. Ja myślę ,że każda ekipa tylko nie Knicks, gdyż Knicks wszystkim odmawiają   

Ten moment kiedy próbuje zdissować (obrazić!) Cię randomowy (przypadkowy!) sprzedawca ciuchów z US&A (hameryki!)

Znalezione obrazy dla zapytania al bundy shoe store

1 minutę temu, dannygd napisał:

Przy jego mentalnym podejściu na poziomie dziecka w piaskownicy nie wiem czy coś może go ograniczać bardziej niż on sam ;)

Allen ma jakiegoś head-case'a? (serio pytam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andy13 napisał:

To nie takie łatwe, że w Bostonie zawalił Kyrie i już...

Yup, już po odejściu Irvinga, były informacje, że Ainge chciałby pozyskać Kembę przez snt i przedłużyć Horforda, a on nie chciał nawet o tym słyszeć i poszedł do rywala - albo Rozier, który publicznie pojechał Haywarda. :)

Jeżeli LeVert zrobi taką różnicę jaką myślę, że może zrobić - to Nets mogą być naprawdę dobrzy, bo Irving na dystansie sezonu będzie lepszy niż rok temu Russell, ale pod koszem to dalej biednie wygląda żeby naprawdę zrobić różnicę nawet na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

Allen ma jakiegoś head-case'a?

Nie (przynajmniej ja tego nie wiem), może trochę źle napisałem - to jest taki typ skrytego, mądrego dzieciaka który ma mnóstwo zainteresowań - ale koszykówka kuriozalnie nie jest dla niego kluczowa. On bardzo późno zaczął grać w kosza, a trenować zaczął bo miał warunki i (chyba) jego ojciec grał kiedyś.

Rok temu czytalem chyba na B/R bardzo fajny artykuł o nim, gdzie m.in. wyszło, że trenerzy NBA zastanawiali się czy on rozumie koszykówkę i pytali czy oglądał kiedyś mecze NBA... Jak się okazało, że nie to miał zadania domowe żeby wykupić league pass i oglądać, żeby zrozumieć o co w tej grze chodzi :)

Chłopak jest podobno bardzo sumienny, pracowity, ale... niekoniecznie skupia się (w takim stopniu jak powinien) na koszu. Do tego trafił do NYC gdzie chyba woli robić wiele innych rzeczy (niekoniecznie złych - bo koleś jest odjechany na punkcie technicznych rzeczy, technologii itd.) co w efekcie nie daje oczekiwanego postępu przy (podobno) talencie na miarę takich graczy jak Duncan. On praktycznie tylko trochę zbiórkę poprawił, bo to wręcz był warunek trenera.

Przez to gra mniejsze niż mógłby minuty, był benchowany przez Atkinsona (o co kibice mieli pretensje) i dlatego ma wciąż duży znak zapytania przy swojej przyszłości. To, że gra w SL to też wymóg trenera, tylko problem w tym, że dalej nie widać jakiś większych postępów u niego - trochę jakby mu na koszu i NBA nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem całości, ale dość powiedzieć, że Nicolas Claxton, tegoroczny wybór nr 31, wcale nie wyglądał gorzej niż mający doświadczenie nawet w PO Allen. Jarrett to inteligentny koleś, ale nie wiem czy talent do koszykówki rozwinie. Ostatecznie może nawet mu się przyda to, że DeAndre Jordan go wygryzie, także nie ma co dramatyzować w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do KI to fani Nets myślę że mogą się miło rozczarować a hejterom pęknie dupa, czemu? KI przybył do Nets ze swoimi ziomkami + Nets to jego ulubiony klub za dzieciaka, to się nie może nie udać.

Ławka na Allena albo podziała motywująco albo będzie miał już totalnie wyjebane, zobaczymy, jak na razie w SL nie błyszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy mecze przedsezonowe Nets.

Cytat

Oct. 4 Barclays Center, NY, Franca Basquete of Brazil
Oct. 10 Mercedes Benz Center (Shanghai), Los Angeles Lakers
Oct. 12 Dayun Arena (Shenzhen), Los Angeles Lakers
Oct. 18 Nassau Coliseum, NY, Toronto Raptors

Po raz pierwszy od 2015 Nets nie grają z Knicks w preseason 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andy13 napisał:

 

Po raz pierwszy od 2015 Nets nie grają z Knicks w preseason 😀

Pewnie Knicks im odmówili ,przecież  każdemu odmawiają: Porzyngisowi, Zionowi,Irvingowi,Durantowi,Kawhi Leonardowi, Anthonemu Davisowi,Kembie Walkerowi w zeszłym roku  odmówili LeBronowi a za dwa lata odmówią  Giannisowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.