Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: Irving + Dinwiddie to fajna para i jako zmiennicy i razem na boisku.

Joe Harris i CLV - podobnie, podejrzewam sporo Caris będzie miał piłki w ręku z Irvingiem na boisku, a zmiennikiem będzie Temple.

Prince to albo pójdzie w wymianie, albo odpuszczą go za roku, bo raczej będą przedłużać Carisa i Harrisa, który grał spoko na SF.

Na PF może Kurucs pograć i Allen, ale oni chyba dostana wyjątek za kontuzję Durexa, więc kogoś spokojnie jeszcze zakontraktują (RHJ i Dudley czekają). W razie czego mnóstwo PF-ów za miedzą ;)

NA C DAJ i Allen stykną. 

Bez Durexa fajnie mogą się młodzi ogrywać i rozwijać, PO są spokojnie w zasięgu - więc i doświadczenie kolejne pod presją będzie. To może być bardzo ciekawy team za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Prince zostanie, jeżeli nie da ciała. Trochę przypomina Carrolla, a to ważny zawodnik dla Atkinsona. Nieźle rzuca za 3.

Allena na PF spodziewam się od dawna, ale trener uparcie tego nie robi, więc teraz pewnie też nie zacznie :P Powód jest jeden, tam na grać ktoś z trójką, a Afro wykazuje w tym temacie indolencję (chociaż coś tam trafiał za 3).

Na PF może grać facet z draftu, ten Claxton, jeżeli zostanie włączony do drużyny. Tylko coś chudzina jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Nets będzie stać na to żeby podpisać LeVerta za rok? Co by nie mówić to był ich najlepszy gracz w PO i ogólnie to jest naprawdę fajny grajek.

 Imo Nets nawet bez Duranta powinni powalczyć o przewagę parkietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że nie, już teraz jest ponad 114 baniek zaklepane. Nie bardzo widzę z kogo można zejść. Ale nie ma co gdybać, rok temu mało kto spodziewał się, że DLO będzie warty maxa. Zobaczymy jak będzie wyglądał sezon Carisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 07:35, andy13 napisał:

Pick 2 rundy :P Nie wiem o jakimś zawodniku. 

Pick pierwszorundowy protected. Szczegóły jeszcze nie są podane. Dodatkowo wg ESPN Irving zgodził się na obniżkę 4 lata/122M zamiast 141, a Durant zamiast 164M/4 lata ma podpisać za 137M po to żeby wystarczyło salary na 9.3M za pierwszy rok Jordana, pewnie Irving i Durant dostana jakieś kickery/bonusy na wyrównanie, ale widać determinacje i dobrą wole z ich strony. Obóz Duranta był także mocno zaangażowany w trade DLO z Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 22:17, andy13 napisał:

Witaj!

 

z Jay-Z w tle brzmi to swietnie ;) 

 

ciekawe jak LeVert to wszystko przyjmie (teoretycznie bez DLO najlepszy zaownidk Nets przed FA) i czy nie bedzie uwazał sie za lepszego niz jest

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki PF na obecne czasy :P Carroll też grywał na PF. Na moje ta piątka jest możliwa. Irving i Harris są świetni za 3, Prince naprawdę dobry. LeVert gorzej, ale też potrafi. A DeAndre zbiera.

Allen swoje pogra, o to jestem spokojny. W ogóle możliwości jest pełno, skład jest naprawdę głęboki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen na C to jest straszne nic w obronie, ogladalem mase spotkan w tamtym sezonie, i gość kompletnie nie istnieje w tym zakresie. Jedyne co mi przypadlo do gustu to jego gra dwójkowa z Russelem, fajnie to wygladało. Ogólnie strasznie przehajpowany grajek. Zawsze jak ktoś jest w czymś cienki, albo malo pokazuje, w przypadku młodego zawodnika, to jest pierdololo, ze w tym czy tamtym aspekcie jest miejsce na rozwój, w przypadku Allena obawiam się, że tej defensywy się nie nauczy zbyt szybko, o ile w ogole. A bloki z help D to zadna super zaleta, jak się nie umie ustac na nogach ze swoim zawodnikiem 1 on 1 na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.