Skocz do zawartości

[08/09] FBL 4B


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Darft udany :)

 

1.LeBron - rzut monetą... I o to jest :) Oby te 30/7/7 się utrzymało ;)

2.Nash - starzejący się ... ale dalej spokojnie da radę wykręcić 20/10 ;)

3.Gasol - grał świetnie poprzednio w RS, mam nadzieję, że z Bynumem stworzą nieprzebity duet. 15/10/3? Byłoby miło.

4.Joe Johnson - całkiem późno poszedł ... I dobrze, że do mnie :) Hakws to wciąż jego zespół i będzie dalej siekał swoje ;)

5.Bynum - no robi się z niego bestia ... Oby się obeszło bez kontuzji.

6.Deng - słaby poprzedni sezon przez kontuzje itd ... Ma coś do udowodnienia niewątpliwie :)

7.Beasley - rookie ... Ale z pewnym +20 minut. Spokojnie może poszaleć pod tablicami i mam nadzieję, że jakoś ograczniy straty ...

8.Ford - nie za wiele pograł w poprzednim sezonie ... Także może zaskoczyć w nowym środowisku :)

9.Tyrus - typ niespodziewany, za radą Kily'ego wzięty ... Ma miejsce w s5 ... Mam nadzieję, że będzie trzymał równą formę CAŁY sezon

10.Mike Miller - także nowy klub ... Oby grał na porównywalnym poziomie jak rok temu i będę zadowolony ;)

11.Hamilton - kliknąłem pierwsze lepsze, bo mnie gonił czas ... Może coś tam pograć w miarę przyzwoicie

12.Shaq - liczę na jego zbióreczki i jakieś bloki :) Nie ukrywam, że wziąłęm go bardziej z sympatii aniżeli z wiary w to, że będzie miał +80 fp :)

13.Hibbert - oby grał tak jak w Pre-season ;)

 

Chętnie potrade'uje Hamiltonem i Millerem, także Shaq do wzięcia jeśli ktoś bardzo chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z draftu jest nawet zadowolony 8)

1 runda:

Amare Stoudemire- czyli to co mialo byc. Grajac z Szaqiem jest bestia. Mam nadzieje ze bedzie.

2 runda

Timothy Duncan- liczylem (wierzylem w cud) na Derona williamsa albo Ala Jeffersona. ale moim zdaniem dobry wybor. brak Gino - czyli wiecej rzutow dla duncana. 100 fp bedzie bo jest co roku.

3 runda

Marcus Camby- trzecia runda?? Kij ze to trzeci center ale top5 fppg musi pojsc w trzeciej rundzie. Jesli komus bedzie potrzebny jest mimo wszystko pierwszy do sprzedania. ale drooogo.

4 runda

Kolejny moim zdaniem steal. Jason triple double Kidd. Up tempo i brak rywali na swojej pozycji, czy oze byc cos lepszego dla kidda??

5 runda

Tracy"pierwsza runda" McGrady. Kurcze, teraz bym wybral Calderona, ale obralem droge ze jesli Tracy sie poalmie to...

6 runda

To bedzie Ron Artest naprzal. Fakt ze bylo to ryzykowne bo ktos mi mogl Rona ukrasc, ale jednak sie udalo. Ron bedzie dalej zwierzakiem, a 6sta runda to najwyzszy czas by poszedl. a i w tym roku startuje bez zawieszeniea np 10 meczowego ;]

7 runda

Lamar "jestem stworzony do fbl" Odom. Ja rozumiem ze bedzie mial konkurencje, rozumiem ze moze byc sixtmanem. Ale Odom dalej bedzie krecil solidne cyfry. Aha no i Gasol jak i Bynum tytanami zdrowia nie sa wiec na pewno bedzie okres ze bedzie robil po 90-100 fp per game.

8 runda

Gilbert Arenas - jak wroci kiedy tam ma wrocic to bede mam nadzieje blisko czolowwki i nie strace duzo slotow, zwlaszcza ze pomoze mu ...

9 runda

Manuel Ginobili- taki eksperyment, chco w poprzednim roku Elton Brand i wlasnie Gil nie wypalili. Manu wroci szybciej. Bo on gra zawsze z jakas kontuzje. A i Spurs nie moga grac jakos Rogerem Masonem jako trzecia opcja na wild wild west.

10 runda

Z Ilgauskas- troche CM pod kosz, ogolnie solidny, na nic wielkiego nie licze.

11 runda

Charlie "nie ma ninjy" Villaenueva- no licze ze majac tako, a nie inna konkurencje (czytaj żadna) wroci do gry z rookie season. No w koncu na pierwsze kilka miesiecy jest moim UTILem.

12 runda

Derrick Rose- w koncu trzeba miec cos swojego.

13 runda

Beno udrih. Ostal sie ? az sie zdziwilem. PG w slabym klubie z mala konkurencja to moze byc szansa dla beno, choc jest po podpisaniu contracktu ;/

 

Ogolnie wyglada to mocno, postanowilem ze postawie na wysokich (chco zrobilbym wyjatek dla D-willa w drugiej rundzie). Jest dobrze i patrzac obiektywnie (to tak mozna?) mam chrapke na wans. w koncu nizej nie mozna spasc i to mnie trzyma na duchu

 

PG Kidd/Rose/Udrih

SG McGrady

SF Artest/Villaneueva

PF Stoudemire/Odom

C Duncan/Camby/Ilgauskas

 

loza vipow: Gino /Arenas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Round 1

1. LeBron James Lucc's Team

2. Chris Paul CPC

3. Dwight Howard Penetrator

4. Kobe Bryant Graboś

5. Amare Stoudemire Chicago Bulls

6. Kevin Garnett Shun Puu Kan

7. Dwyane Wade Adikowcy

8. Dirk Nowitzki Gramy dla Is...

9. Al Jefferson Phila

10. Carlos Boozer jimbo

Round 2

1. Deron Williams jimbo

2. Elton Brand Phila

3. Chris Bosh Gramy dla Is...

4. Allen Iverson Adikowcy

5. Baron Davis Shun Puu Kan

6. Tim Duncan Chicago Bulls

7. Caron Butler Graboś

8. Josh Smith Penetrator

9. Shawn Marion CPC

10. Steve Nash Lucc's Team

Round 3

1. Pau Gasol Lucc's Team

2. Kevin Martin CPC

3. David West Penetrator

4. Carmelo Anthony Graboś

5. Marcus Camby Chicago Bulls

6. Jason Richardson Shun Puu Kan

7. Yao Ming Adikowcy

8. Paul Pierce Gramy dla Is...

9. Brandon Roy Phila

10. Andre Iguodala jimbo

Round 4

1. Kevin Durant jimbo

2. Danny Granger Phila

3. Ray Allen Gramy dla Is...

4. Antawn Jamison Adikowcy

5. LaMarcus Aldridge Shun Puu Kan

6. Jason Kidd Chicago Bulls

7. Andrew Bogut Graboś

8. Emeka Okafor Penetrator

9. Greg Oden CPC

10. Joe Johnson Lucc's Team

Round 5

1. Andrew Bynum Lucc's Team

2. Tyson Chandler CPC

3. Hedo Turkoglu Penetrator

4. Chauncey Billups Graboś

5. Tracy McGrady Chicago Bulls

6. Jose Calderon Shun Puu Kan

7. Vince Carter Adikowcy

8. Michael Redd Gramy dla Is...

9. Gerald Wallace Phila

10. Andre Miller jimbo

Round 6

1. Andris Biedrins jimbo

2. Rudy Gay Phila

3. Zach Randolph Gramy dla Is...

4. Richard Jefferson Adikowcy

5. Josh Howard Shun Puu Kan

6. Ron Artest Chicago Bulls

7. Chris Kaman Graboś

8. Brad Miller Penetrator

9. Rashard Lewis CPC

10. Luol Deng Lucc's Team

Round 7

1. Michael Beasley Lucc's Team

2. Corey Maggette CPC

3. Tony Parker Penetrator

4. Al Horford Graboś

5. Lamar Odom Chicago Bulls

6. Jermaine O'Neal Shun Puu Kan

7. Rasheed Wallace Adikowcy

8. David Lee Gramy dla Is...

9. Jamal Crawford Phila

10. Devin Harris jimbo

Round 8

1. Stephen Jackson jimbo

2. John Salmons Phila

3. Nate Robinson Gramy dla Is...

4. Mehmet Okur Adikowcy

5. Peja Stojakovic Shun Puu Kan

6. Gilbert Arenas Chicago Bulls

7. Raymond Felton Graboś

8. Mike Dunleavy Penetrator

9. Randy Foye CPC

10. T.J. Ford Lucc's Team

Round 9

1. Tyrus Thomas Lucc's Team

2. Al Harrington CPC

3. Monta Ellis Penetrator

4. O.J. Mayo Graboś

5. Manu Ginobili Chicago Bulls

6. Jamario Moon Shun Puu Kan

7. Mike Bibby Adikowcy

8. Wilson Chandler Gramy dla Is...

9. Samuel Dalembert Phila

10. Andrei Kirilenko jimbo

Round 10

1. Luis Scola jimbo

2. Mo Williams Phila

3. Stephon Marbury Gramy dla Is...

4. Kevin Love Adikowcy

5. Rajon Rondo Shun Puu Kan

6. Zydrunas Ilgauskas Chicago Bulls

7. Chris Wilcox Graboś

8. Rudy Fernandez Penetrator

9. Francisco Garcia CPC

10. Mike Miller Lucc's Team

Round 11

1. Richard Hamilton Lucc's Team

2. Marcus Williams CPC

3. Kenyon Martin Penetrator

4. Jeff Green Graboś

5. Charlie Villanueva Chicago Bulls

6. Anthony Parker Shun Puu Kan

7. Leandro Barbosa Adikowcy

8. Jason Terry Gramy dla Is...

9. Mike Conley Phila

10. Thaddeus Young jimbo

Round 12

1. Al Thornton jimbo

2. Ricky Davis Phila

3. Troy Murphy Gramy dla Is...

4. Ronnie Brewer Adikowcy

5. Tayshaun Prince Shun Puu Kan

6. Derrick Rose Chicago Bulls

7. Paul Millsap Graboś

8. Marc Gasol Penetrator

9. Ramon Sessions CPC

10. Shaquille O'Neal Lucc's Team

Round 13

1. Roy Hibbert Lucc's Team

2. Rodney Stuckey CPC

3. Kirk Hinrich Penetrator

4. Jason Maxiell Graboś

5. Beno Udrih Chicago Bulls

6. James Posey Shun Puu Kan

7. Jordan Farmar Adikowcy

8. Shane Battier Gramy dla Is...

9. Nene Hilario Phila

10. Marvin Williams jimbo

To tak dla ciekawskich. To co najbardziej zapamietalem/zdziwilo mnie to wysoko Kevin Martin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. A. Jefferson - dokladnie tak jak chcialem, z 9 nr nie moglem nikogo lepszego wybrac, niekwestionowany lider Wilkow, na dodatek w tym sezonie czesciej bedize gral na swojej nominalnej pozycji.

12. E. Brand - tez wg moich przeddraftowych przewidywan. to jest czlowiek ktorego w brakowalo w Philadelphi i jako fan tego zespolu poprostu musze go miec :)

29. B. Roy - rowniez zgodnie z planem, do wziecia byl jeszcze Iguodala, ale Andre w tym sezonie bedzie zdobywal mniej pkt, nie wiem jak to bedzie wygladalo w przelozeniu na wszystkie statystyki

31. D. Granger - przed draftem zakladalem ze nie bede go bral, jednak w trakcie zmienilem zdanie. kolejna pierwszoplanowa postac w swoim zespole, na dodatek w miare wszechstronna

49. G. Wallace - wiadomo czego sie po nim spodziewam. zeby tylko zdrowie mu dopisalo ;p

51. R. Gay - tutaj sie wachalem, miedzy nim a Joshem Howardem. zobaczmy czy podjalem dobra decyzje

69. J. Crawford - tutaj troche ryzykuje, nadal nie wiadomo jaka role bedzie odgrywal w nowych Knicksach. mecze przedsezonowe jeszcze o niczym nie swiadcza.

71. J. Salmons - kolejne ryzyko, po odejsciu Artesta bedzie wazna czescia zespolu, zreszta byla juz taka sytuacja. napewno bedzie progres w porownaniu do poprzedniego sezonu, w kazdej z najwazniejszych statystyk. zobaczymy jak to sie przelozy na fan pts

89. S. Dalembert - taki sobie pick. zawsze cos tam zbierze, zablokuje. no i jest z Philadelphi :)

91. Mo Williams - nowy rozgrywajacy Cavs, mimo wszystko spora niewiadoma, ale na tym etapie draftu malo bylo ciekawych zawodnikow

109. M. Conley Jr - mialem brac Younga, ale pomyslalem ze zostanie i wezme go z 111 nr... nie udalo sie ;p drugi sezon rozgrywajacego Memphis, zawsze w tym 2. roku jest jakis progres zobaczymy jak duzy.

111. R. Davis - taki sobie pick, i tak bedzie grzal lawe, ale po cichu licze ze stanie sie wazna czescia zespolu

129. Nene - pewnie zaraz sie polamie, ale jw- lawa, chyba ze stanie sie cos niedobrego w mojej druzynie ;p

 

ogolnie z draftu jestem zadowolony, przynajmniej z tych pierwszych rund. sklad chyba nie jest najgorszy na tle calej ligi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skład oraz komentarze:

 

1. (3) Dwight Howard

 

Wybierając z trójeczką byłem w dość specyficznej sytuacji. Z jednej strony koło nosa bankowo przechodziła mi żelazna dwójka tegorocznych draftów czyli LBJ oraz CB (kolejność nieprzypadkowa :) ). Z drugiej mogłem wybierać spośród całej reszty. Tutaj - wbrew rankingom yahoo, które zadziwiająco nisko cenią Dwighta - zdecydowałem się właśnie na kolesia z Orlando. Nie ukrywam, lubię go, cenię jego zdobycze defensywne no i oczekuję, że średnia punktowa także po raz kolejny pójdzie w górę. Jedynym rywalem był tutaj Amare, ale w jego przypadku problemem jest zdrowie. Stanęło na Howardzie i cieszę się z tego ogromnie.

 

2. (18) Josh Smith

 

W tym miejscu miałem już inne preferencje. Czaiłem się na kilku innych zawodników, ale ci niestety poszli zaraz przed moim wyborem. Postawiłem na Smitha z lekką niepewnością. Jeśli bazujemy na wieku i zeszłosezonowych dokonaniach - świetny wybór. Patrząc na wyniki przedsezonowe ma się jednak nieco inne odczucia. Mam wrażenie, że to bust. Brakuje przede wszystkim punktów i tych obłędnych ilościowo bloków. Mam nadzieję, że w sezonie wszystko wróci do normy.

 

3. (23) David West

 

Na tym miejscu wybór z rozsądku. West jest stabilny i przewidywalny. Na pewno nie mój ulubieniec, ale powinien dobrze pracować dla drużyny.

 

4. (38) Emeka Okafor

 

Liczę na cyferki sprzed dwóch lat. Zeszły sezon pokazał, że i ze zdrowiem nie powinno być już problemów. Jeśli w tym sezonie Emeka połączy wspomniane cyferki z dużą ilością meczów - będę bardzo zadowolony, że wyciągnąłem go z tym numerem.

 

5. (43) Hedo Turkoglu

 

Lubię tego gościa. Można powiedzieć, że to taki LBJ dla ubogich. Wszechstronny, oby także i w tym sezonie. Bałem się, że ktoś sprzątnie mi go sprzed nosa, ale udało się. Tutaj nie wahałem się kogo wybierać.

 

6. (58) Brad Miller

 

Trudny wybór. Wszechstronny center, jednak w preseason nieco przyćmiony przez Hawesa. Mam nadzieję, że minuty młodego wynikają tylko z chęci testowania go i w RS pierwsze skrzypce grać będzie już Brad. Pocieszające są jednak jego wyniki z ławki, choćby we wczorajszym meczu - punktowo nie zadziwił, ale w pozostałych kategoriach bardzo przyzwoicie.

 

7. (63) Tony Parker

 

Chyba poszedł niżej niż powinien. Po pierwsze, nie ma Gino. Po drugie Tim będzie miał już roczek więcej i to powinno być widać. Przydział Argentyńczyka zagarnie w większym stopniu Francuz, na to liczę :) Jest wciąż młody. Wczoraj bodajże blisko 20 pkt. oraz 8 asyst. Życzę mu takiej średniej w sezonie :)

 

8. (78) Mike Dunleavy

 

Pewne wątpliwości co do jego ścięgien. Jeśli poradzi sobie z tym i będzie jechał tak konsekwentnie i wszechstronnie jak w zeszłym sezonie - zdecydowany steal.

 

9. (83) Monta Ellis

 

Uwaga jak wyżej z tym zastrzeżeniem, że jeśli Monta odzyska formę z zeszłego sezonu to trudno tutaj mówić o stealu. Monta z 9. pickiem to ZBRODNIA. Na to liczę :D

 

10. (98) Rudy Fernandez

 

Zainteresowałem się tym kolegą po udanych igrzyskach oraz ciekawym preseason. Wszechstronny PG. Wydaje mi się, że jest nieco inny niż reszta pochodzących z amerykańskich college'ów rookies - dojrzalszy, pewniejszy. Potrzebujemy minut dla Rudiego, żeby się przekonać czy to prawda ;)

 

11. (103) Kenyon Martin

 

Nie ma Camby'ego. Iverson i Anthony mają mniej rzucać. Jaki z tego wniosek? Nene, KMart oraz JR zyskają. Smith to nie ta nisza, Nene znowu się zepsuje. Martin będzie bestią. Pokazał, że zdrowie dopisuje, teraz dostanie więcej minut by przełożyć to na statsy. Sleeper.

 

12. (118) Marc Gasol

 

Wybór eksperymentalny. Młodszy Gasol jest materiałem na 13/8/2 a może nawet lepiej. Przy okazji dobrze asystuje, czasami coś przechwyci a minuty powinny wpaść. Wydaje mi się, że to rookie pokroju Fernandeza - już teraz gotowy do gry w NBA.

 

13. (123) Kirk Hinrich

 

To przykład na to jak wysoki jest poziom w tej lidze. Wiem, że mamy tylko 10 drużyn, ale po zeszłym sezonie gdzie graliśmy w osiemnastu Kirk na tej pozycji musi zdziwić :) Liczę, że Bulls odbiją się od dna a jednym ze sprawców takiego obrotu spraw będzie właśnie Kirk.

 

 

To wszystko. Ogólnie bardzo wielu ciekawych graczy wciąż pozostaje na liście FA. Ktoś w trakcie draftu już przy bodajże 6 picku wypisywał, że nie ma z czego wybierać na tamtym etapie. Nie wiem z jakiej choinki się urwał, ale wypisywał bzdury.

 

Jest dobrze, będzie czym wachlować. Liga będzie bardziej wyrównana i emocjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przesledzilem sklady. i uwazam ze faworytami (oprocz oczywiscie mnie ;D) jest cieglo, kb i Byku, choc druzyny z LBJem i Paulem tez beda mialy ten handicap +10fp pg na starcie. Najciekawsze ejst to ze walka tu bedzie wielka bo miejsce bezpiecznie premiowane jest tylko jedno.

 

A tak apropo to ja pisalem ze nie ma juz ciekawych graczy. ale jak do szostej rundy zostawiacie Artesta a do siodmej :!: Odoma to musze zmienic zdanie.

 

A co do fa to jest tam masa dobrych graczy, bym cos poszukal, ale nie mam za bardzo co wyrzucac. Bo sam sie skazlaem na to wybierajac dwoch polamanców. Rose'a mi szkoda i wyrzuce go tylko za innego Byka.

 

Aha ale jednak: Spencer Hawes in, Beno Udrih- wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimbo

 

Round Pick Player Position

1. (10) Carlos Boozer PF,C

2. (11) Deron Williams PG

3. (30) Andre Iguodala SG,SF

4. (31) Kevin Durant SG,SF

5. (50) Andre Miller PG

6. (51) Andris Biedrins C

7. (70) Devin Harris PG

8. (71) Stephen Jackson SG,SF

9. (90) Andrei Kirilenko SF,PF

10. (91) Luis Scola PF,C

11. (110) Thaddeus Young SF,PF

12. (111) Al Thornton SF,PF

13. (130) Marvin Williams SF,PF

 

moje wybory, debiutanckie wybory.

troche byłem skołowany tym innym sposobem naliczania fp i skupiałem się na graczach któzy niby wszechstronniej nabijają licziniki.

Myslałem ze ma problem z obsadzeniem PF ale mam spora ilośc graczy o przydziale SF/PF.

Szczególnie licze na Al'a Thorntona który bedzie w S5 LAC i moze sporo grywac a wybrałem go baardzo późno.

Juz na poczatek posypał się Deron Wiliams, ale backup mam solidny, Andre Miller jest CY a Harris Devin ma w Nets wolna rękę więc liczę że bedzie kręcił przyzwoite wyniki.

Zarzykowałem z Kirlienko bo on juz nigdy nie zagra pelnego sezonu, ale gdy jest w formie niesamowicie wszechstronny gracz.

Qrcze chyba lubie jazz bo mam ich az trzech graczy ;]

Boozer mój motor napędowy, walczy o nową umowe a jak wiemy ( o czym przekonali się kibice Cavs) $$$ to jest to co Carlos lubi najbardziej.

Scola I marwin wiliams lice na przełomowe sezony, szczególnie u Marwina który podobno bardzo ostro zapieprzał.

Igudola wszechstronna bestia spadną mu penwie punkty ale ponizej swojego poziomu nie zejdzie.

Young odkrycie Sixers, doszedł Brand ale widze że Iggiego przesuneli na G więc Young powinnien utrzymac sklad w piątce.

Biedrins u innego kołcza powinnien miec pewne minuty i krecic pewne statsy ale u Nelliego bywa z tym róznie, trzeba umiejętnie rotowac nim w składzie.

Durant bedzie wymiatał, bo jak nie on to kto. oby sie tylko wieska nie połamał. Wszechstronny gracz i po sezonie debiutanckim zaliczy sporo progres.

Na co liczę?

Na dobra zabawe i wyrównana walkę.

A wynik?

sam przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja zagram pickiem 1, 4 i zdaje się 7 :) Perkinsa i Gasola odpuszczam dzisiaj - mam wrażenie, ze nie są jeszcze w najlepszej dyspozycji ... I choć jest opcja że się mylę i zagraja nieźle, to te paredziesiąt punktów na starcie jestem w stanie stracić :)

 

EDIT

 

No i Luol widze coś chyba za dużo nie pogra dzisiaj, więc tez na laweczke go odesłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś tylko dwóch zawodników - Kobe i Bogut, także początek sezonu raczej lekki :wink:

 

Tak w ogóle, to właśnie przed chwilą kończyłem opis moich wszystkich graczy i podsumowanie draftu, ale post mi się skasował, :evil: więc już sobie w tym sezonie chyba daruję ten element.

 

Świetnie, ze już to wszystko się dziś zaczyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejszy wynik juz blizszy mojej koncowej sredniej niz z poprzednich nocy (mam nadzieje :P). A tak ogolnie to dalem wszystkim moim ziomom zadebiutowac w mojej druzynie (oporcz trojki kontuzjowanych ) tak zeby nie narzekali ze wujek zły 8)

 

Ale ogolnie dzien dziecka sie skonczyl i juz nie gram wszystkim co mam, tylko czekam na trojke moich 250 fp per game graczy (Gino, Arenas Camby), wiec moge byc troche na minusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.