Skocz do zawartości

[08/09] FBL 4A


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem zadowolony z draftu, jak co roku, od trzech lat - więc pewnie znowu wyląduję w środku tabeli :). Dziękuję za miłe 1,5h i dyskusje, było wesoło, dużo emocji, zaskoczeń, zwrotów akcji. Ogólnie draft mniej konwencjonalny niż w lidze B i w ogóle dosyć... ryzykowny dla wielu osób! I dobrze!

 

Miałem numer jeden - to daje jednak kopa mieć na początku sezonu Jamesa. Fajnie też wybierać potem dwóch graczy na raz, jak się ma dylemat kogo wybrać, to się wybiera obu! Moja strategia to nic wyszukanego. Pierwsze dwie rundy - najlepsi dostępni. Potem C i PF do bólu. Od ósmej rundy ryzykowne eksperymenty.

 

1. (1) LeBron James SF

Bez komentarza. Może tylko to, że w tej lidze (głównie przez to że nie liczą się jego średnie FT%), jeśli zachowa poziom z zeszłego roku, nikt go nie dogoni.

 

2. (20) Baron Davis PG

Czekanie na drugi wybór 19 innych to tortura. Przed draftem rozpisałem sobie scenariusz, jaki mógł się rozegrać - nigdy bym nie przypuszczał, że wyciągnę Brodacza. Super, bardzo się cieszę. Z założenia z numerem 2 i 3 miał iść PG i C...

 

3. (21) Andrew Bogut C

Reakcja jakiej się spodziewałem, nikt nie wybiera go tak wysoko, ale wiedziałem, że nie dotrwa do końca następnej rundy. Pod koniec zeszłego sezonu grał na poziomie top10, myślę, że może być niespodzianką tego sezonu. Po prostu musiałem go mieć, wiecie jak to jest, nie? ;)

 

4. (40) Chris Kaman C

To był taki sobie wybór, ale w moim pre rankingu w czasie draftu był samotną wyspą - brani byli cały czas gracze niżej i niżej i został tak. Raczej będzie spadek formy + Camby, ale jednak C w tej lidze to skarb. A może będzie poziom z zeszłego sezonu?

 

5. (41) Lamar Odom SF,PF

Dostałem go relatywnie nisko. Super gracz, dużo punktów. Oczywiście jest ryzyko, że coś tam nie zagra w gęstym składzie LA, że będzie marudził z ławki itp. Myślę, że z 41 numerem warto było, jak na gracza wg punktów z top30 zeszłego sezonu. Musiałem mieć tutaj jakiegoś PF, bo z doświadczenia wiem, że w niskich rundach lepiej szukać SG i SF ( bo reszta panikuje, że nie ma PF/C)

 

6. (60) Andre Miller PG

Z Daviesem musiałem mieć bardzo dobrego PG na utliu i moje marzenie się spełniło. Bardzo chciałem go mieć przed draftem. Liczę na super sezon w bardzo fajnym składzie Philly. Byłem bliski brania go wyrzej, dobrze, że wytrzymałem.

 

7. (61) LaMarcus Aldridge PF,C

Mogłem brać Turkoglu. Może błąd, ale PF/C nigdy za dużo :). Nie sadzę, żeby Oden mu zagroził, ale z drugiej strony nie sądzę, żeby poprawił grę z zeszłego sezonu. Tak czy owak jeden z ostatnich dosyć dobrych C w drafcie to był, więc wybór racjonalny.

 

8. (80) Jamal Crawford PG,SG

Ósma runda a ja bez SG. Myślę, że może mieć sezon życia z D'Antonim. A może nie :). Warto ryzykować w tak niskiej rundzie.

 

9. (81) Luol Deng SG,SF

Ma potencjał, może wrócić do wysokiej formy. Bardzo chciałem go mieć i mam. Ostatecznie myślę, że bezie moim pierwszym SG, przed Crawfordem.

 

10. (100) Raymond Felton PG,SG

Tak jakoś został najwyżej z niewybieranych. Solidny gracz, młody, cały z czas z potencjałem do poprawy wyników.

 

11. (101) Kirk Hinrich PG,SG

Gorzej niż rok temu być nie może. Niżej chyba już też nie. Ma dużo do udowodnienia, podobnie jak jego kolega Deng - na pewno chciałby powrócić do dni, kiedy był wysokiej klasy graczem fantasy. I tak nisko... przecież to był jeden z lepszym PG swojego czasu tutaj. O Rose'a jakoś się nie boję, ale jest tam jeszcze paru fajnych PG/SG. Nie wierzę, że nie będzie tradów w Chicago, więc może to jest gracz na drugą połowę sezonu.

 

12. (120) Ryan Gomes SF,PF

Będzie grał sporo minut. Kiedy tak było pod koniec zeszłego sezonu to miał po 60-70FP, więc całkiem przyzwoicie jak na głęboką ławkę.

 

13. (121) Mike Conley PG,SG

Wymieniłem na Thadeusa Younga. Za dużo PG mi się zrobiło nagle. A Tadeusz jakby pewniejszy, fajny pre season i mi się jakoś strasznie podoba Philly w tym roku, z nim na SF.

 

Poza Bogutem wybierałem bezpiecznie i racjonalnie raczej - kierując się wynikami z zeszłego sezonu bardziej niż oczekiwaniami i nadziejami. Cieszy mnie Deng i Hinrich nisko - bo jest tu bardzo duży potencjał do poprawy, przynajmniej jednego z nich. Cieszy mnie solidność i ilość moich PG i C, bo oni przecież najwięcej punktów dają. Słaby jestem na SG, ale to też pozycja która generalnie najmniej punktów przynosi, może właśnie Deng czy Hinrich ją ładnie wypełnią. Żałuję, że nie zgarnąłem tutaj jakiegoś Johnsona, Howarda czy Turkoglu właśnie, którego mogłem.

 

Powodzenia w grze. Będzie fajny sezon, super, że w 10 drużyn. Propozycji tradów nie przyjmuję, chyba że bardzo korzystne dla mnie ;). Uprzedzam, że to, że mam trzech solidnych C nie znaczy, że oddam nawet jednego za byle co. To samo dotyczy PG - nie przeszkadza mi ich nadmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Round 1

1. LeBron James billypilgrim

2. Chris Paul Kizia Mizia

3. Dwight Howard artek team

4. Elton Brand hesu Team

5. Kobe Bryant Krwiomocz

6. Amare Stoudemire Gimisie

7. Tim Duncan Zajmon Boyz

8. Kevin Garnett Katarzynka T...

9. Dwyane Wade Sylar's Team

10. Yao Ming Lost Boyz

 

Round 2

1. Dirk Nowitzki Lost Boyz

2. Al Jefferson Sylar's Team

3. Paul Pierce Katarzynka T...

4. Deron Williams Zajmon Boyz

5. Carlos Boozer Gimisie

6. Shawn Marion Krwiomocz

7. Allen Iverson hesu Team

8. Steve Nash artek team

9. Josh Smith Kizia Mizia

10. Baron Davis billypilgrim

 

Round 3

1. Andrew Bogut billypilgrim

2. Caron Butler Kizia Mizia

3. Chris Bosh artek team

4. Andre Iguodala hesu Team

5. Danny Granger Krwiomocz

6. Marcus Camby Gimisie

7. Antawn Jamison Zajmon Boyz

8. Kevin Durant Katarzynka T...

9. Carmelo Anthony Sylar's Team

10. Jason Kidd Lost Boyz

 

Round 4

1. Ron Artest Lost Boyz

2. David West Sylar's Team

3. Ray Allen Katarzynka T...

4. Joe Johnson Zajmon Boyz

5. Jermaine O'Neal Gimisie

6. Chauncey Billups Krwiomocz

7. Jose Calderon hesu Team

8. Andrei Kirilenko artek team

9. Rudy Gay Kizia Mizia

10. Chris Kaman billypilgrim

 

Round 5

1. Lamar Odom billypilgrim

2. Pau Gasol Kizia Mizia

3. Kevin Martin artek team

4. Rashard Lewis hesu Team

5. Jason Richardson Krwiomocz

6. O.J. Mayo Gimisie

7. Vince Carter Zajmon Boyz

8. Mo Williams Katarzynka T...

9. Brandon Roy Sylar's Team

10. Tracy McGrady Lost Boyz

 

Round 6

1. Andrew Bynum Lost Boyz

2. Emeka Okafor Sylar's Team

3. Tony Parker Katarzynka T...

4. Gerald Wallace Zajmon Boyz

5. Al Horford Gimisie

6. Rasheed Wallace Krwiomocz

7. Michael Beasley hesu Team

8. Greg Oden artek team

9. Stephen Jackson Kizia Mizia

10. Andre Miller billypilgrim

 

Round 7

1. LaMarcus Aldridge billypilgrim

2. Hedo Turkoglu Kizia Mizia

3. Samuel Dalembert artek team

4. Derrick Rose hesu Team

5. Mike Dunleavy Krwiomocz

6. Gilbert Arenas Gimisie

7. Andris Biedrins Zajmon Boyz

8. Daniel Gibson Katarzynka T...

9. Michael Redd Sylar's Team

10. Tyson Chandler Lost Boyz

 

Round 8

1. Zach Randolph Lost Boyz

2. Josh Howard Sylar's Team

3. Zydrunas Ilgauskas Katarzynka T...

4. Devin Harris Zajmon Boyz

5. Corey Maggette Gimisie

6. Mehmet Okur Krwiomocz

7. David Lee hesu Team

8. John Salmons artek team

9. Brad Miller Kizia Mizia

10. Jamal Crawford billypilgrim

 

Round 9

1. Luol Deng billypilgrim

2. Monta Ellis Kizia Mizia

3. Rajon Rondo artek team

4. Randy Foye hesu Team

5. Mike Miller Krwiomocz

6. Hakim Warrick Gimisie

7. Manu Ginobili Zajmon Boyz

8. Jordan Farmar Katarzynka T...

9. Kenyon Martin Sylar's Team

10. Richard Hamilton Lost Boyz

 

Round 10

1. Shaquille O'Neal Lost Boyz

2. Al Harrington Sylar's Team

3. Richard Jefferson Katarzynka T...

4. T.J. Ford Zajmon Boyz

5. Charlie Villanueva Gimisie

6. Jason Terry Krwiomocz

7. Ricky Davis hesu Team

8. Tyrus Thomas artek team

9. Mike Bibby Kizia Mizia

10. Raymond Felton billypilgrim

 

Round 11

1. Kirk Hinrich billypilgrim

2. Nick Collison Kizia Mizia

3. Louis Williams artek team

4. Al Thornton hesu Team

5. Peja Stojakovic Krwiomocz

6. Francisco Garcia Gimisie

7. Troy Murphy Zajmon Boyz

8. Ben Gordon Katarzynka T...

9. Rafer Alston Sylar's Team

10. Tayshaun Prince Lost Boyz

 

Round 12

1. Jamaal Tinsley Lost Boyz

2. Joakim Noah Sylar's Team

3. Jeff Green Katarzynka T...

4. Nene Hilario Zajmon Boyz

5. Kevin Love Gimisie

6. Leandro Barbosa Krwiomocz

7. Larry Hughes hesu Team

8. Chris Wilcox artek team

9. Marvin Williams Kizia Mizia

10. Ryan Gomes billypilgrim

 

Round 13

1. Mike Conley billypilgrim

2. Jamario Moon Kizia Mizia

3. Kendrick Perkins artek team

4. Eduardo Najera hesu Team

5. Wilson Chandler Krwiomocz

6. Jameer Nelson Gimisie

7. Drew Gooden Zajmon Boyz

8. Luis Scola Katarzynka T...

9. Ramon Sessions Sylar's Team

10. Beno Udrih Lost Boyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dwight Howard - klasyczny trzeci wybór w drafcie, w kazdej lidze poszedl z trojka, co ciekawe sprawdzilem to dopiero po drafcie :)

 

2. Steve Nash - chcialem koniecznie PG w 2 rundzie, ten byl najlepszy.

 

3. Chris Bosh - nasza liga promuje wysokich a Bosh to juz klasa sama w sobie

 

4. Andrei Kirilenko - wrzechstronny Rosjanin zawsze trzepał dobre cyfry :P trzeba bylo tylko trafic kiedy :P

 

5. Kevin Martin - po odejsciu Artesta i Bibby'ego pierwsza opcja w ataku

 

6. Greg Oden - tu troche zaryzykowalem ale mam nadzieje ze potwierdzi swoj pierwszy numer w zeszłorocznym drafcie

 

7. Samuel Dalembert - tu przyznaje spanikowałem... malo czasu zostalo no i z Sixers jest... moglem Chandlera albo Lee :roll:

 

8. John Salmons - wrzechstronny

 

9. Rajon Rondo - steale i asysty bo ma kogo obslugiwac w Bostonie 8)

 

10. Tyrus Thomas - jak nie ten sezon bedzie dla niego przelomowy to juz chyba koniec

 

11. Louis Williams - czarny koń zobaczycie 8)

 

12. Chris Wilcox - bo wysoki :P

 

13. Kendrick Perkins - jak wyżej :)

 

W zeszlym roku opuscilem draft i slabo sie to skonczylo. Mysle ze w tym roku powinno byc duzo lepiej :mrgreen: . Jak widac mam pod dostatkiem centrow, czekam na oferty wymiany :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jak co roku przedstawię swój zespół:D. na wstępie powiem że wybrałem praktycznie wszystkich których zaplanowałem. jestem zadowolony :P

 

 

1. (7) Tim Duncan PF,C - mam już dość ryzyka w pierwszch rundach(poprzednie lata wade i arenas ;), nie było bardziej stabilnego gracza na pozycję centra robiącego te 100fp na mecz.

2. (14) Deron Williams PG- ma jakąś kontuzję na 2 tygodnie, ale trener zadba żeby się wykurował pięknie, pozatym kolejny stabilny wybór

3. (27) Antawn Jamison SF,PF - jeśli mówilem że nie będe podejmował ryzyka w pierwszych rundach to naprawdę mialem to na myśli :P te 90fp do przyjscia arenasa powinno być

4. (34) Joe Johnson PG,SG- po przyjściu bibbiego zaczął szaleć, a potem jeszcze te play offy. wybór udany i dawno temu przemyślany;)

5. (47) Vince Carter SG,SF- żartujecie sobie, Carter w 5 rundzie ???!!!

6. (54) Gerald Wallace SF,PF- mogę sobie na tego pana pozwolić, bo reszta zespołu jest malo kontuzjogenna. licze na te 60 meczow po 100fp :

7. (67) Andris Biedrins C- to cud że się tu ostał, mianowany na współkapitana, końcówka sezonu mecze po ponad 100fp, jak ja kocham 4 ligę :*

8. (74) Devin Harris PG- wybierałem między davidem Lee, a nim, ale że w nowym yorku jest zatłoczony froncour, a harris ma cały parkiet dla siebie, to wybralem....

9. (87) Manu Ginobili SG- w tej rundzie doszedłem do tego że mam za dużo dobrych graczy;) i muszę wziąźć jakiegoś killera na ławę :P

10. (94) T.J. Ford PG - przy stylu up-tempo w jakim ma grac indiana ford powiniem wymiatać(może się nawet na util załapie :P), a jak nie to i tak mam kogo wsadzić na utilizatora:P

11. (107) Troy Murphy PF,C- wystarczające zabezpieczenie moim zdaniem

12. (114) Nene Hilario PF,C- jak będzie zdrowy to pewnie wiele ofert trejdow dostanę :P

13. (127) Drew Gooden PF- i nikt go nie chcial ?? shame on you:) jeszcze będziecie płakać.

 

 

oo mój sklad

 

PG D.Williams

SG J.Johnson

SF A.Jamison

PF T.Duncan

C A.Biedrins

util V.Carter!!!!

util G.Wallace!!!!!!!

util D.Harris

 

mam taki skład, że aż ciężko mi się na niego patrzy. wallace i carter kontuzjogenni???? i co z tego jak na utilu siedzą, ja nie mogę :P!!!

 

może za parę dni pooceniam sklady innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wściekły, bo przez zamieszanie z przeprowadzką zapomniałem o drafcie. Udało mi się jedynie samemu wybrać ostatni pick, o którym potem. Przez swoje gapiostwo jestem skazany co najwyżej na środek tabeli. Zanim przejdę do przedstawienia swojego teamu, chciałbym pochwalić za draft szczególnie Billypilgrima. Świetna robota. Tuż za nim big up dla Kizi Mizi i LostBoyz. Co mi dał komputer?

 

1 (5) KOBE BRYANT - raczej bym go tu nie wziął, pewnie postawiłbym na Amare. Ale na 105 punktów się nie wybrzydza. Tym bardziej, że raczej w tym sezonie gorzej nie będzie.

2 (16) SHAWN MARION - w sumie nie najgorzej, bo wszak to jego contract year. Byle był zdrowy.

3 (25) DANNY GRANGER - pick typowo pod roto. Niestety w FP to tylko 70 punktów. W tym powinien jednak dosięgnąć 90 jako samodzielny lider Pacers. Przynajmniej na to liczę...

4 (36) CHAUNCEY BILLUPS Nie lubię go, więc się nie cieszę. Ale numerki powinien zachować, czyli najgorzej nie jest...

5 (45) JASON RICHARDSON Nie za dużo tych swingmanów się mi robi? Liczę na powtórkę poprzedniego sezonu

6 (56) RASHEED WALLACE Coraz bardziej zdziadziały, ale muszę go zachować, bo brak mi C.

7 (65) MIKE DUNLEAVY Jakże by inaczej, kolejny SG/SF. Razem z Grangerem będzie liderował Indianie.

8 (76) MEHMET OKUR Następny C bez zbiórek. Cóż, na tym elemencie nie zarobię w tym sezonie.

9 (85) MIKE MILLER Oby tylko go T'Wolves nie oszczędzali kosztem młodych, nomen omen, wilków... Oczywiście następny SG/SF. To już piąty.

10 (96) JASON TERRY Bleeee. No, chyba że zepsuje się Jason Kidd, na co skrycie liczę.

11 (105) PEJA STOJAKOVIC Nienawidzę go. Chce ktoś?

12 (116) LEANDRO BARBOSA Kojarzy mi się źle, podobnie jak Peja. Obydwu miałem rok temu. A szło mi najgorzej.

13 (125) WILSON CHANDLER Wiem, wiem. Marudzę na SG/SF, a sam wziąłem kolejnego w swoim jedynym wyborze. Ale ten gość ma wielki upside i potencjał na pierwszą piątkę Knicks, czyli ok. 65 punktów.

 

Wróżę sobie góra 6. miejsce. Czekałem na to cały rok, a spóźniłem się o godzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do Fantasy, dużo znaków zapytania, dużo ryzyka, ale bez tego według mnie nie ma zabawy. Gracze wybierani w zasadzie bez przygotowania, trochę też kierowałem się jakimiś osobistymi sympatiami. Dziesiąty numer jest o tyle fajny, że wybiera się dwóch graczy pod rząd, więc tak jak billypilgrim napisał odnośnie swojego pierwszego numeru, w razie braku zdecydowania można brać obu. Później niestety trzeba jednak czekać 18 picków, i patrzeć jak gracze, o których właśnie pomyślałeś, wybierani są przez kogo innego :( Tak czy inaczej dziękuje za mile spędzony czas. Rozpisywać się nie będę, krótko o tym jak ja to widzę:

 

10. Yao Ming - Tutaj wszystkich zaskoczyłem. Już miałem draftować Wade'a, ale ktoś zgarnął mi go sprzed nosa. Mając na uwadze to, że wybieram dwóch na raz, mogłem sobie pozwolić na taki wyskok. Dużo ryzyka, jednak według mnie, Yao w NBA jest bardzo niedoceniany. Kiedy jest w formie, wykręca ładne cyferki i gra w miarę stabilnie. Oby się tylko nie połamał :)

 

11. Dirk Nowitzki - Po komentarzach odnośnie wyboru Chińczyka, trochę się przestraszyłem, i brałem to, co najwyżej w tabeli.

 

30. Jason Kidd - Dobre jedynki się kończyły, a Jason to jednak zawsze gwarancja dobrego gracza.

 

31. Ron Artest - Tutaj to o czym mówiłem, czyli sympatia. Poza tym Ron Ron pokazał w preseason, że nie na darmo przeszedł do Houston i potrafi być liderem. Dodatkowo dochodzi Adelman, z którym Artest zawsze chętnie współpracował.

 

50. Tracy McGrady - Czekałem na Vince'a, ale się nie doczekałem. Znowu ryzykownie, miejmy nadzieję, że się opłaci.

 

51. Andrew Bynum - "Welcome back Andrew" :) To, co wyprawiał w tamtym sezonie, gdy był zdrowy, chyba wyjaśnia wszystko.

 

70. Tyson Chandler - Zdziwiłem się, że przetrwał do tej siódmej rundy. Wykalkulowałem, że warto brać wysokich, to i wziąłem :).

 

71. Zach Randolph - Oglądałem Knicks w preseason, i jestem zachwycony. Oni zaczęli grać KOSZYKÓWKĘ! :shock:. Randolph grać potrafi, co już nie raz udowodnił, mam nadzieję, że pod D'antonim to będzie dobry Util.

 

90. Richard Hamilton - Za dużo tych wysokich się narobiło, Rip'a lubię, swoje gra, niech i będzie. :wink:

 

91. Shaquille O'neal - Chyba jestem ostatnim, który w niego wierzy, ale co tam.

 

110. Tayshaun Prince - Jak na 11 rundę, trudno się było doszukać kogoś lepszego na SF.

 

111. Jamaal Tinsley - To jest wciąż Tinsley. Na pewno będzie grał mniej, ale swoje wykręci.

 

130. Beno Udrih - Po odejściu Bibby'ego moim zdaniem udowodnił, że coś tam potrafi, jak na ostatnią rundę, może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede poszczegolnych zawodnikow przedstawiać, ale powiem ogólnie...

 

Jestem bardzo zadowolny z draftu, przede wszystkim mam cały Bostoński tercet :D Allen, Pierce i Garnett, następna sprawa mój ulubieniec Daniel Gibson :D nowy PG Cavs MO Williams i stary C Bug-Z :D Mam tez mojego ulubionego zawodnika z tych młodszych czyli Kevin Durant'a :D Moim zdaniem będzie to objawienie sezonu :D Będzie najlepiej punktował zobaczycie... mam taka nadzieje :)

 

Reszta tez fajna, ale nie chce mi sie o nich pisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie bezpośrednio. Masz zresztą kolejną propozycję.

Druga propozycja dużo lepsza. Przyjmuję o ile w dalszym ciagu aktualna 8) . Tylko trzeba sklad osob zatwierdzajacych tready wybrać :P.

 

przede wszystkim mam cały Bostoński tercet Allen, Pierce i Garnett, następna sprawa mój ulubieniec Daniel Gibson nowy PG Cavs MO Williams

To ze graja razem i sa mistrzami nie przeklada sie do konca na FTP :P ale moge sie mylic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd bedący teraz w poczekalni pomiędzy mną a Artkiem to typowe win-win. Ja potrzebowałem C, więc oddałem Bryanta za Bosha tracąc 15 punktów. Za to liczę, że zrekompensuje mi tę stratę progres Salmonsa w stosunku do Stojaka. A nawet jeśli tak nie będzie, to cieszę się z pozbycia się Peji :wink: Uwielbiam trejdować, więc wszelkie propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trejd jest na korzyść Artka, dosyć mocno, ale to ze względu na Bosha, bo on jednak nie robi tyle punktów ile powinien na swojej pozycji (za mało stat defensywnych), do tego zawsze opuszcza mecze. Stojak też raczej będzie robił więcej punktów niż Salmons. Niemniej uważam, że absolutnie nie powinno być tutaj weta, skoro obie strony wierzą w swoje przewidywania. Koniec końców Bryant zagra pół sezonu, Stoajk skończy karierę po 10 meczach, a Salmons zdobędzie MIP ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh robi 90 punktów, nie jest to mało. Przyjście O'Neala nie powinno tego zmienić. Wiem, że tracę 15 punktów, ale coś za coś. No i fakt, te 12-15 meczów może opuścić, to jest pewien problem. Co do statsów defensywnych Bosha, to przyjście O'Neala powinno mu w tym nawet pomóc.

 

Stojak zaś nie będzie robił więcej punktów niż Salmons, o to jestem gotów się założyć i to o duże pieniądze. Miałem Peję w ubiegłym sezonie i się srogo rozczarowywałem, lepszy nie będzie. Zaś Salmons wskakuje do pierwszej piątki, a proponuję odkopać jego staty z ubiegłego sezonu, kiedy grał w S5 Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze od razu podjalem decyzje o trejdzie. Właściwie bardziej niz Bosha szkoda mi bylo Salmonsa bo koleś jest obecnie druga opcja w ataku Kings i gra bardzo wrzechstronnie co potwierdził chociażby w ostatnim meczu. Poza tym Kobas zszedł dzisiaj z boiska z kontuzja kolana wiec ta wymiana moze mi jeszcze pojsc bokiem... ale no risk no fun :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana w miarę równa o dziwo :D aż się od takich odzwyczaiłem:) za niedługo sezon rusza i zobaczymy w co się wpakowaliśmy :P od bełkotu ekspertów już mi się niedobrze robi, jeden mówi tak drugi inaczej;) jak komuś brakuje pg to ostatnia szansa u mnie, bo jak sezon ruszy to się zdziwicie co harris a szczególnie ford wyprawiać będą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.