Skocz do zawartości

[08/09] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Round Pick Player Position

1. (3) Dwight Howard C

2. (18) Carlos Boozer PF,C

3. (23) Carmelo Anthony SF

4. (38) Joe Johnson PG,SG

5. (43) Andre Miller PG

6. (58) Mike Dunleavy SG,SF

7. (63) Michael Redd SG,SF

8. (78) Derrick Rose PG

9. (83) Zydrunas Ilgauskas C

10. (98) Rajon Rondo PG

11. (103) Kevin Love PF,C

12. (118) Marvin Williams SF,PF

13. (123) Ben Wallace PF,C

 

PG: Miller | Rose | Rondo

SG: Johnson | Redd

SF: Anthony | Dunleavy | Williams

PF: Boozer | Love | Wallace

C: Howard | Ilgauskas

 

jest nieźle. jak będzie? się zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Deron Williams | O.J. Mayo | Sergio Rodriguez

SG: Andre Iguodala | O.J. Mayo | Manu Ginoblili |John Salmons | Sergio Rodriguez

SF: Gerald Wallace | Andre Iguodala | John Salmons

PF: Kevin Garnett | Pau Gasol | Gerald Wallace | Joakim Noah | Andrea Bargnani

C: Pau Gasol |Tyson Chandler | Greg Oden | Joakim Noah | Andrea Bargnani

 

bold - S8

 

Podsumowując jestem dosyć zadowolony jak na 8 pick. Trochę ryzyka w postaci kontuzjogennych Chandler'a, Wallace'a. Trochę ryzyka w postaci znaku zapytania, czyli Oden'a i Mayo. Trochę gamble w postaci Ginobili'ego, który może jak wróci to wróci z dobrą formą (i tak wziąłem go chyba prawie na samym końcu :)).

 

W każdym bądź razie sam jestem ciekaw, co z tego wyjdzie, bo jak by nie patrzeć to postawiłem w tym roku na big man'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac 10 pick wydarftowalem sobie taki oto skladzik:

 

PG: Devin Harris

SG: Vince Carter

SF: Antawn Jamison

PF: Chris Bosh

C: Tim Duncan

Util: Lamar Odom

Util: Andrew Bogut

Util: Brad Miller

Bn: Monta Ellis (out na jakies 2 miesiace ale mi to odpowiada, zostal wydraftowany przeze mnie w 9 rundzie)

Bn: Ramon Sessions (mial kosmiczna koncowke poprzedniego sezonu wiec imo warty wziecia w 10 rundzie)

Bn: Russell Westbrook (musial byc powod dla jakiego zostal wziety przez OKC tak wczesnie, w lidze letniej dawal rade)

Bn: poczatkowo Ricky Davis i Mobley ale pozniej wymienilem na Alstona i Brook Lopeza z FA

 

Mysle, ze sklad jest dosyc solidny ale wydaje mi sie ze zawalilem z drugim pickiem biorac Bosha. Nie chcialo mi sie przed draftem za bardzo ustalac strategii kogo wziasc wiec na szybko zdecydowalem sie na Chrisa myslac, ze dla niego to juz jest najwyzszy czas aby przeskoczyc pewien poziom i sypnac w sezonie ponad 100fppg. Narazie to jest jeszcze co najwyzej zyczenie, ale w tamtym sezonie biorac Howarda takze niektorzy uwazali mnie za zbyt wielkiego optymiste co do jego nadchodzacego sezonu i wtedy sie nie przejechalem. No zobaczymy jak z tym Boshem bedzie, od niego zalezy naprawde sporo w moim teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Mo Williams

SG: Jason Richardson

SF: LeBron James

PF: Josh Smith

C: Yao Ming

Ut: Chris Kaman

Ut: Troy Murphy

Ut: Michael Beasley

Ława: Stephen Jackson, Al Harrington, Kirk Hinrich, Beno Udrih, Nick Collison.

 

Skład bardziej mi się podobał wczoraj, niż dziś - gdy się na spokojnie przyjrzałem. Ale uważam, że jest ok. Dopiero w szóstej rundzie złapałem rozgrywającego, ale Mo-Will wedle prognoz ma się dobrze wpasować w Cavs, a jeśli będzie wykręcał nie mniej niż w ostatnim sezonie, to będzie ok - jak na wybór last minute :) W odwodzie mam Udriha, który będzie starterem w słabej drużynie, a to może dać przyzwoite rezultaty. Kirk Hinrich gorszy niż sezon temu nie będzie. Tak więc powiedzmy, że na PG oblecę.

 

Na dwójkę wziąłem J-Richa. IMO gorszy niż rok temu nie powinien być. Wiem, że łatwo się mówi przed sezonem, ale zobaczymy. Solidny grajek i może wróci do tego, co kiedyś prezentował w Warriors, gdy rozgrywał tam swoje najlepsze sezony. Za backupa będzie robił S. Jackson. Nie ma Monty, nie ma Barona, to ktoś będzie musiał tam rzucać. Taką mam nadzieję.

 

Na skrzydłach mam obstawione mocno. LeBron i Josh swoje powinni zrobić. Mam na tych pozycjach też prospekta Beasley'a - ot, taka mała inwestycja, może się opłaci i Murphy'ego, który w przebudowujących się Pacers może dostanie więcej czasu i tak jak kiedyś poszaleje bardziej. Jest Harrington, od którego w tym sezonie ma się więcej oczekiwać, a także Collison, który bez rewelacji, ale od czasu do czasu jest użyteczny.

 

Na centrze moc w postaci Minga i Kamana. Bardzo dobrzy zawodnicy, ale ostatnio byli kontuzjogenni (Ming zawsze). Kaman może zostać stłamszony przez Cambego, ale z drugiej strony Marcus już tyle czasu nie był kontuzjowany, że może w końcu nadeszła jego pora... W Clippers takie rzeczy lubią się zdarzać.

 

Ogólnie to mam 4 zawodników, którzy w zeszłym sezonie wykręcali powyżej 90fp na mecz. Z tego LeBron dużo więcej. Potem mam przerwę i trzech ludków z papierami na 70+ fp. Dość dobrze to wygląda, ale tak jest zawsze na papierze przed sezonem. Mam jakieś niby czarne konie, może jakiegoś steala, ale przyszłość pokaże, które prognozy się ziszczą. Niestety nie udało mi się wyłapać za darmochę w końcowych rundach jakiegoś "ciasteczka" na drugą część sezonu w postaci Arenasa czy wspomnianego już Ellisa, ale w sumie wcale nie musi się to okazać dobrym ruchem. Rok temu wybrałem i czekałem wiecznie na Branda i się nie doczekałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w szóstej rundzie złapałem rozgrywającego, ale Mo-Will wedle prognoz ma się dobrze wpasować w Cavs, a jeśli będzie wykręcał nie mniej niż w ostatnim sezonie, to będzie ok - jak na wybór last minute :)

mam nadzieję, że to będzie bust, bo sobie tego chyba nie daruję. dodałem go sobie do listy i dwóch centrów, moja kolej - nie popatrzyłem, że centrów już miałeś dwóch i wziąłem okura*. miałem nadzieję, że zostanie na powrotny, a tu.. fatalnie to rozegrałem :)

Kaman może zostać stłamszony przez Cambego, ale z drugiej strony Marcus już tyle czasu nie był kontuzjowany, że może w końcu nadeszła jego pora... W Clippers takie rzeczy lubią się zdarzać.

nonono! za gadanie takich rzeczy to powinna być jakaś kara ;)

 

*ja nie wiem co mnie podkusiło, ale znowu go wziąłem. kolejny sezon daję mu szansę i pewnie kolejny się na tym przejadę, nie wiem co jest z tym gościem nie tak - zawsze mi się wybiera w drafcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIech i ja przedstawię swój skład

Rigel's Lamers

Runda nr zawodnik

1. (6) Dwyane Wade - spuźniłem się parę minut na draft i jedynke wybrał mi prerank. Miałem nadzieję na Kobasa, ale było raczej pewne, że nie dotrwa do 6 picku... A Wade, jeśli będzie zdrowy, powinien wykręcać lepsze cyferki

2. (15) Al Jefferson - Al powinien być raczej pewnym punktem drużyny i dostarczać co noc sporo FP

3. (26) Andrew Bynum - Nie udało mi się wziąć Bryanta, więc wziąłem drugiego ulubionego Lakersa. Wahałem się trochę, ale bałem się, że do 4 rundy może nie dotrwać.

4. (35) Tracy McGrady - potrzebny był mi ktoś na SF i padło na T-Maca

5. (46) Tony Parker - uzupełnienie S5 o gracza na pozycję PG - pod nieobecność Manu i wobec coraz starszego Duncana główny ciężar gry Spurs spoczywał będzie na Francuzie

6. (55) LaMarcus Aldridge - Bardzo dobry zmiennik na PF/C. Razem z Odenem powinni dominować pod koszem w Blazers. Miałem dylemat, którego z nich dwóch wziąć, ale w końcu stwierdziłem, że LaMarcus jest pewniejszy, a przy tym może grać na dwóch pozycjach

7. (66) Richard Jefferson - pierwszy zmiennik na SF

8. (75) Raymond Felton - z kolei pierwszy zmiennik PG

9. (86) Ryan Gomes - nie wiem, mam jakiś sentyment do tego gościa

10. (95) Charlie Villanueva - fajnie rozpoczął poprzedni sezon, niestety potem kontuzje spowodowały, że zaczął się staczać, ale rookie season ma już za sobą, i może zacznie coś grać

11. (106) Anthony Parker - głębokie rezerwy na pozycje SG/SF

12. (115) Daniel Gibson (już wymieniony na Damiena Wilkinsa)

13. (126) Chris Wilcox- awaryjny PF/C

 

PG - Tony Parker/Felton

SG - Wade/Anthony Parker/Wilkins

SF - T-Mac/Richard Jefferson

PF - Al Jefferson/Gomes/Villanueva

C - Bynum/Aldridge/Wilcox

 

Na początku byłem w sumie dość zadowolony, ale kiedy przyjrzałem się bliżej, to się przeraziłem, jakich połamańców wziąłem :shock: Dość powiedzieć, że piątka starterów opuściła w zeszłym sezonie w sumie 106 meczy :!: Na ławce też niewiele lepiej... No nic, mam nadzieję, że kontuzje będą ich omijać i wykręcą jakieś niezłe cyferki. Powalczymy, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (5) Amare Stoudemire PF,C - chciałem Dwighta, ale Amare po transferze Shaq-Marion zaczął naprawdę konkretnie wymiatać i powinien być pewną opcją bez kontuzji na sporo ponad 100 fppg. Mogłem brać jeszcze Wade'a, ale stwierdziłem, że to za duże ryzyko jak na 1 rundę.

2. (16) Baron Davis PG - niestety bezpośrednio przed nim poszli Iverson i Jefferson. Po wymianie w sumie trudno powiedzieć jak to będzie, ale raczej spodziewam się bardzo dużych ilości fp. Oby tylko zachował zdrowie z zeszłego sezonu.

3. (25) Jason Kidd PG - jeden z dwóch wyborów, który poszedł po mojej myśli. Przy zmianie stylu gry w Mavs na uptempo powinien być moim małym stealem.

4. (36) Brandon Roy PG,SG - rozwija się i te 20-5-5 powinien robić. A i liczę na nieco więcej pod względem strzeleckim. Oby tą kontuzją sprzed sezonu wyczerpał swój limit na jakiś dłuższy okres czasu. ;)

5. (45) Emeka Okafor PF,C - ostatni sezon nieco słabszy, ale on już 2 lata temu miał ponad 90 fppg. Przyjście Larry'ego Browna powinno mu chyba tylko pomóc, w końcu u niego w Pistons nawet Ben Wallace miał ponad 90 fppg.

6. (56) Josh Howard SG,SF - wcześniej zwinięto mi SF na których się czaiłem, więc trzeba było w końcu kogoś wybrać. Joshowi tak jak Kiddowi szybsze granie Mavs powinno zdecydowanie służyć.

7. (65) Zach Randolph PF - nie wiem jak to będzie u D'Antoniego, ale to gracz robiący te 75 fppg i w 7 dziesiątce wydaje się dobrym wyborem.

8. (76) Gilbert Arenas PG - rok temu Wade też miał przewidywany powrót w grudniu i szedł w każdym drafcie w 2 dziesiątce. Ja Gilberta wybrałem naprawdę nisko, a zysk może być bardzo duży. To był ten drugi wybór, który poszedł dokładnie tak jak chciałem.

9. (85) T.J. Ford PG - w Indianie gra się szybko, więc trochę asyst może mu wpaść, poza tym nie ma za bardzo komu rzucać. Zresztą nawet Tinsley tam robił rok temu sporo fp.

10. (96) Andrei Kirilenko SF,PF - wiadomo, że jego największymi atutami są najwyżej punktowane u nas bloki i przechwyty. Wiadomo też, że jeszcze w sezonie 05/06 miał on blisko 100 fppg. Gdyby jeszcze go tak wytransferowali...

11. (105) Hakim Warrick SF,PF - w Memphis bieda pod koszem, więc może Warrick coś pogra. Dodatkowo wziąłem go przez możliwość gry na SF.

12. (116) Tyrus Thomas SF,PF - człowiek stworzony do FBL. Niech tylko dostanie czas gry, a zmiana trenera w Bulls może do tego doprowadzi.

13. (125) DeMarcus Nelson PG,SG - do czasu absencji Ellisa w szalonej grze GSW może się przydać. Do tego miło, że ma możliwość wstawienia na SG.

 

Ogólnie z draftu jestem średnio zadowolony. Wielu zawodników, na których się czaiłem szło bezpośrednio przed moimi wyborami. Do tego nie zdążyłem na początek draftu, przez co dwie pierwsze rundy przegapiłem, a resztę wybierałem raczej spontanicznie. Zupełnie zaskoczony jestem rozkładem pozycji u mnie. Przed draftem raczej martwiłem się, żeby tak jak rok temu nie być najsłabszym na PG, a tu na tę pozycję wybrałem niespodziewanie pełno graczy. Za to nie udało mi się wybrać tych, których chciałem na SG i SF. Trudno jednoznacznie ocenić mój skład na tę chwilę, trochę za dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tydzień ( 0000-00-00 - 2008-11-01 ):
  • PI3TR45 - srednia: 80.85 ( 10 ) przyrost: 80.85 fpg: 80.85[/*:m:15cfapuu]
  • loqsh1 - srednia: 79.71 ( 12 ) przyrost: 79.71 fpg: 79.71[/*:m:15cfapuu]
  • Viruz - srednia: 79.3 ( 15 ) przyrost: 79.3 fpg: 79.3[/*:m:15cfapuu]
  • Kily - srednia: 78.21 ( 12 ) przyrost: 78.21 fpg: 78.21[/*:m:15cfapuu]
  • Szak - srednia: 77.85 ( 13 ) przyrost: 77.85 fpg: 77.85[/*:m:15cfapuu]
  • Rigel - srednia: 76.89 ( 14 ) przyrost: 76.89 fpg: 76.89[/*:m:15cfapuu]
  • Heronim - srednia: 71.38 ( 12 ) przyrost: 71.38 fpg: 71.38[/*:m:15cfapuu]
  • pitti_8 - srednia: 68.03 ( 15 ) przyrost: 68.03 fpg: 68.03[/*:m:15cfapuu]
  • Szakil - srednia: 67.35 ( 13 ) przyrost: 67.35 fpg: 67.35[/*:m:15cfapuu]
  • Qba - srednia: 58.86 ( 14 ) przyrost: 58.86 fpg: 58.86[/*:m:15cfapuu]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #2 został: PI3TR45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie kojarzy ze Dirkules zrobil jakies 225 fp per game, ale nie moge sobie przypomniec. Ale to byl ten mecz kiedy zrobili sobie strzelecki pojedynek z T-maciem.

 

btw, wynik nie glupi, mam nadzieje ze amare ustatkuje sie tak chociaz na 150 fppgame* :lol:

 

*tez go mam u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk wtedy zrobił 223,935 (wtedy jeszcze były jakieś dziwne tysięczne części FP: -0,92 za oddany rzut i -0,525 za oddany rzut za 3 :D ). W tym samym meczu T-Mac zdobył coś około 205 FP. Pamiętam, bo miałem wtedy Dirka w składzie. Ale o ile się nie mylę, to Garnek kiedyś miał coś ok 230 FP.

 

EDIT:

Znalazłem mecz Garnetta z 2003 r, kiedy zrobił prawdopodobnie 229,11 FP. Prawdopodobnie, bo wtedy jeszcze nie grałem w FBL i nie wiem, czy punktacja była wtedy taka sama jak rok później :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obu ich mam w swojej ekipie :P Do tego Al Jefferson 137, Bynum 112, Sessions 95,5 :D Gdyby jeszcze nie zawiedli Aldridge i Gooden, którzy zrobili ledwie po 45, podczas gdy na ławie Richard Jefferson 131,5, Robinson 89, Felton 79... I tak 7 grajków zdobyło mi 767,5 FP, co dało średnią prawie 110 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 1 ( 2008-11-01 - 2008-11-08 ):

  • Szakil - srednia: 82.06 ( 26 ) przyrost: 14.71 fpg: 77.15[/*:m:k5fsu73j]
  • Rigel - srednia: 81.34 ( 25 ) przyrost: 4.45 fpg: 79.74[/*:m:k5fsu73j]
  • Kily - srednia: 79.6 ( 31 ) przyrost: 1.39 fpg: 79.21[/*:m:k5fsu73j]
  • Heronim - srednia: 77.54 ( 25 ) przyrost: 6.17 fpg: 75.54[/*:m:k5fsu73j]
  • PI3TR45 - srednia: 76.21 ( 29 ) przyrost: -4.64 fpg: 77.4[/*:m:k5fsu73j]
  • Szak - srednia: 70.4 ( 30 ) przyrost: -7.45 fpg: 72.65[/*:m:k5fsu73j]
  • loqsh1 - srednia: 67.29 ( 26 ) przyrost: -12.42 fpg: 71.21[/*:m:k5fsu73j]
  • Qba - srednia: 65.88 ( 28 ) przyrost: 7.02 fpg: 63.54[/*:m:k5fsu73j]
  • pitti_8 - srednia: 65.8 ( 27 ) przyrost: -2.24 fpg: 66.6[/*:m:k5fsu73j]
  • Viruz - srednia: 60.33 ( 29 ) przyrost: -18.97 fpg: 66.8[/*:m:k5fsu73j]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #2 został: Szakil

 

powiem Wam, że strasznie słabo..

 

a tak w ogóle to mam fajną drużynę: najlepszy gość 126, a drugi 70 i to by było na tyle o magicznej granicy 70 fp na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 2 ( 2008-11-08 - 2008-11-15 ):
  • PI3TR45 - srednia: 88.85 ( 30 ) przyrost: 12.64 fpg: 82.38[/*:m:260f5keb]
  • Qba - srednia: 80.54 ( 28 ) przyrost: 14.66 fpg: 70.34[/*:m:260f5keb]
  • Rigel - srednia: 79.62 ( 30 ) przyrost: -1.72 fpg: 79.69[/*:m:260f5keb]
  • loqsh1 - srednia: 79.23 ( 22 ) przyrost: 11.94 fpg: 74.15[/*:m:260f5keb]
  • Heronim - srednia: 75.93 ( 27 ) przyrost: -1.61 fpg: 75.7[/*:m:260f5keb]
  • Szakil - srednia: 75.17 ( 27 ) przyrost: -6.89 fpg: 76.34[/*:m:260f5keb]
  • Kily - srednia: 71.09 ( 29 ) przyrost: -8.51 fpg: 75.94[/*:m:260f5keb]
  • pitti_8 - srednia: 70.72 ( 29 ) przyrost: 4.93 fpg: 68.28[/*:m:260f5keb]
  • Viruz - srednia: 70.28 ( 29 ) przyrost: 9.95 fpg: 68.18[/*:m:260f5keb]
  • Szak - srednia: 69.2 ( 23 ) przyrost: -1.2 fpg: 71.45[/*:m:260f5keb]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #2 został: PI3TR45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.