Skocz do zawartości

[08/09] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

No bez przesady, ileż trwa, jak wszyscy będą w miarę sprawnie wybierać, to godzinkę, 1,5 max. Przed północą będziesz już w łóżeczku :P Ja muszę przed draftem wysłać rodzinkę do łóżek (znaczy dzieciaki przede wszystkim), żeby mi nikt nie przeszkadzał :twisted: A 21 to zwykle najwcześniejsza godzina, kiedy mi się to udaje... A dobrze byłoby mieć jeszcze chwilę na przygotowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przedstawiłem swoje powody. Też idę rano do pracy, a mimo to uważam 22 za najdogodniejszą dla mnie. Jeśli większość będzie przeciwna takiej porze, to ja postaram się dostosować. Ewentualnie może krakowskim targiem zgodzimy się na 21? Postaram się wcześniej zagonić małolaty do łóżek, lepszą połowę wyślę do oglądania jakiegoś "Rancza" czy innych "tańczących gwiazd", i jakoś się wyrobię :twisted: Choć nadal nie zamierzam ukrywać, że 22 to dla mnie najlepsza pora, niemniej dostosuję się do ogółu. W ostateczności wybierze za mnie prerank... Zresztą nie jesteś w stanie zarwać jednej nocy dla tak ważnej sprawy jak draft? :wink: Założę się, że kiedy rozpocznie się sezon, niejedną noc spędzisz na oglądaniu meczy (przynajmniej ja mam taki zamiar :wink: ), i to dłużej niż do północy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przegląd tematu. Widziałem opinie siedmiu osób (razem ze mną), czyli nie będzie tak, że zadecydowała mniejszość :) Po mini analizie wygląda na to, że 12.10 pasi wszystkim wypowiadającym się. Godzinę ustaliłem trochę wcześniejszą w myśl zasady, żeby był jednak wieczór. Ale nie tak późny...

 

---> Niedziela, 12 października, godz. 21:15

 

 

Niewiele zostało. Tylko 11 dni. Mam nadzieję, że macie już pre-ranki zrobione, bo ja nie :wink:

Liczyłem na późniejszy termin, ale tak czy siak kiedyś trzeba do tego przysiąść, hehe.

 

Viruz, zapisz się do ligi, bo chcę już kolejność draftu ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to troche wczesnie ten draft bedzie, jeszcze nie myslalem za bardzo nad tym kogo brac (co jest zreszta podyktowane wyborami innych osob) i myslalem, ze preseason mi odrobine rozjasni sytuacje odnosnie tego kto moze byc jakas niespodzianka w nadchodzacym sezonie oraz przede wszystkim kto bedzie gral w s5 a kto bedzie wchodzil z lawki. Draft przez ten termin posrednio bedzie troche trudniejszy dla mnie ale nie oznacza to wcale, ze mam cos przeciwko temu, w koncu kazdy bedzie w takiej samej sytuacji jak ja. Natomiast jeszcze co do terminu to on mi pasuje, zeby nie bylo ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG Calderon

SG Durant

SF Marion

PF Nowitzki

C J.O'Neal

UTIL NENE

UTIL Magette

UTIL Deng

 

BN Milicic

BN Foyle

BN Shaq

BN Haywood

BN Fisher

 

Co tam, ze wywalilo mnie na pierwsze dwa picki, ale mysle, ze moge byc zadowolony, szczegolnie z Calderona, Mariona.

 

Mysle, ze skoro Camby'ego nie ma w Denver, Nene pokaze na co go stac, Jermeine wielka niewiadoma, ale moze pokaze na co go stac w nowym teamie. Calderon bez ograniczenia w postaci TJ'a, no i nowy sezon Mariona, ktory nie ma konkurencji w Miami...

 

Zobaczymy, zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bada Bing!

1. (2) Chris Paul

2. (19) Marcus Camby

3. (22) Danny Granger

4. (39) David West

5. (42) Rudy Gay

6. (59) Mehmet Okur

7. (62) Jamal Crawford

8. (79) Mike Miller

9. (82) Mike Bibby

10. (99) Kenyon Martin

11. (102) Peja Stojakovic

12. (119) Ben Gordon

13. (122) Ronnie Brewer

 

PG: C. Paul, Crawford, Bibby

SG: Granger, M. Miller, Peja

SF: Rudy Gay, Ronnie Brewer

PF: D. West, K-Mart,

C: M. Camby, Okur

 

ogólnie jestem średnio na jeża zadowolony, no ale zobaczymy w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.