Skocz do zawartości

[08/09] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

FBL #2

 

1. Szak GG:2084197

2. loqsh1 GG:8483 / loqsh1@[wywal]tlen.pl

3. PI3TR45 GG:5589785 - pietras.com@[wywal]wp.pl

4. Szakil GG:4225427 / e-mail: nbaman@[wywal]wp.pl

5. Kily GG:3357377

6. Rigel GG:8604300 / rigel1@[wywal]gazeta.pl

7. Viruz GG:3590683

8. Qba GG:2442565 / kjubiej@[wywal]o2.pl

9. Pitti_8 GG:4217171

10. Heronim GG:1129499

 

Numer ligi i hasło prześlę PM-em i via GG.

Kolegów, którzy jeszcze nie potwierdzi chęci udziału poinformowałem tymi samymi kanałami, że mają czas jeszcze do jutra. Jak nie, to edytujemy i wciągamy z FBL #3.

 

Co do powyższych danych. Jeśli są nieaktualne, to proszę tutaj dać znać. Jeśli ktoś chce, żeby coś z tego pierwszego posta i powyższej rozpiski usunąć, to tak samo. Jak ktoś chce, żeby coś dopisać, bo chce być możliwie najbardziej dostępny, to też pisajta tutaj.

 

Draft najłatwiej, a przynajmniej zwykle najwięcej osób tak chce, zrobić w któryś dzień weekendu. Piątek i sobota to dla ludzi towarzyskich i rozrywkowych okres zabaw i odreagowywania :wink: Tak więc wstępnie "zakontraktowałem" niedzielę 19 października i godzinę 22.00. Myślę, że ani żaden termin piątkowy, ani sobotni nie będzie bardziej konkurencyjny. Zastanowić się IMHO można nad dniem w tygodniu i równie późną porą.

 

---> Niedziela, 12 października, godz. 21:15

 

Przypominam, żeby dla świętego spokoju, po zapisaniu się do ligi, przetestować applet Yahoo!, co by mieć pewność, że wszystko działa i nie będzie zgrzytania zębów w chwili początku draftu.

 

 

Good night and good luck...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączyłem do ligi - mój zespół to 'Bada Bing!', a więc jak co roku najlepsza nazwa ;)

 

jeśli chodzi o terminy to pasuje mi wieczór poza piątkami i sobotami, 19 października jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie pasowalaby mi data, tylko moze ta godzine na 20.00 zmienic, bo do robo trzeba isc?

w sumie na godzinę uwagi nie zwróciłem..

też jestem za 20 - 20.30

wiem, wiem, taniec z gwiazdami Wam przepadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh, wszystkie sezony już obejrzałeś ? :) ja właśnie zaczynam 4 :)

 

co do terminu to tak myślałem, że ten pójdzie na pierwszy ogień, czyli mi KOMPLETNIE nie pasujący, bo jestem w Barcelonie na NBA Europe Tour.

 

wszystko oprócz 16-20 października mi pasuje.

 

bądźcie wyrozumiali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh, wszystkie sezony już obejrzałeś ? :) ja właśnie zaczynam 4 :)

proste, mam na dvd wersję kolekcjonerską, warto kupić bo są nieemitowane urywki z treningów mroczka 2.

 

co do terminu to każda inna niedziela też może być, chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem o sezony odnośnie Bada Bing :)

 

No właśnie, co powiedziecie na termin 12 października - niedziela - godzina wieczorna - dowolna ? :)

a to jestem 'na bieżąco', w sensie kupuję kolekcję z wyborczej i teraz jestem na 11 odcinku 6 sezonu.

 

natomiast co do terminu mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pasuje mi w zasadzie każdy termin, nawet godzina jak najbardziej OK, tzn. mnie najbardziej pasuje właśnie tak w okolicy 22.00, max 21.00, z wcześniejszą mogą być problemy.

Przy okazji, numer GG podany w pierwszym poście jest nieaktualny, właściwy nr do mnie to 8604300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Widzę, że pierwotnie zaproponowany przeze mnie termin spotkał się z dość dobrym odbiorem. Qba tradycyjnie utrudnia :wink: , ale pomyślmy nad alternatywami. Za tydzień to IMO za wcześnie. Mamy jeszcze w opcji niedziele: 12 i 26 października - też o późnej porze. Może niekoniecznie aż 22.00, ale coś bliżej 21.00. Minusem tego drugiego terminu jest to, że to bodajże tylko 2 dni przed startem sezonu. Choć nie wiem, czy to taki minus... Opcja inna - w tygodniu. Jeśli to cieszyłoby się powodzeniem, to ja bym proponował którąś środę o 21.00, np. 22 października. Dajcie znać, co o tym sądzicie (najlepiej o wszystkich ewentualnościach), to coś się z tego wybierze, żeby zadowolić jak najwięcej graczy.

 

Flash nam odpadł. Jeśli to ty, Heronim, miałbyś dołączyć do nas, to też tutaj się już możesz wypowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze ktoś może w pierwszym meczu może wypaść do końca sezonu, więc zawsze możesz się przejechać na swoim wyborze i nie przesadzałbym z tym jakie możliwości daje późny draft. Ten termin (podobnie jak i 22 października) jak dla mnie może być, ale zwróciłbym uwagę na to, że nikt nie negował również niedzieli 12 października. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 października gra. 26 też, trochę późno, ale co tam.

 

Szaku widzę, że ligę zrobiłeś nową, a nie kontynuację, ale to nic straconego: Commish tools -> Edit League History i wybierz poprzedni sezon FBL #2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaku widzę, że ligę zrobiłeś nową, a nie kontynuację, ale to nic straconego: Commish tools -> Edit League History i wybierz poprzedni sezon FBL #2 :)

Wszedłem i powybierałem wstecz aż do 2003r :)

Jeszcze nie obadałem, co to robi i jak działa, ale zapowiada się fajnie...

 

Flash, cóż mogę ci odpowiedzieć :? Offseason przeleciał szybko. Deadline niestety minął, zmiany w ligach poczynione, a składy poustawiane. Kto był w kolejce też wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.