Skocz do zawartości

[08/09] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

1. Graboś - czekamy na namiary. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski z poprzedniego sezonu i w tym będziesz już świecił przykładem zaangażowania :)

2. Czy pozycja na w/w liście jest równoznaczna z pozycją w drafcie? Niby to oczywiste, ale wolę się upewnić czy przypadkiem innego wymyślnego systemu nie stworzyliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wdarł się mały błąd. Trepe Trepelli to jedna i ta sama osoba a tu jest rozbita na dwie ligi :)

 

Więc chyba miejsce dla Maćka się znajdzie :wink:

 

Dzięki za wyłapanie chochlika :) .

 

Błąd został już naprawiony. W miejsce alter-ego Trepe do składu załapał się jeszcze .KB (zgłosił się wcześniej niż Maciek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stro, do #1 wszyscy dołączyli? jak już zapełniliście limit to dajże panie publish i ja zobaczę, czy mogę oglądać sobie jedynkę, jak mogę to jesteśmy w domu i nikt nie będzie mi musiał przesyłać statystyk, bo zrobimy tak ze wszystkimi ligami.

Czekamy jeszcze na Dudusia i, co jest coroczną tradycją, na Żółwia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opcji "publish" - na pewno jest taka możliwość dla ligi h2h, ale jeszcze niezamkniętej (sprawdzałem u siebie).

ja widziałem, że ta opcja jest dostępna dla wszystkich lig przed draftem, a więc lepiej to szybko sprawdźcie bo potem będzie jak co roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

proszę wszystkich komisarzy o przesłanie mi jutro źródeł z ligi, chodzi o zakładkę standings ale dopiero gdzieś koło 10 jak już bedą zaktualizowane dane z aktualnego dnia.

nie gwarantuję, że wrzucę to jutro bo jestem tak chory, że ledwo wytrzymuje na siedząco, ale może jutro będzie lepiej to je wrzucę.

 

zresztą nie musi to być od komisarzy

a, mail: loqsh1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.