Skocz do zawartości

[08/09] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Chce pomoc :D i w tym momencie sytuacja wyglada tak:

FBL #1(KOMPLET :!:)

1. Spabloo tak

2. Stromile tak

3. Air_MJ tak

4. Żółw tak

5. Xeus tak

6. Mar tak

7. Vitaly tak

8. Duduś tak

9. Mr.Phillosophy tak

10. Orwell tak

 

 

FBL #2:

1. Szak tak

2. loqsh1 tak

3. PI3TR45 tak

4. Szakil tak

5. Flash ?

6. Kily tak

7. Rigel tak

8. Viruz tak

9. Qba tak

10. Pitti_8 tak

 

 

FBL #3:

1. Heronim tak

2. Mich@lik tak

3. Jazzmen tak

4. Wachu_31 tak

5. bogans tak

6. Peter ?

7. Links tak

8. Zaplik ?

9. Andrew23 tak

10. Kfadrat tak

 

 

FBL #4:

1. Mazar tak

2. Kraso tak

3. Chicken tak

4. billypilgrim tak

5. Lucasso tak

6. szogo tak

7. gutticpc tak

8. artek tak

9. cieglo tak

10. hesu tak

11. Graboś tak

12. Jiwol tak

13. wojtekk8 tak

14. Keyla ?

15. Gimmie tak

16. Antek tak

17. Zajmon tak

 

Osoby zglaszajace sie po raz pierwszy(wg kolejnosci zgloszen):

Wróbel, Figrin, 2k4, Trepe Trepelli, JaBoOl, TilTMAN, .KB, kore, Maciek

 

Wiem, ze jeszzce troche czasu do zglaszania sie, ale przypomniec mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie formy/liczebności ligi FBL #4:

 

Wykluczona jest opcja podzielenia w tym momencie jej na dwie ligi: FBL #4 i FBL #5. Byłoby to nie fair w stosunku do osób które spadłyby przez to do ligi niższej. Byłoby to równoznaczne ze zmianą zasad w trakcie gry.

 

Dla mnie są możliwe dwie opcje:

 

a) gramy dalej w 20 osobowej lidze

 

B) pomysł jednego z Was: dzielimy ligę FBL #4 na FBL #4A i FBL #4B. Awans uzyska po sezonie zwycięzca każdej z lig + wicemistrz z większą sumą punktów (czyli w sumie 3 osoby z lig FBL #4 A i B).

 

 

Jeśli ponad połowa z dotychczasowych uczestników wypowie się za wariantem B) - zmieniamy. Jeśli nie - zostajemy przy lidze 20osobowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stro, jeszcze korzystając z chwili - o pomyśle, jaki mi się nasunął jakiś czas temu.

Chodzi o to, że statystyki oczywiście będę prowadził też w tym sezonie, wszystko ok, tylko że problem pojawia się w momencie aktualizacji danych. po prostu niektórzy zapominali o tym, dlatego wymyśliłem, że mógłbym te dane zbierać ja osobiście - tu jednak pojawia się problem dostępu do lig.

nie wiem czy jest możliwe zrobić Custom League dostępne do oglądania z zewnątrz - a to byłoby najlepsze rozwiązanie, o ile komuś nie przeszkadza, że jakiś Stan z Ohio może zobaczyć, ile ma punktów... piszę właśnie w tej sprawie do Yahoo, ale może jak wiesz stro czy można tak zrobić to napisz :)

 

inna opcja, to ligi prywatne ze mną w każdej - co jest trochę głupie, bo nie mam zamiaru siedzieć na 5 draftach i wybierać jakiś lamusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromile: pomysł z podwójną ligą jak najbardziej popieram. Ilu nas jeszcze potrzeba by ostatecznie pomysł przeszedł?

 

Lokusz: po pierwsze, pisałem do yahoo w podobnej sprawie. Oczywiście dziękują za zainteresowanie ale konkretów brak :) Po drugie, chyba nikomu nie będzie przeszkadzać nieograniczony wgląd w ligę a to rozwiązywałoby sprawę. Statystyki to świetna rzecz i powiem szczerze, że chcę ten pomysł skopiować na swoich ligach - okrutnie mi się to spodobało w moim pierwszym sezonie na e-nba. Warto to ciągnąć, a sens ma to wtedy kiedy jest ciągłość rejestrowania. Albo trzeba uzyskać dostęp dla jednej osoby (może yahoo przydzieli dostęp do wybranych lig wybranym userom - manualnie, "na żądanie") albo zgromadzić grono pewnych, niezawodnych userów, którzy nie wyłożą się z tym tym razem.

 

A po trzecie, możesz uczestniczyć tylko w max. czterech ligach, chyba, że skorzystasz z kolejnego konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że szans nie mam ale jednak przypomnę swoje zdanie. Optuję za 20 osobową ligą. Jedne z argumentów podałem już wcześniej, teraz dodam tylko że 10 osobowe ligi można zaleźć wszędzie a tak orginalny twór jak 20 osobowa liga tylko tutaj. Nie marnujmy tego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokusz: po pierwsze, pisałem do yahoo w podobnej sprawie. Oczywiście dziękują za zainteresowanie ale konkretów brak :) Po drugie, chyba nikomu nie będzie przeszkadzać nieograniczony wgląd w ligę a to rozwiązywałoby sprawę. Statystyki to świetna rzecz i powiem szczerze, że chcę ten pomysł skopiować na swoich ligach - okrutnie mi się to spodobało w moim pierwszym sezonie na e-nba. Warto to ciągnąć, a sens ma to wtedy kiedy jest ciągłość rejestrowania. Albo trzeba uzyskać dostęp dla jednej osoby (może yahoo przydzieli dostęp do wybranych lig wybranym userom - manualnie, "na żądanie") albo zgromadzić grono pewnych, niezawodnych userów, którzy nie wyłożą się z tym tym razem.

 

A po trzecie, możesz uczestniczyć tylko w max. czterech ligach, chyba, że skorzystasz z kolejnego konta :)

mi odpisał niejaki John, że to dosyć ciekawy pomysł i przekazał do panów z technicznego i dał mi linka, żebym skorzystał z formularza i też napisał im o tym bezpośrednio.

Napisałem, zobaczymy co będzie - pewnie nic, ale nie wolno tracić wiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadam się za utworzeniem dwóch czwartych lig, z których w przyszłym sezonie wykrystalizuje się nowa czwarta i nowa piąta liga. Całkowicie odrzucam protesty chickena :wink: A jak potrzeba będzie osoby do przesyłania Lokuszowi statsów z mojej ligi, to mogę się zobowiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.