Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 East 1st Round] (1.)Milwaukee Bucks - (8.) Cleveland Cavaliers


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dziękuję za głosy, pozdrawiam Mamę, Tatę i psa.

A więc tak:
PO, rzutem na taśmę zostało osiągnięte, jednak nikt w klubie nie jest szalony - gdy Dr Strange zobaczył serię Cavs z Milwaukee, stwierdził że Cavs wygrywają ją raz na 14 mln możliwych kombinacji (pamiętacie tą scenę na pewno, tylko tam źle napisy dostawili, on tam właśnie mówił o tej serii). Tak więc, zważywszy na bardzo bliskie zeru szanse, oraz fakt iż jeszcze jestem mocno świąteczny (tak, tak, wiem że tu każdy myśli "WTF?", ale jak się ma prawosławną kobietę to świętuje się każde święto dwa razy i życie jest piękniejsze) swój opis serii postaram się zamknąć w jak największym skrócie.

CLEVELAND CAVALIERS

Depth chart:
PG. Collison 36 / Rozier 12
SG. McCollum 40 / Rozier 8
SF. Bazemore 20 / House 28
PF. Gibson 30 / Dedmon 12 / Osman 6
C. Jordan 34 / Dedmon 14

Grając bez Warrena, łatamy pozycję PF Dedmonem, który z powodzeniem grał na niej w RL Hawks. Na pozostałych pozycjach zawężamy rotację względem RS, stawiając mocno na skład: Collison / McCollum / House / Gibson / Jordan, który będzie przebywał na parkiecie przez większość spotkań. W końcówkach niewykluczona jest obecność na boisku Dedmona kosztem DeAndre, a dzięki temu większe rozciągnięcie gry. W przypadku blowoutów, oczywiście dużo większe minuty dostają młodzi gracze z ławki (Rozier, Osman, ale także Boucher, Wallace czy Pinson) - doświadczenie zebrane przez nich w meczach playoffs ma zaprocentować w przyszłości.

Plusy drużyny:
- bez zmian, naszym głównym atutem ma być walka na każdym centymetrze boiska, oraz agresywna obrona, na pograniczu faulu. Nie mamy nic do stracenia, zrobimy z tego brudną serię i spróbujemy wyciągnąć z tego wszystko co nam się uda. Gracze Bucks nie będą pewnie szczególnie zadowoleni, ale spadnięcie któregoś z graczy Cavs za 6 fauli, może być chlebem powszednim
- CJ McCollum

Minusy drużyny:
- w starciu z Bucks... cała reszta

Proponowany bilans:
Nikt się nie okłamuje. Każde zwycięstwo będzie sukcesem Cavs. Liczymy jednak, iż dorównamy zaciętością tegorocznym RL Clippers i wyrwiemy chociaż jedno spotkanie pokazując że nie trafiliśmy do PO przez przypadek.
Bucks 4-1 Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe

U mnie masz jeden łin za brak opisu przeciwnika za bardzo dobry opis pozwalający mi wyobrazić sobie grę Cavs w tej seriii drugi za McColluma ;) 

Oj Bucks będą wymęczeni w II rundzie, a stracili jeszcze Cousinsa.. Warto pamiętać, że u nas grali bardzo wąskim składem cały sezon, a Danny Green, który do nich doszedł tez miał spore minuty w nogach grając jeszcze u Ignasia w Spurs, bo tam jak pamiętamy połowa składu była na początku sezonu kontuzjowana razem z Carrollem. Bez względu na kogo trafią Bucks w II rundzie - Celtics, czy Magic czeka ich trudna walka o Finał Konferencji :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, przeciwnik nieco lepszy niż Pistons z Reala, jednak i Bucks mają u nas mocniejszy skład. W zasadzie w oparciu o Real NBA wyniku można było się spodziewać. 

 

Glosowalem na 4;0 choć powinienem dać 1W dla Cavs za brak opisu SLA. zawiesiłem się x tym, ze miałem tak zrobić, może przez to ze Cavs to moi najwięksi „wrogowie” od tego sezonu ;)). Tak serio to nie zrobiłem tego celowo, wypadło mi z głowy. 

W drugiej rundzie drogi GM bucks to nie przejdzie bez opisu, więc prosiłbym się zaangażować nieco ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.