Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, montana napisał:

Uwielbiam Joka pewnie tak samo jak ty, ale to zachowanie było mega frajerskie i nie ma co bronić grubego na siłę. Uj w to, że to Kanter. Celowo napierdalać typa w kontuzjowany bark to żenada

Nie mówię, że nie, ale przecież nie ma żadnej gwarancji, że on to sam wymyślił, tak jak pisałem Collins też zapolował na nogi Murraya, to są playoffs gdzie często cel uświęca środki, a to też nie jest tak, że to się kiedyś zdarzyło, trzeba to piętnować, ale to nie jest raczej naturą Andzeja.

3 minuty temu, lucero napisał:

Czy ja wiem czy to hejtowanie. Gość czasami wyglada jakby tracil zmysły. Collinsa nie widziałem, ale moze masz racje

Tymczasem:

  W dniu 13.04.2019 o 17:22, lucero napisał:

Spokojnie, jeszcze w tym sezonie Was zdążymy pyknac o ile poradzicie sobie ze Spurs ;)

tak, tak

 

https://twitter.com/NBAOfficial/status/1115347544027037696?s=19

no, ale o co chodzi? flopowanie też jest c***owe, nie ma co tego miarkować i prześcigać się teraz kto tam bardziej zjebał

najważniejsze, że Kanterowi się chyba nic nie stało, to jest tu chyba najważniejsze, choć powtarzam jeszcze raz, nie popieram tego i być może liga ukara Joka za to idiotyczne zagranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie mówię, że nie, ale przecież nie ma żadnej gwarancji, że on to sam wymyślił, tak jak pisałem Collins też zapolował na nogi Murraya, to są playoffs gdzie często cel uświęca środki, a to też nie jest tak, że to się kiedyś zdarzyło, trzeba to piętnować, ale to nie jest raczej naturą Andzeja.

8 minut temu, lucero napisał:

Generalnie to Jokić w tych Playoffs toczy walkę nie tylko z rywalami, ale i z samym sobą. Na razie wypada to bardzo okazale. Walczy z wymaganiami minutowymi wobec niego i tym, że zespół bez niego na parkiecie po prostu umiera, musiał zrobić sobie mentalny "switch" na bardziej agresywną i dominującą grę w ataku, bo to co oglądamy w tych Playoffs to także nie jest natura Joka i dobrze się w tych zmianach odnajduje. Tu z Kanterem na pewno przegiął, ale może chce aż za bardzo wejść w skórę lidera. 

Pamiętacie dyskusje z @DaFlooou przy okazji serii ze Spurs? Ile to było znaków zapytania wobec liderowania Jokicia? Teraz już chyba większość przekonał, że potrafi być tym numerem jeden.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no, ale o co chodzi? flopowanie też jest c***owe, nie ma co tego miarkować i prześcigać się teraz kto tam bardziej zjebał

 

Nie wiem o co chodzi bo to Twój cytat był. Ja go zrozumiałem tak ze nie ma takiej opcji abyśmy się spotkali w 2rd a co dopiero Was pokonali 

oczywiscie na razie jest jak jest ale chyba już taka opcja wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

Pamiętacie dyskusje z @DaFlooou przy okazji serii ze Spurs? Ile to było znaków zapytania wobec liderowania Jokicia? Teraz już chyba większość przekonał, że potrafi być tym numerem jeden.

Ja bym aż takim optymistą nie był ;] Będzie mu wypominane te 8 strat gdzie kilka z nich to były bardzo bezmyślne podania, no i te wolne w końcówce, szkoda, ale  z drugiej strony nie wiem czy podczas piątej dogrywki bardziej bym drżał o wynik czy o  to, że Jok, za chwilę padnie i już się nie podniesie ;]

Na pewno z perspektywy kibica, to są bardzo dobre PO, wielu chyba tutaj zapomina jak czałkował taki Antek w swoich pierwszych PO, a mam wrażenie, że ludzie wymagają od Serba świetnej gry w każdym jednym nie zważając na to jakie realne wsparcie dostaje.

31 minut temu, lucero napisał:

Nie wiem o co chodzi bo to Twój cytat był. Ja go zrozumiałem tak ze nie ma takiej opcji abyśmy się spotkali w 2rd a co dopiero Was pokonali 

oczywiscie na razie jest jak jest ale chyba już taka opcja wchodzi w gre

Miałem Thunder na kuponie, nie mogłem pisać wbrew swoim oczekiwaniom ;] Wiem, że to mój cytat, dlatego pisałem, że nie ma co wklejać tego flopa Lillarda raz jeszcze, bo to też jest ta najciemniejsza strona, którą ciężko pochwalać.

 

e: 

aż chce się zanucić

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezki mecz

niesamowite, ze nuggets tego nie wygrali.

koncowka 4q, bylo +5 na minute z hakiem po trojkach murraya

koncowka 1ot bylo +2 dla nuggets, 16sec do konca, strata jokica, przechwyt lillarda, farciarskie punkty z kontry

koncowka 2ot, tu w ostatniej minucie kazdy mogl przechylic szale

koncowka 3ot, +4 dla nuggets na 30sec przed koncem, wjazd lillarda, strata murraya, wjazd lillarda, przestrzelona trojka murraya

w 4ot tez prowadzili i wystarczylo zebrac po niecelnym rzucie mccolluma

 

WOW. bede w szoku jesli nuggets nie pekna psychicznie i fizycznie po tym meczu. z reguly po czyms takim ci, ktorzy wygrywali dostawali skrzydel a przegrani... grali gorzej.

jokic 30pts w regulaminowym czasie gry. w 20min dogrywek... 3pts. LOL moze gdyby nie mial nadwagi lepiej znioslby te dodatkowe minuty? przemysli sobie na spokojnie jak juz bedzie na rybach.

po lillardzie spodziewalem sie 40pts na dobrych procentach tymczasem zostal po raz kolejny zatrzymany. w ot mial chyba 1 trojke i 2 wjazdy... za to mccollum 3mal gre blazers. harkles, aminu czy kanter mili troche waznych zbiorek. z kapelusza wyskoczyli barton i hood. byl moment, ze millsap zaliczyl 2 akcje, przez ktore bylem przekonany, ze wygraja ten mecz... niesamowity mecz. nie zazdroszcze przegranym.

brawo blazers! jeszcze 2. chyba nie powtorza bledu spurs....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, badboys2 napisał:

LOL moze gdyby nie mial nadwagi lepiej znioslby te dodatkowe minuty? przemysli sobie na spokojnie jak juz bedzie na rybach.

Ja pi****le, typie.

Czy jest ktoś w tej lidze przygotowany na granie przez 65 minut na intensywności Playoffs? Malone przeprosił Nikolę po meczu, bo wie że to zjebał ("rozpisywanie" ostatnich posiadań i "monitorowanie" minut Jokicia), a tu zarzut w stronę Serba. On w RS gra średnio 31.2 minuty na mecz, tu zagrał ponad dwa razy tyle. Przecież to LeBron grając w Cavs w trakcie meczu się tlenem ratował, a Ty oczekujesz od debiutanta w PO, który nie jest atletycznym freakiem, że będzie ponad godzinę grał na niesamowitym poziomie. 

O tym jak w tej serii Denver wygląda z Jokiciem na parkiecie i w 20 (!!!) minutach bez pisałem wyżej. Czepianie się za ten mecz Jokicia oraz Murraya (który nie był nawet do końca pewny występu) to coś absurdalnego. 

Ostatni raz ktoś zagrał w Playoffs więcej minut 66 lat temu, a Ty wyskakujesz z brzuchem.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem uprawiając tak instensywny sport jak koszykówka Jokic jest nadal taki tlusty... dla mnie jest to niepojęte. I równie niepojete jest dla mnie to ze gosciu ma taki skillset i nadal nic nie robi z tą swoją tłustą dupa. Chociaz przecietny atletyzm  spowodowalby, ze Joker pewnie bylby real kandydatem do MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Ja pi****le, typie.

CPrzecież to LeBron grając w Cavs w trakcie meczu się tlenem ratował, a Ty oczekujesz od debiutanta w PO, który nie jest atletycznym freakiem, że będzie ponad godzinę grał na niesamowitym poziomie. 

 

Co Ty pleciesz za glupoty?! wiesz o tym, ze czym mniej tkanki tluszczowej tym gorzej o dotlenienie? wiec taki tekst nie wytrzymuje krytyki na pierwszy rzut oka, bo jest zgoła odmiennie niż to co piszesz. Jak masz troche wiecej tluszczyku jak Jokic, to wytrzymasz dluzej minut aniezeli wyżylowany LeBron. LeBron nie wytrzymałby takich minut wlasnie przez to, ze tego tluszczu tyle nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Co Ty pleciesz za glupoty?! wiesz o tym, ze czym mniej tkanki tluszczowej tym gorzej o dotlenienie? wiec taki tekst nie wytrzymuje krytyki na pierwszy rzut oka, bo jest zgoła odmiennie niż to co piszesz. Jak masz troche wiecej tluszczyku jak Jokic, to wytrzymasz dluzej minut aniezeli wyżylowany LeBron. LeBron nie wytrzymałby takich minut wlasnie przez to, ze tego tluszczu tyle nie ma.

 

Tu można by rozpisać inaczej. dwie wersje.

1. jakby Jokic ten tłuszcz zamienił w mięśnie i miał to w mięśniach tyle samo ważąc to masz chyba racje. Potrzeba więcej tlenu. Wysiadłby jak Pudzian w klatce.

2. jakby się odchudził, zrobił trochę siły i atletyzmu bez nadmiernej masy mięśni to by mu to pomogło ZNACZNIE. (tu zależy jak się odżywia bo bo jak tradycyjnie (węgle główny składnik energetyczny) to w trakcie 60 minut nie uruchomi za bardzo spalania tłuszczu)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, HyHy napisał:

Jakim cudem uprawiając tak instensywny sport jak koszykówka Jokic jest nadal taki tlusty... dla mnie jest to niepojęte. I równie niepojete jest dla mnie to ze gosciu ma taki skillset i nadal nic nie robi z tą swoją tłustą dupa. 

Piszesz z taką pogardą jakbyś miał pewność ,że to wina Jokica skoro jest taki tłusty: nic nie robi , nie dba o siebie,wpierdala śmieciowe żarcie,jest leniwy i leży na kanapie.,Możliwe że Jokic pracuje ciężej niż 99% graczy w lidze,liczy każdą kalorie i dietetyk dobiera mu żarciem, kładzie się spać głodny częściej niż cala reszta ligi. Tylko Nikola ma taki metabolizm, taki się urodził i nie ma na to żadnego wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Nikola ma dietetyka który tak mu rozpisuje dietę że ten ma brzuch i chodzi głodny spać to ja na jego miejscu dawno bym go zwolnił. 

Jokić odpuszcza raczej porządne treningi bazuje na skillu. Gdyby trenował i trzymał dietę miałby minimum rzezby, choć. Ten mięśni pod tłuszczykiem i nie miałby kalduna jak Ferdek kiepski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to trochę zabawne, ze Jokić jest w najbardziej profesjonalnej koszykarskiej lidze świata i jest w niej gwiazdą, ma na pewno świetną opiekę medyczną, treningową etc. Na specjalnego lenia i mało ambitnego gracza nie wygląda, a tu nie mając specjalnych danych się zastanawiamy czemu nadal ma brzuch. Jak wspominałem wyżej to ekspertem od tego nie jestem, ale może to kwestia budowy ciała, metabolizmu czy czegoś tam jeszcze. 

On nigdy chudy nie był (słynne zdjęcia z dzieciństwa) i może ten typ tak po prostu ma. Koszykarsko delikatnie mówiąc się broni i radzi sobie w takich normalnych minutach. Dziś w nocy zagrał praktycznie dwa mecze względem średnich z RS i wyciąganie jakichś wniosków negatywnych z tego to spore nadreagowanie.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem to trochę zabawne, ze Jokić jest w najbardziej profesjonalnej koszykarskiej lidze świata i jest w niej gwiazdą, ma na pewno świetną opiekę medyczną, treningową etc. Na specjalnego lenia i mało ambitnego gracza nie wygląda, a tu nie mając specjalnych danych się zastanawiamy czemu nadal ma brzuch. Jak wspominałem wyżej to ekspertem od tego nie jestem, ale może to kwestia budowy ciała, metabolizmu czy czegoś tam jeszcze. 

On nigdy chudy nie był (słynne zdjęcia z dzieciństwa) i może ten typ tak po prostu ma. Koszykarsko delikatnie mówiąc się broni i radzi sobie w takich normalnych minutach. Dziś w nocy zagrał praktycznie dwa mecze względem średnich z RS i wyciąganie jakichś wniosków negatywnych z tego to spore nadreagowanie.

Najogólniej już od dzieciństwa lubił rurki z kremem i pączki i to jest powód że jest gruby i ma taki a nie inny metabolizm. metabolizm zależy od tego czym się obżerasz generalnie. 

Poza tym, to nie typ atlety z budowy i wyboru. Ma świetną pracę rąk, świetnie się  zastawia, wysokie basketball Iq. Na tym bazuje. Reszta to lenistwo. i wrodzona nieruchawość.  

Widzę tu trochę podobnych cech co Doncic i nasz bokser wagi ciężkiej Kownacki

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Co Ty pleciesz za glupoty?! wiesz o tym, ze czym mniej tkanki tluszczowej tym gorzej o dotlenienie? wiec taki tekst nie wytrzymuje krytyki na pierwszy rzut oka, bo jest zgoła odmiennie niż to co piszesz. Jak masz troche wiecej tluszczyku jak Jokic, to wytrzymasz dluzej minut aniezeli wyżylowany LeBron. LeBron nie wytrzymałby takich minut wlasnie przez to, ze tego tluszczu tyle nie ma.

 

Zawodowi kolarze i ich trenerzy to banda amatorów, gdyby tylko mieli Twoją wiedzę to osiągaliby lepsze wyniki i w dodatku nie wyglądaliby tak:

Clipboard04-400x262.jpg

Maratończycy to też chyba niedouczona grupa:

1156206.jpg

Dzięki Tobie wszystkie książki z fizjologii sportu zostaną napisane od nowa.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kepler czlowieku osmieszasz sie, mowimy tutaj o atlezymie i o duzych masach miesniowych,  o tym ze latwiej dotlenic ulanca jak Joknic, niz dotlenic duza mase miesniowa bez tlusczu jak LeBRON jak wpadles na porownanie z gosciami co waza kilka kilogramow to nie mam pytan.  Chciales zablysnac ale nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Jokić ma po prostu dietę w dupie. A jeśli wytrzymuje kondycyjne całe spotkania, trudy całego sezonu i nie łapie kontuzji to trudno o argumenty, które by go przekonały do poważnego podejścia do przepalenia tłuszczu na mięśnie. Tymczasem ta bawola postura w zestawieniu z genialną techniką użytkową stanowią unikalne i skuteczne zestawienie. Nie odnoszę wrażenie, że tusza mu przeszkadza. Patrząc jak rzuca Kanterem sądzę, że wręcz przeciwnie.

A przykład Nurkicia pokazuje, że przemiana z bawoła w żylastego herosa nie jest prosta o ile w ogóle  możliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.