Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

@josephnba imho Blazers też o tym wiedzą i bronią trochę w stylu Bucks, oddają trójki pilnując pomalowanego ;)

@lucero wszystko się liczy, Blazers wygrali z OKC bo byli lepsi a Dame z CJem szaleli :) z Denver mają dużo cięższe matchupy, ale na pewno ich stać na wygranie tej serii. Z trzech najlepszych ofensywnie graczy dwóch gra w PTB i do tego mają przewagę na ławce. Dobre wyniki w RS to nigdy nie jest przypadek, tylko w Playoffs dużo bardziej liczy się odpowiedni matchup niż ogólna jakość teamu. No i jaja, a te Dame ma na poziomie TOP5 ligi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze Śliwka umie tak bronić to nie oglądając Denver się dziwie. U nas to raczej kiepsko mu to szlo

Dobrze ze Barton gra na poziomie jakim gra

Gra PTB była nastawiona na zmęczenie i stworzenie problemów z faulami Jokica i to się udało znakomicie

teraz kocioł w Rose Garden powinien pomagać ale Denver umie u nas grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali w SA po latach przerwy, wiec kto wie, może i tym razem się uda :P 

Plan minimum wykonany, co będzie dalej to się zobaczy, ale ja z tej drużyny w tym sezonie i tak jestem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się tak udanego RS oraz tego, ze wyjdą z kłopotów w Playoffs jako praktycznie debiutanci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucero napisał:

Co tam Denver. My dopiero mamy przerabane. Game 1 z OKC się nie liczy bo OKC przegrało minimalnie przez skuteczność za 3. Game 2 owszem można od biedy zapisać na plus. Game 3 oczywiście dominacja OKC i radość całej ich ławki, Game 4 fuks no i w 5 bad shot 

pierwszy mecz w Denver wiadomo kontrola gospodarzy w drugim jak piszesz tez byli lepsza drużyna 

 

do tego dochodzi iż 3 miejsce w regularnym sezonie tez niesłuszne i przez gremium e-NBA zostaliśmy sklasyfikowani na 7-8

jak żyć 

żyć i żreć normalnie - w pamieci mam serie z Pels z tamtego roku. Na remis jest z Denver, boisku zweryfikuje, czy jestesmy 3 siło na zachodzie PO pokaże jak faktycznie jest.

Fajnie, ze wygralismy anyway podaruje sobie narracje w stylu niedoceniania brazzers, jest za wczesnie na tarmoszenie sie po owlosionej torbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę smieszy to "ja się cieszę nawet jak przegrają"

 

być może takiego okienka na WCF nie beda mieli przez dłuższy czas a was będzie cieszyć jak odpadną z przeciętnym Blazers? Przecież tutaj rownie dobrze 1 INJ w WCF i nawet można myśleć o finale więc nie żartujcie nawet z tym "jestem zadowolony bo pokonali słabych Spurs" podczas gdy oni w tej 2 rundzie dostali zespół który normalnie się dostaje w pierwszej

 

nie żebym tych Blazers znów nie doceniał ale raczej kazdy wie że aby dostać taką ekipę w 2 rundzie na zachodzie zamiast jakiegos napakowanego monstrum to jednak nie będzie zdarzać się co sezon

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miś to raczej nie, ale po tym jak się sytuacja ułożyła to należy od nich wymagać tych Finałów konfy a nie "co będzie to będzie ją jestem zadowolony bo wygrywali w RS"

 

równie dobrze jakiemuś Durantowi może odbić i dołączy do LeBrona, Davis z Kawhim przyjdą do LAC i wtedy Nuggets nawet przez 1 rundę się nie będą mogli przebić :]

 

więc jak jest okienko w postaci 2 realnych contederow w konferencji  którzy są po tej samej polowce drabinki to trzeba to wykorzystać póki mozna, bo druga taka okazja moze sie nie pojawić przez lata

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dapunk20 napisał:

miś to raczej nie, ale po tym jak się sytuacja ułożyła to należy od nich wymagać tych Finałów konfy a nie "co będzie to będzie ją jestem zadowolony bo wygrywali w RS"

 

równie dobrze jakiemuś Durantowi może odbić i dołączy do LeBrona, Davis z Kawhim przyjdą do LAC i wtedy Nuggets nawet przez 1 rundę się nie będą mogli przebić :]

 

więc jak jest okienko w postaci 2 realnych contederow w konferencji  którzy są po tej samej polowce drabinki to trzeba to wykorzystać póki mozna, bo druga taka okazja moze sie nie pojawić przez lata

Myslimy tak samo z drugiej strony barykady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dapunk20 napisał:

miś to raczej nie, ale po tym jak się sytuacja ułożyła to należy od nich wymagać tych Finałów konfy a nie "co będzie to będzie ją jestem zadowolony bo wygrywali w RS"

 

równie dobrze jakiemuś Durantowi może odbić i dołączy do LeBrona, Davis z Kawhim przyjdą do LAC i wtedy Nuggets nawet przez 1 rundę się nie będą mogli przebić :]

 

więc jak jest okienko w postaci 2 realnych contederow w konferencji  którzy są po tej samej polowce drabinki to trzeba to wykorzystać póki mozna, bo druga taka okazja moze sie nie pojawić przez lata

bez przesady, jeśli to ma być jedyne okienko na finały konfy na przestrzeni następnych lat, to wszystko co się udało zrobić przez ten rok nie ma żadnego znaczenia

a ja wolę myśleć, że jest to początek drogi, a obecny stan rzeczy czyli nierówność formy i generalnie przeciętny zespół na tle najlepszych, to naturalny etap w rozwoju, a dopiero za 2-3 lata Nuggets osiągną peak swoich możliwości, nie ma co się podpalać, za wpierdol w WCF jeszcze sztandaru nikt nie powiesił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g2 wygral mccollum w 3q kiedy utrzymal przewage ptb

wygral tez kanter, ktory walczyl za 2, przeciwstawial sie fizucznie i robil wiele roznych rzeczy. nie odpuscil na moment

swoje 3gr dal tez rodney hood zaliczajac kilka waznych blokow czy punktow. kilku innych grajkow tez dalo swoje 3gr i na gle okazalo sie, ze mozna wygrac w denver z lillardem, ktory przeszedl obok meczu. wow. szczerze mowiac sadzilem, ze czeka nas duze hero ball z jego strony. nie odczekalem sie a blazers i tak wygrali.

nuggets nie ogarniam. zabraklo mi tu liderow. to byl mecz, ktory powinni byli wygrac, bo blazers u siebie nie przegrali w tych playoffs, sa u siebie zupelnie inna druzyna i nie zdziwie sie jak po 2 meczach w oregonie bedzie 3-1 dla ptb i w zasadzie po serii.

dame ma farta, ze oni to wygrali bo, gdyby nie dowiezli W, spadloby to na jego barki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.