Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Mich@lik napisał:

Przepraszam ale techniczny do Kantera to śmiech na sali.

Poje****?

Ze dostał czy ze nie dostał ?

1-1 i niezła pozycja wyjściowa 

kluczem chyba będzie kwestia Moe. Tworzy się mały koszmar kontuzji na szczęście te dwa transfery na razie wchodzą idealnie w kontekście owych przypadków. Kanter za Nurka i Hood za Moe ale miejscu nadzieje ze to drugie tylko chwilowe 

Kanter jak na grę z kontuzja gra rewelacje 

okazuje się iż Jokera można jednak ograniczyć. Otwiera to co prawdę na open 3 ale Denver w tym elemencie nie zachęca pomijając game 1

Zobaczymy co teraz wymyślimy w Rose Garden, gdyby udało się wygrać dwa mecze to byłoby cudownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ta nowa forumowa wojenka Jozka z LBS i Julekstep. A jeszcze bardziej mi sie podoba jak obaj podskakuja jak takie małe pieski do starego, poczciwego bernardyna po jednym udanym meczu a po wpierdolu chowają sie po kątach ;)

Seria oczywiście w żadnym wypadku nie jest skończona, ale patrząc na całokształt wypowiedzi fanbase'u nuggets smiem twierdzić ze powinien on dostać zakaz jakiegokolwiek smieszkowania w temacie Lakers. Przy was najbardziej zaslepieni kibice LAL wyglądają jak ostoje obiektywizmu. Jesteście wypisz wymaluj "January 2.0 Jokic edition" ;)

Mam szczera nadzieje ze Wam Blazers wybiją to zarozumialstwo z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny od meczu nic nie napisali?!?!? Chowajo się po kątach jak pieski!!!

Śmiem twierdzić (patrząc na całokształt wypowiedzi) że fanbase Lakers powinien mieć zakaz jakiegokolwiek wypowiadania się na forum lol.

10 minut temu, kore napisał:

Przy was najbardziej zaslepieni kibice LAL wyglądają jak ostoje obiektywizmu.

a co do tego wątku to polecam lekturę postów badboys2 z zeszłego sezonu (gdzie LAL mają co najmniej takie same perspektywy jak Nuggets, bo porównywalna młodzież itepe)

coś jeszcze o zaślepieniu naskrobiesz mordeczko? :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

3 godziny od meczu nic nie napisali?!?!? Chowajo się po kątach jak pieski!!!

Śmiem twierdzić (patrząc na całokształt wypowiedzi) że fanbase Lakers powinien mieć zakaz jakiegokolwiek wypowiadania się na forum lol.

a co do tego wątku to polecam lekturę postów badboys2 z zeszłego sezonu (gdzie LAL mają co najmniej takie same perspektywy jak Nuggets, bo porównywalna młodzież itepe)

coś jeszcze o zaślepieniu naskrobiesz mordeczko? :)

Przepraszam, nie chciałem Cie zdenerwowac :) Wyluzuj, uśmiechnij sie, potraktuj to z dystansem. Słońce za oknem, trwającą majówka na horyzoncie, make peace, not war, na NBA świat sie nie kończy ;)

A o tym chowaniu to raczej opinia za całokształt (patrz: seria ze Spurs). Co do zaslepienia z kolei to pewnie możnaby było długo sie przerzucać argumentami kategorii "no chyba Ty!", tylko po co? Zwróciłem uwagę po prostu na zjawisko "przyganial kocioł garnkowi" w praktyce.

Piateczka i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olshey zna chyba jakąś trójoką wronę bo inaczej nie da się wytłumaczyć ściągnięcie Kantera i Hooda w miejsce kontuzjowanych Nurkicia i Harklessa.

Blazers wygrywają na wyjeździe w 2 rundzie PO bez 2 zawodników S5 i z mocno ograniczonym przez rywali Lillardem. Kosmos! CJ dziś znowu się postarał 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kore napisał:

Przepraszam, nie chciałem Cie zdenerwowac :) Wyluzuj, uśmiechnij sie, potraktuj to z dystansem. Słońce za oknem, trwającą majówka na horyzoncie, make peace, not war, na NBA świat sie nie kończy ;)

A o tym chowaniu to raczej opinia za całokształt (patrz: seria ze Spurs). Co do zaslepienia z kolei to pewnie możnaby było długo sie przerzucać argumentami kategorii "no chyba Ty!", tylko po co? Zwróciłem uwagę po prostu na zjawisko "przyganial kocioł garnkowi" w praktyce.

Piateczka i miłego dnia :)

1 - pisz z nicka o danym userze w kontekście bycia małym, tchórzliwym pieskiem

2 - następnie pisz, że nie chcesz go denerwować i doradź więcej luzu i uśmiechu

 

da się być bardziej passive-aggressive w internetach?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

1 - pisz z nicka o danym userze w kontekście bycia małym, tchórzliwym pieskiem

2 - następnie pisz, że nie chcesz go denerwować i doradź więcej luzu i uśmiechu

 

da się być bardziej passive-aggressive w internetach?

Chyba za duzo internetu. Bez kitu trzeba Ci wiecej luzu bo traktujesz to wszystko śmiertelnie poważnie. Stary, no na rodzinę Ci nie wjezdzam, nie przesadzaj.

A co do mojej animowosci, nie mam z tym problemu; chcesz to napisz jak to sie kiedyś "mówiło w internetach". Mój profil FB stoi dla większości userow tego forum otworem. Jestem tu już bardzo długo i większość z was znam (na tyle na ile mogę rzecz jasna) wiec nie mam syndromu "chowania sie za nickiem" (oczywiście z racji widoczności forum nawet dla niezarejestrowanych userow, publicznie prywatnych danych podawać nie chcę).

PS. nawet nie wiedziałem ze istnieje takie pojęcie jak "bycie passive-aggresive". Ale moze dlatego ze czasem wylogowuje sie do zycia ;) [uprzedzam: to nie wrzut do Ciebie Julek!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kore napisał:

 A jeszcze bardziej mi sie podoba jak obaj podskakuja jak takie małe pieski do starego, poczciwego bernardyna po jednym udanym meczu a po wpierdolu chowają sie po kątach ;)

Seria oczywiście w żadnym wypadku nie jest skończona, ale patrząc na całokształt wypowiedzi fanbase'u nuggets smiem twierdzić ze powinien on dostać zakaz jakiegokolwiek smieszkowania w temacie Lakers.

No cóż, nie da się ukryć, że Nuggets przegrali najwięcej meczów w tych play-offs, podczas gdy Lakers od 6 lat nie zaznali w nich smaku porażki, więc ten zakaz śmieszkowania z Lakers fanów Nuggets jest jak najbardziej zasadny:) 

A tak poważnie ostatni raz, kiedy Lakers mieli tak dobry wynik sportowy ( minimum remis po 2 meczach 2 rundy play-offs) jak Nuggets w tym roku, Jamal Murray miał 13 lat, więc fani Nuggets mogą w temacie Lakers śmiać się do rozpuku:)

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.