Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lorak napisał:

czy blazers to najsłabszy finalista W-konferencji od... kto wie jak dawna? (jazz z Deronem?) przecież oni bez Nurkica nawet poziomu playoff teamu nie prezentują. to też tym bardziej pokazuje, jak kiepscy byli nuggets.

Blazers ograli Thunder i Nuggets, czyli zasłużyli żeby być w WCF. Wiem, że nie są medialni, ale takie deprecjonowanie ich sukcesu jest słabe. Zdobyli 3 miejsce? Zdobyli. Mieli przegrać z Thunder? Nie przegrali.  Powinni odpaść z Nuggets? Odrobili kilkanaście punktów w Denver i awansowali do WCF. Zatem dajmy im trochę miłości zamiast wrzucać ich do wora z napisem - najgorsi finaliści od iluś tam lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zalias napisał:

ogolnie kibicowalem Portland w tej serii, ale mam nieodparte wrazenie ze Nuggets o wiele, wiele wiekszy opor postawiliby Warriors 

czy taki wiele wiekszy to nie wiem, bo blazers matchupowo mają przynajmniej kogo rzucić na duranta, jeśli ten wróci na WCF (Aminu, Harkless) a w nuggets to nie wiem, kto by go tam bronił

btw smieszne ile tutaj hejtu leci w stronę nuggets zamiast braw dla blazers za pokazanie niesamowitego charakteru i odrobienie double digit deficytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, enba1 napisał:

Bez przesady, skoro bez Nurkica nie prezentują poiomu PO teamu, to jaki poziom w takim razie prezentuje Denver i OKC? 

niższy (ewentualnie wynik serii to kwestia matchupów oraz szczęścia). w każdym razie na ile oceniasz wkład Nurkica? bo ok, możliwe że był negatywnym/w okolicach zera zawodnikiem, ale jednak wydaje mi się, że dawał bardzo dużo tej drużynie, więc bez niego siłą rzeczy to słabszy zespół (szczególnie z taką dziurą defensywną na środku jak Kanter).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

czy blazers to najsłabszy finalista W-konferencji od... kto wie jak dawna? (jazz z Deronem?) przecież oni bez Nurkica nawet poziomu playoff teamu nie prezentują. to też tym bardziej pokazuje, jak kiepscy byli nuggets.

Odpocznij od forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał:

niższy (ewentualnie wynik serii to kwestia matchupów oraz szczęścia). w każdym razie na ile oceniasz wkład Nurkica? bo ok, możliwe że był negatywnym/w okolicach zera zawodnikiem, ale jednak wydaje mi się, że dawał bardzo dużo tej drużynie, więc bez niego siłą rzeczy to słabszy zespół (szczególnie z taką dziurą defensywną na środku jak Kanter).

A może Nurkić by grał jak Vucević, któremu nie jeden chce przyznać maxa, na tym forum? WTF?!

To jest czas fanów Portland, daj mi trochę radości zamiast robić z ich teamu, drużynę na poziomie Lakers. :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci seed na kosmicznym zachodzie, pokonani dwaj rywale bez jednego z trzech najlepszych graczy i Blazers nie są PO level?

To k**** kto jest? 

Warriors i tyle?

 

lorak widać ból spowodowany ssaniem lebrons w tym roku zaburza ci trzeźwość oceny sytuacji

Trochę żal 

Może idź poszukaj jeszcze jednej analizy z której wynika że James jednak aż tak źle nie bronił to ci się polepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

czy blazers to najsłabszy finalista W-konferencji od... kto wie jak dawna? (jazz z Deronem?) przecież oni bez Nurkica nawet poziomu playoff teamu nie prezentują. to też tym bardziej pokazuje, jak kiepscy byli nuggets.

O ja prdl. Grubaśna teoria.

OKC to w takim razie degradacja do G-Legaue.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucero napisał:

Odpocznij od forum

jak najbardziej, moja krytyka blazers jest nieuzasadniona i być może powinienem odpocząć od forum. co jednak, jeśli nie rozumiesz tego, co próbuję przekazać? w jaki sposób rozstrzygasz który człon alternatywy (wykluczającej - gdyby ktoś chciał się czepiać; pozdro Julek ; P) jest prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lorak napisał:

jak najbardziej, moja krytyka blazers jest nieuzasadniona i być może powinienem odpocząć od forum. co jednak, jeśli nie rozumiesz tego, co próbuję przekazać? w jaki sposób rozstrzygasz który człon alternatywy (wykluczającej - gdyby ktoś chciał się czepiać; pozdro Julek ; P) jest prawdziwy.

Logika nie ma zastosowania do sytuacji w ktorej CJ zdobywa 37 pts w g7 :P

A co do PTB to oni co roku robia PO i co roku jest to "wielkie zaskoczenie". Moze jednak sa tym true PO teamem (ktory przy odrobinie szczescia - jak w tym roku - moze namieszac)?

Dodatkowo Lillarda nalezy juz chyba na pewniaka zaklepac jako nr 2 wsrod PG's ligi (przymujac zalozenie, ze Harden to SG).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lorak napisał:

Jrue podpowiada, że nie do końca: 

 

Jedna seria, ale w tej z OKC to Lillard podwójnie zmazał tamte PO, za to OKC walnęło takie combo że szok.

Chyba praktycznie każdy zawodnik w tej lidze ma swój "kryptonit" . Lillard-Jrue, Embiid-Gasol, połowa PG-Beverley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

niższy (ewentualnie wynik serii to kwestia matchupów oraz szczęścia). w każdym razie na ile oceniasz wkład Nurkica? bo ok, możliwe że był negatywnym/w okolicach zera zawodnikiem, ale jednak wydaje mi się, że dawał bardzo dużo tej drużynie, więc bez niego siłą rzeczy to słabszy zespół (szczególnie z taką dziurą defensywną na środku jak Kanter).

Oczywiście że Nurek dawał dużo. Ale skoro Portland bez niego, i z obśmiewanym wszem i wobec Kanterem (z czym ja się absolutnie nie zgadzam), robi finał, to wniosek jest prosty. Albo są naprawdę nieźli (z GSW będzie pewnie 0:4, ew 1:4, bo to rywal wybitny), albo przez ostatnie kilka lat zakrzywialiście rzeczywistość pisząc o mocarnym zachodzie. Bo skoro na tym mocarnym zachodzie, rzekomo słabe Portland, rzekomo słabe OKC, rzekome rewelacyjne Utah, rok w rok są ścierka dla Houston i GSW to chyba jednak coś jest nie tak. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste jest Portland - smutno się patrzy wiedząc, ze McCollum był wybrany po Burku w 2k13 :)

GSW bez Duranta i Cousinsa wcale nie musi być takim nobrainerem - gdyby nie niemal 8meczowa seria z Nuggets , to może i zaryzykowałbym jakaś symboliczna stówkę na awans Blazers do finału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat brak Cousinsa to tak dla Rockets jak i Blazers (którzy w jakimś stopniu grają koszykówkę podobną do Rockets) bardzo zła wiadomość. Im więcej Cousinsa na boisku, tym szersze byłyby uśmiechy na twarzach Hardenów i Lillardów tego świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, enba1 napisał:

albo przez ostatnie kilka lat zakrzywialiście rzeczywistość pisząc o mocarnym zachodzie

Zachód ma niesamowitą głębię, ale 'tylko' dwóch contenderów, ta sytuacja się unormuje pewnie niedługo, ale poza playoffami są LeBron, Davis, Towns, nawet Holiday... Dwa mega teamy, potem 3-4 zespoły, które zależnie od matchupów mogą rozczarować w pierwszej rundzie/zrobić dobry run (patrz Blazers), Thunder których ciężko ocenić, i Spurs, którzy chyba jednak z każdym by tutaj odpadli. Zajebista głębia, ale kosztem tego tylko dwa teamy realnie na poziomie WCF.

Więc yeah,, Zachód jest overrated pod tym względem, na pięć najlepszych teamów w NBA, trzy są ze Wschodu, a to dawno nie było grane.

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Towns

 

Ten to akurat kasztan i miękka faja. Jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić, prowadzącego drużyne w PO. Zresztą o czym tu gadac, on nawet nie potrafi poprowadzić drużyny by o te PO realnie powalczyla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, enba1 napisał:

Oczywiście że Nurek dawał dużo. Ale skoro Portland bez niego, i z obśmiewanym wszem i wobec Kanterem (z czym ja się absolutnie nie zgadzam), robi finał, to wniosek jest prosty. Albo są naprawdę nieźli (z GSW będzie pewnie 0:4, ew 1:4, bo to rywal wybitny), albo przez ostatnie kilka lat zakrzywialiście rzeczywistość pisząc o mocarnym zachodzie.

a może nie są tak mocni i o wygranych seriach decydowały korzystne matchupy? ile twoim zdaniem ten Nurkic był konkretnie wart? (tzn. bez niego ile mniej W mieliby w RS?). ciekawe czy będą vs GSW wyglądać lepiej niż clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lorak napisał:

a może nie są tak mocni i o wygranych seriach decydowały korzystne matchupy? 

Nie no jasne. Nuggets są wręcz stworzeni pod Blazers. Niestraszny im ultraofensywny Nurkić bo mają na środku boga obrony w postaci jednorękiego, głodnego Kantera! Nie ma się co martwić o Murraya i Harrisa bo przecież niscy Blazers to pitbule w typie Beverleya. Zresztą mogą się poświecić w obronie bo to nie niscy napędzają atak Blazers. Wprawdzie Blazers nie mają w składzie żadnego prawdziwie silnego skrzydłowego ale na szczęście Millsap nie stanowi żadnego zagrożenia w ataku, ot zwykły kołek, statysta. 

I to wcale nie problem dla Blazers, że Nuggets są w czołówce w obronie trójek bo Blazers wcale ich nie potrzebują. Luz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.