Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

@Lucas

Zwracam honor w sprawie Jokera. Myliłem się co do niego. W moim odczuciu to TOP3 w tych PO, zaraz obok Leonarda i Duranta. 

25p/13r/9as na 61%TS - robi wrażenie, damn. Bez niego nie ma Nuggets. Jak na pierwsze PO w karierze jest moc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak Portland będzie  łapać faule to nie widzę ich dalej. 

Właśnie w druga stronę sędziowie to wyrównują. 

A Pierce w tym studiu ESPN to pomyłka. Myślę że z tymi jego komentarzami to ostatni rok jak jest zapraszany jako expert. 

MCollum rewelacyjna gra. ciągnie Portland za uszy

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

beka z Jokicia nie potrafiącego ograć w każdej akcji Kantera bez barku. 

Ale kanter non stop faulował przy każdej akcji prawie. W europie by go szybko wygwizdali. Mecz zacięty ale w 7 meczu każdy bal się popełnić błąd przede wszystkim i ciężkie wolne tempo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry Stotts powierzył Evanowi jebanemu Turnerowi najważniejszą akcję w całym meczu. To tylko podanie piłki z autu do innego gracza, ale CHOLERA. Ja bym mu nie dał spakować kapci do pawlacza, a tu takie coś. WOW!  

Bezsprzecznie najlepsza seria tych PO. Brawa dla obydwu drużyn. Wolałbym zdrowe Baryły vs GSW, ale za taki mecz PTB się należy jak dziwce napiwek! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Terry Stotts powierzył Evanowi jebanemu Turnerowi najważniejszą akcję w całym meczu. To tylko podanie piłki z autu do innego gracza, ale CHOLERA. Ja bym mu nie dał spakować kapci do pawlacza, a tu takie coś. WOW!  

Bezsprzecznie najlepsza seria tych PO. Brawa dla obydwu drużyn. Wolałbym zdrowe Baryły vs GSW, ale za taki mecz PTB się należy jak dziwce napiwek! 

Evan musial sie szybko zreflektowac, poniewaz to byla kopia zagrania z przed minuty wczesniej, i dwoch sprinterow z DEN polecialo za McCollumem :-)....Wiec zdziwienie bylo niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w mecz stojąc za Denver, ale widząc jak frajersko poddali się Blazers zmieniłem strony w trakcie. 

Choker Lillard, połamany Nurkić, odpad w postaci Tunrnera, konutja Hooda, CJ co wszyscy chcieli go niedawno wymieniać... No i odrzut z Knicks - Kanter.
Pokazali Blazers jaja, kapitalny zimnokrwisty CJ, znakomita końcówka Turnera - i w D i  na zbiórkach i te FT, Lillard nie miał swojego meczu, ale 2 kluczowe trójki trafił, potrafił odddać gałę CJowi  ewidentnie był liderem.

Szkoda, bo z GSW większe szanse mieli mimo wszystko Naggts, but... oh wait, Blazers już 2 taki serwie wygrali także może przynajmniej będą fajne WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie Denver frajerami roku to gruba przesada, bo to umniejsza drużynie Blazers, która zasłużyła na awans.

Gratulacje dla fanów PTB. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak niektórzy użytkownicy w postach powyżej - ja też nie do końca potrafię zrozumieć jak na tak morderczym i napakowanym gwiazdami Zachodzie, ostatnią przeszkodą Warriors przez finałowym starciem będą właśnie Blazers. Awans do WCF to z ich strony niesamowity overachieving, bo na papierze słabsi byli moim zdaniem zarówno od Thunder, jak i od Denver, którzy dodatkowo mieli w tej rywalizacji przewagę własnego parkietu. Gratki dla fanów Portland za obie serie, ale w rywalizacji z Warriors ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz niż sweep lub honorowe 1:4.

Za dzisiaj mega szacun dla McColluma, bo zwycięstwo w G7 to w 100% jego zasługa :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.